999 rezultate për

uells

Agjenti i Bale konfirmon të ardhmen e uellsianit Agjenti i Gareth Bale ka thënë se ai është i lumtur në Real Madrid, mirëpo ka thënë se nuk është i pamundur kalimi i uel
Zhbllokohet ndeshja, Reali kalon në avantazh ndaj Romës (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Romës në "Stadio Olimpico". Autori i golit është uellsiani Gareth Bale në min
Shqipëria mposht minimalisht Uellsin Shqipëria mori një fitore minimale 1-0 ndaj Uellsit në "Elbasan Arena". Pjesa e parë ishte e qetë, me të dyja ekipet
Zhbllokohet ndeshja, Shqipëria kalon në avantazh ndaj Uellsit Shqipëria ka kaluar në avantazh ndaj Uellsit në "Elbasan Arena". Ai që ka shënuar është Bekim Balaj në minutën e 59'
Nervozohet Xhaka, sherr me lojtarin uellsian Shqipëria është duke luajtur kundër Uellsit në një ndeshje miqësore në "Elbasan Arena". Në minutën e 35' Xhaka humb
Shqipëria me fat, Uellsi shumë afër golit Shqipëria është duke luajtur kundër Uellsit në një ndeshje miqësore në "Elbasan Arena". Në minutën e 23' skuadra e
Formacionet zyrtare: Shqipëri - Uells Shqipëria do të luaj sonte ndaj Uellsit në miqësoren e “Elbasan Arenës”. Kuqezinjtë do kërkojnë të paktën të kthejnë
Miqësorja kundër Uellsit, lojtarët e Shqipërisë mbërrijnë në stadium (FOTO LAJM) Shqipëria do të luaj sonte ndaj Uellsit në stadiumin "Elbasan Arena". Skuadra e Panuccit do të kërkojë të fitojnë dh
Ky është arbitri i cili do të vendos drejtësi në ndeshjen Shqipëri - Uells Shqipëria do të luajë nesër miqësoren në “Elbasan Arena” ndaj Uellsit, në orën 20:00, ndërkohë që UEFA ka zyrtarizuar ed
Do të luajnë ndaj Uellsit, largohen tre lojtarë nga kombëtarja e Shqipërisë Nga kombëtarja kuqezi, janë larguar tri lojtarë për shkak dëmtimi. Bëhet fjalë për Emanuele Ndoj, 21-vjeçarin që aktiviz
Shqipëri-Uells, gjithçka duhet të dini para ndeshjes Uellsi do të ketë në dispozicion Gareth Bale, për ndeshjen miqësore që Uellsi do të luajë mbrëmjen e së martës ndaj Komb
"Më dhemb në shpirt", Mavraj reagon para ndeshjes me Uellsin Po zhvillohet në Durrës konferenca për shtyp e trajnerit të Kombëtares Shqiptare të futbollit Panuçi dhe kapitenit Mërgi
Dalin në shitje biletat për miqësoren Shqipëri-Uells, çmime skandaloze Federate Shqiptare e Futbollit njofton se ka nisur shitja e biletave online për ndeshjen miqësore mes Shqipërisë dhe Uel
Dy gjigandët anglezë kërkojnë shërbimet e Gareth Bale Manchester United dhe Chelsea kanë shprehur interesim për lojtarin e Real Madridit, Gareth Bale. Siç raporton gazeta
Spanja dyfishon rezultatin ndaj Uellsit (VIDEO) Spanja ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Uellsit në "Principality Stadium". Ai që ka shënuar këtë herë është mbrojtë
Spanja kalon në avantazh ndaj Uellsit (VIDEO) Spanja ka kaluar në avantazh ndaj Uellsit në "Principality Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi i Dortmundit, P
Christian Eriksen mposht i vetëm Uellsin e Ryan Giggs Danimarka ka marrë një fitore shumë të rëndësishme sot kundër Uellsit falë dy golave të Christian Eriksen. Mesfushor
Gareth Bale golashënuesi më i mirë i Uellsit Gareth Bale është futur në historinë e kombëtares së Uellsit. Me golin e shënuar sonte kundër Irlandës ai është lojt
Geraint Thomas fiton Turin e Francës Holandezi Tom Dumoulin arriti të fitojë etapën e 20 të Turit të Francës. Ky ishte një sukses i panevojshëm për të mb
Për këtë arsye United dështoi të merrte Balen Manchester United prej kohësh është në kërkim të uellsianit , Gareth Bale por ende nuk ka arritur të bëjë ndonjë lëvizje