999 rezultate për

udineses

Interi në "gjumë", Roma e parakalon në garën për Musson Roma vijon të mos gjejë qetësi me portierët dhe po punon për të afruar një gardian të besueshëm gjatë merkatos së verë
Ky është momenti kur Conte ndëshkohet me karton të kuq, mungon në derbi (VIDEO) Skuadra e Interit ka dështuar të fitoj në përballje ndaj Udineses në javen e 19-të të Serie A-së. Nuk mjaftoi kjo, tr
Conte flet para ndeshjes ndaj Udineses: Nuk po mendojmë për titullin Trajneri I Interit, Antonio Conte, ka zhvilluar një konferencë për shtyp një ditë përpara ndeshjes ndaj Udinese në Serie
Ylli i Udineses akoma më pranë Interit, transferimi varet nga Eriksen Interi ka mbyllur menjëherë marrëveshjen me Udinesen për Rodrigo De Paul. Transferimi i mesfushorit në këtë merkato dimr
Dopieta ndaj Udineses, Ronaldo kalon legjendën e futbollit botëror Cristiano Ronaldo shënoi dopietë golash në fitoren e Juventusit ndaj Udinezes me rezultatin 4-1. Me dy golat e shënua
Ronaldooooooo! Çfarë goli, Juve zhbllokon shifrat ndaj Udineses (VIDEO) Cristiano Ronaldo fenomenal. Portugezi e nis Vitine e Ri aty ku e la, teksa sapo ka realizuar një supergol ndaj Udin
Formacionet zyrtare, Juventusi kërkon fitoren ndaj Udineses Juventus pret në shtëpi në orën 20:45 Udinese. Bardhezinjtë kërkojnë ta nisin mbarë Vitin e Ri ndaj vetëm fitorja ju
Interi e ka gjetur tashmë zëvendësuesin e Handanovic, vjen nga Serie A Në Itali duken të sigurt; Juan Muso do të jetë pasardhësi i Samir Handanovic te ziklatrit. Drejtuesit e Interit janë
Interi gjen pasardhësin e Handanovic, kushton 35 milionë euro Në Itali duken të sigurt; Juan Muso do të jetë pasardhësi i Samir Handanovic te ziklatrit. Drejtuesit e Interit janë
Super Zlatan, Milani kalon përsëri në avantazh ndaj Udineses (VIDEO) Pas barazimit në minutat e para të pjesës së dytë, Milani ka arritur të kalojë përsëri në avantazh falë një super Ibrahi
Super Milan, "kuqezinjtë" kalojnë në avantazh ndaj Udineses (VIDEO) Milani ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Udineses në minutën e 19'. Një asist nga Ibrahimovic kthehet në gol n
Udinese - Milan, formacionet zyrtare: "Kuqezinjtë" synojnë vazhdimësinë (FOTO LAJM) Dita e diel sjellë disa ndeshje interesante në kuadër të javës së gjashtë të Serie A. Ndeshja e parë është mes Udines
DETAJE/ Juventusi blen përfundimisht kartonin e mesfushorit të Udineses Juventusi njofton se ata ka arritur marrëveshjen me Udinezen për transferimin përfundimtar të mesfushorit mbrojtës, Rola
Roma zhbllokon rezultatin ndaj Udineses (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, në të dytën ndeshja Udinese - Roma është zhbllokuar. Janë miqtë ato
Formacionet zyrtare: Udinese-Juve, bardhezinjtë shpallen kampion nëse fitojnë (FOTO LAJM) Juventusi është mysafir i Udineses në takimin e xhiros së 35-të në kampionatin italian të futbollit. Zonja e Vjetër ë
Interi nuk heq dorë nga ylli i Udineses Rodrigo De Paul është një nga futbollistët më të mirë të Udineses, duke tërhequr vëmendjen e shumë klubeve, sidomos në
80 milionshi nuk e bind Lampard, Chelsea "piketon" gardianin e Udineses Rendimenti I spanjollit Kepa Arrizabalaga, i cili i ka kushtuar Chelsea jo pak, por plot 80 milionë euro, nuk po arrin
Interi do ta vëzhgojë nga afër Kumbullën ndaj Udineses Interi ka vendosur të dërgojë skout në ndeshjen mes Veronës dhe Udineses për të vëzhguar nga afër qendërmbrojtësin shqip
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Udineses (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Interi ka arritur të gjejë rrugën e rrjetës në pjesën e dytë. Ështe
Milani takohet me agjentin e yllit të Udineses Drejtorët e Milanit, Paolo Maldini dhe Zvonimir Boban janë takuar me agjentin e yllit të Udinese, Rodrigo De Paul. Ca