999 rezultate për

uells

17 vjeçarët turpërohen edhe ndaj Holandës Kombëtarja U17 pësoi një tjetër humbje, kësaj here ndaj Holandës me rezultatin 5 – 0 në kualifikueset e Europianit 2016.
Bayerni hidhet në sulm për yllin e Realit Mediat britanike zbulojnë lëvizjet e fundit të Bayernit të Mynihut në merkato duke publikuar një lajm bombë për tregun e
Deklarata e menaxherit, Bale i kërkon falje Ronaldos Pas kualifikimit historik me Uellsin në Francë 2016, Gareth Bale u rikthye në Madrid, ku fillimisht u takua me Cristiano
Media spanjolle: Një Europian me Shqipërinë dhe pa Holandën Një ndër gazetat më të mëdha në Spanjë "As.com", ka publikuar në versionin e saj “online” një artikull për Europianin e
Bale, ylli që po e çon Uellsin në "France 2016" (VIDEO) Gareth Bale bën Uellsin të ëndërrojë. Sulmuesi i Realit të Madridit po shfaqet gjithnjë e më shumë vendimtar për kombëta
"Bale nuk shitet as për 100, as për 120 milionë" Gareth Bale ishte një ndër futbollistët që u kritikua më tepër në disfatën e Real Madrid që u mposht 2-1 në "Juventus St
Edhe Bayern Munchen pas Gareth Bale Manchester United nuk e ka aspak të shtruar rrugën për të arritur te Gareth Bale. Louis Van Gaal e kërkon me çdo kusht u
Fitojnë bindshëm Kroacia dhe Uellsi (VIDEO) Kroacia dhe Uellsi kanë fituar përkatësisht përballë Norvegjisë dhe Izraelit. Kroacia ka fituar me rezultatin e thell
Goditja e Bale trullos Isco-n (VIDEO) Futbollisti uellsian i Real Madrid, Gareth Bale, shtrin në fushë shokun e tij të skuadrës, Isco. Gjithçka ka ndodhur
Real Madrid-Real Sociedad, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Real Madrid bëhet gati për të zhvilluar ndeshjen e parë të vitit 2015 pa yllin e tij Cristiano Ronaldo, teksa do të pres
Çmendet Van Gaal, ja shifra që ofron për Bale Fair Play Financiar? Louis Van Gaal as që do t'ia dijë. Trajneri holandez përgatit goditjen më të madhe në historinë e m
Mrekullia e labirintit të Uellsit (VIDEO) Kopshti i vendosur në veri të Uellsit është më i madhi në botë. Ai është i ndërtuar në formën e një labirinti dhe vizito
Bale mendon largimin, United gati 150 milionë euro Gareth Bale duket i lodhur nga kritikat e tifozëve të Real Madrid dhe kjo situatë ka ndikuar në vendimin e tij për të me
Golazo nga Bale, i gjithë "Bernabeu" në këmbë (VIDEO) Real Madrid është duke e fituar ndeshjen e javës së 18 të La Ligas përballë Espanyol me rezultatin 2-0. Për "Los Blan
Bale nuk shitet as për 300 milionë Shtëpia e Gareth Bale është në Madrid. Në mediat angleze është folur shumë për një rikthim të tij në Premier League por
Hidhet shorti për Euro 2016, Shqipëria U-17 e U-19 njeh kundërshtarët (FOTO LAJM) Përfaqësueset e moshave të Shqipërisë U-17 dhe U-19 mësuan kundërshtarët e tyre për fazën kualifikuese të Europianit të
Tronditet Londra, pas Skocisë, pavarësinë e do edhe Uellsi? (FOTO LAJM) Skocia do ta mbajë referendumin më 18 shtator për tu pavarësuar nga Britania e Madhe. Nuk ka shume rëndësi sesi mund
Qipro surprizon Bosnjën, Bale merr për "dore" Uellsin (VIDEO) Bosnja është shokuar nga Qipro duke u mposhtur me rezultatin 2-1 në shtëpi, ndërsa Gareth Bale ka përmbysur Andoran duke
Mbyllen punimet e Samitit të Uellsit (FOTO-LAJM) Gjatë ditës së fundit të takimit, Ministrat e Punëve të Jashtme të vendeve anëtare të NATO-s diskutuan sot mbi mundësitë
NATO tregon "muskujt" në Uells (FOTO-LAJM) Në ditën e dytë të samitit të NATO-s, kryeministri britanik David Cameron shprehu domosdoshmërinë e krijimit të një forc