999 rezultate për

uellsian

Bale ende në tribunë, Mourinho zbulon kur do debutojë uellsiani me Tottenham Gareth Bale ishte afrimi i madh në merkato i Tottenham gjatë kësaj vere. Rikthimi i yllit uellsian te Spurs u prit me sh
Bales i rikthehet buzëqeshja tek Tottenham, uellsiani mbërrin në Londër (VIDEO) Në Qendrën Stërvitore të Tottenham, pak minuta më parë ka mbërritur Gareth Bale dhe Sergio Reguilon. Mediat britanike
Reali largon Bale, uellsiani shpik një skenar tjetër Gareth Bale mund të jetë një ndër futbollistët më të çuditshëm në planet. Ai po shpik çdo skenar që të mos stërvitet
Reali shet Balen, kontakton Mahrez Real Madrid ka kontaktuar Riyad Mahrezin, raporton Footmercato. Anësori i Manchester City shihet si zëvendësuesi i Ga
Prezantohet Ramsey: Tregon arsyet pse zgjodha Juventusin Kishte firmosur me Juventusin që prej janarit të kaluar, por iu bashkua skuadrës bardhezi vetëm në fund të sezonit, kur
Bale: Lojtarët janë si robotët Lojtari i Real Madrid , Gareth Bale , është një futbollist që nuk është mësuar të flasë me media. Karakteri i tij nuk
Gareth Bale largohet nga Reali, në ndeshjen ndaj Betis i jep lamtumirën tifozëve Gareth Bale e mbyll me Realin e Madrdit pas 6 vitesh kur iu bashku verën e viti 2013 nga Tottenhami. Ai dëshiron të j
Zidane ia bën të qartë sulmuesit: Derën e ke të hapur Lamtumira e Gareth Bale nga skuadra e Real Madrid duket se është thjesht çështje kohe. Uellsiani nuk është grumbulluar k
Bale në konflikte me lojtarët, në verë pritet largimi i uellsianit Në dhomat e zhveshjes te Real i Madridit, ka një klimë shumë të tensionuar për Gareth Bale. 29-vjeçari ka prishur marrëd
Gareth Bale nuk dëshiron të largohet nga Real Madrid Përkundër që Real Madridi është i hapur ndaj idesë për ta shitur uellsianin, Gareth Bale nuk dëshiron të largohet nga Sa
Kjo është skuadra e re e Gareth Bale Gareth Bale do të largohet nga Real Madridi në fund të këtij sezoni, pasi këta të fundit nuk llogarisin më në shërbimet
Ramsey te Juventusi, ja sa do të jetë rroga e uellsianit te Zonja e Vjetër Juventusi në merkaton e janarit arriti të sigurojë shërbimet e mesfushorit të Arsenalit Aaron Ramsey. Ai do të bashko
Bale iku nga stadiumi, Reali merr vendim për uellsianin Ylli uellsian i Real Madridit, Gareth Bale, u largua nga stadiumi Santiago Bernabeu në minutën e 78-të të ndeshjes kundë
Ramsey zyrtarizohet këtë muaj te skuadra e madhe italiane Juventusi duket se ka arritur akordin për të transferuar në Torino mesfushorin uellsian të Arsenalit, Aron Ramsey, teksa
Arsenal dyfishon rezultatin ndaj Vorsklas (VIDEO) Arsenal ka dyfishuar rezultatin ndaj Vorsklas në "NSC Olimpiyskiy". Ai që ka shënuar është mesfushori uellsian, Aaro
Agjenti i Bale konfirmon të ardhmen e uellsianit Agjenti i Gareth Bale ka thënë se ai është i lumtur në Real Madrid, mirëpo ka thënë se nuk është i pamundur kalimi i uel
Zhbllokohet ndeshja, Reali kalon në avantazh ndaj Romës (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Romës në "Stadio Olimpico". Autori i golit është uellsiani Gareth Bale në min
Nervozohet Xhaka, sherr me lojtarin uellsian Shqipëria është duke luajtur kundër Uellsit në një ndeshje miqësore në "Elbasan Arena". Në minutën e 35' Xhaka humb
Dy gjigandët anglezë kërkojnë shërbimet e Gareth Bale Manchester United dhe Chelsea kanë shprehur interesim për lojtarin e Real Madridit, Gareth Bale. Siç raporton gazeta
Geraint Thomas fiton Turin e Francës Holandezi Tom Dumoulin arriti të fitojë etapën e 20 të Turit të Francës. Ky ishte një sukses i panevojshëm për të mb