999 rezultate për

uells

Zbulohet shkaku pse Uellsi festoi për humbjen e Anglisë Ditën e fundit ka bërë shumë bujë një video ku shfaqeshin lojtarët e Uellsit duke festuar si të çmendur për një nga gola
Irlanda e Veriut eliminon veten, Uellsi në çerekfinale (VIDEO) Uellsi është çerekfinalisti i dytë i Europianit. Kombëtarja e yllit të Realit, Gareth Bale ka fituar minimalishtë 1-0 fa
Derbi britanik, ja formacionet e sfidës Uells-Irlanda e Veriut (FOTO) Uellsi dhe Irlanda e Veriut nga ora 18:00 do të luajnë sfidën e dytë të fazës së 1/8-ve, në një ndeshje që vë përballë d
Uellsi i frikshëm rrëmben kreun, turpëron Rusinë (VIDEO) Uellsi dhuron spektakël në ndeshjen e fundit dhe merr kreun Grupit B. Skuadra ku aktivizohet Gareth Bale ka shkatërruar
Ja si duhet të dalin ndeshjet e sotme të Grupit B që të kualifikohemi Shqipëria e ka mbyllur aventurën në Europian me një fitore ndaj Rumanisë që e mban në lojë për kualifikimin. Kuqezin
Anglia lë pushim 6 yje sonte ndaj Sllovakisë Pas fitores kundër Uellsit, që ka mjaftuar për të kaluar në turin tjetër, duket se Anglia nuk e ka prioritet fitoren nda
Rusja i premton futbollistit 16 orë seks nëse shënon ndaj Uellsit (FOTO) Një pornostare ruse ka menduar të stimulojë sulmuesin e ekipit të Kombëtares ruse, Aleksandr Kokorin. Ajo ka premtuar
Angli-Uells, jo notat e lojtarëve (FOTO) Anglia mori një fitore mjaft të vështirë në minutat e fundit të ndeshjes ndaj Uellsit. "Tre Luanët" vuajtën shumë nd
Anglia fiton në frymën e fundit, s'mjafton super Bale (VIDEO) Anglia buzëqesh vetëm në kohën shtesë. Fati këtë herë ishte me skuadrën e Roi Hodgson, teksa ndoshi krejtësisht ndryshe
Bale: Nuk do të luaja kurrë për Anglinë Gareth Bale ka deklaruar se nuk do të luante kurrë për Anglinë edhe nëse Uellsi nuk do të ishte këtu ku gjendet sot.
Të veçantat e ndeshjeve të djeshme të Euro 2016 Dita e dytë e Euro 2016 rezervoi 2 fitore dhe një barazim në mbrëmje duke vendosur rekorde dhe regjistruar statistika të
Kuqezi nuk fiton, Kulla Eiffel vishet më ngjyrat e Uellsit Nuk do të jenë ngjyrat kuqezi ata që do të ndriçojnë nën dritat e Kullës Eiffel. Pak minuta më parë u raportuar se Kulla
Uellsi e nis me fitore, Bale super gol (VIDEO) Emocionet vijojnë në Europianin e Francës. Sfida e pasdites mes Uellsit dhe Sllovakisë ka dhuruar një sfidë shumë të luf
Dëmtimi pa afat i Gareth Bale (FOTO) Gareth Bale vazhdon të ketë probleme në pulpën e këmbës, por askush te Real Madrid nuk guxon të japë afate për rikthimin
Statistikat/ Reali më mirë pa Gareth Bale në fushë Gareth bale është njeriu përcaktues te Real Madridi, por jo për mirë. Sipas statistikave të nxjerra nga “Sport.es”, Real
Vazhdon mallkimi "Ramsey", sa herë shënon uellsiani vdes një i famshëm (FOTO LAJM) Sa herë shënon Aaron Ramsey vdes një personazh i famshëm. Në fillim është marrë si shaka por 7 rastet që ju sjellim në f
12 fotot më erotike në futboll (FOTO LAJM) Herë pas here në futboll ka pasur jo pak herë që janë shkrepur foto, ku dy shokë skuadre, janë aq të dehur nga gëzimi, s
Shqipëria U 19 merr fitoren e parë ndaj Uellsit Ekipi Kombëtar i Shqipërisë U19 arriti të marrë fitoren e parë në eliminatoret për Europianin U19. Skuadra e drejtuar ng
Uells, ja si arrestohet në gjumë shqiptari (VIDEO) Policia britanike ka shkatërruar një bandë të trafikut të kokainës, e cila drejtohej nga një shtetas shqiptar, Fatos Has
Shqipëria U-17 barazon me Uellsin Shqipëria U-17, ka barazuar në ndeshjen e fundit të eliminatoreve të Kampionatit Europian, të vlefshme për Grupin 1. Kuq