999 rezultate për

udhetonte

EMRI/ Përplasi kokën në asfalt, humb jetën i riu shqiptar në Itali Mediat italiane raportojnë se një 18 vjeçar shqiptarë ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti në rrugë. I riu me i
Sulmohet autobusi i Kosovës në Serbi, po udhëtonte nga Gjermania Një autobus udhëtarësh, i cili po udhëtonte drejt Kosovës, nga Gjermania, është sulmuar në Serbi. Nga sulmi me gurë, pë
Aksidentohet eskorta e Presidentit, plagosen nëna dhe djali (VIDEO) Aksidentohet presidenti moldav Igor Dodon. Ngjarja ka ndodhur në veriperëndim të kryeqytetit Kishinau. Mediat kanë pu
Policia ndalon yllin e Barcelonës, udhëtonte pa patentë, rrezikon 1 muaj burg Policia Bashkiake e Barcelonës, gjatë një kontrolli rutinë në rrugët e qytetit ka ndaluar dhe ka shoqëruar në polici mbr
Aksident tragjik në Tiranë, dy të vdekur, dy të plagosur rëndë Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën e Kamzës. Një grua tek po udhëtonte me makinë ka humbur k
Nesër Vokrrri do të udhëtonte për në Rusi Fadil Vokrri nesër kishte plan për tu nisur në Rusi. Ish kreu i Federatës së Futbollit të Kosovës ishte bërë gati me të
Aksident si ky nuk keni parë, motorristi më i pafat në botë (VIDEO) Një burrë që po udhëtonte me një motor, vdes në mënyrë të pazakontë. Një tjetër që po udhëtonte pas viktimës ka filmuar
Avionët luftarakë turq i afrohen helikopterit që po udhëtonte kryeministri grek Kryeministri grek, Alexis Tsipras deklaroi se megjithëse Greqia mirëpret dhe kërkon bashkëpunim me Turqinë, ajo nuk do t
Udhëtonte me biçikletë, mjeti përplas për vdekje një person në Durrës Burime zyrtare bëjnë me dije se shtetasi D.K ka aksidentuar një person për vdekje në Durrës ende të pa identifikuar që u
Vëllai i vdiq në aksident, fjalët e motrës do t'ju prekin shpirtin Ditën e djeshme një aksident ndodhi në aksin Gjirokastër-Tepelenë ku humbi jetën i riu 25-vjeçari Klajdi Ngjelina teksa
Po udhëtonte me prindërit, ky është i riu që humbi jetën pas aksidentit me zetor (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në aksin rrugor Gjirokastër-Tepelenë. Një zetor u përplas me një maki
Rrëqethëse, si e mbrojti me trup nëna të birin nga makina me 130 km/orë Janë zbardhur detaje të reja nga aksidenti i rëndë i ndodhur dje në "Malin e Robit" ku humbën jetën dy shtetas, vjehrri
E përplas makina, vdes lushnjari që po udhëtonte me biçikletë (VIDEO) Një 42-vjeçar ka humbur jetën në Lushnje pasi teksa udhëtonte me biçikletë është përplasur nga një makinë. Policia be
Po udhëtonte me 150 kilometra në orë, shoferin e zë gjumi në timon (VIDEO) Një video e frikshme është postuar në rrjetet sociale ndërsa shofer in i cili po ecte me 150 kilometra në orë e zë gjumi
Shqiptari tenton të korruptojë me 10 euro policin Një shtetas shqiptar është arrestuar nga Policia e Kosovës pasi i kishte ofruar 10 euro ryshfet zyrtarit policor që mos
Me armë në brez e makinë të blinduar, vihet në pranga vlonjati Policia e Vlorës ka vënë në pranga një të ri në Vlorë pasi i është gjetur një pistoletë, ndërkohë që po udhëtonte me një
Shqiptarja po udhëtonte drejt Janinës, ngre në këmbë policinë greke Një vajzë shqiptare, pasagjere në autobusin e linjës Kakavijë-Janinë është ndaluar nga policia greke. Gjatë kontroll
Policia mbron Ramën dhe ia vë fajin qytetarëve për aksidentin në Korçë Eskorta e kryeministrit Edi Rama është aksidentuar mesditën e sotme në qytetin e Korçës, ku po zhvillohet mbledhja dy di
Udhëtonte në sens të kundërt, arrestohet fieraku pasi si bindet policisë Policia ka vënë në pranga një 39-vjeçar në qytetin e Pogradecit pasi nuk iu bind urdhrave të policisë për të ndaluar pas
U shtyp nga mermeri, 3 gabimet që shkaktuan tragjedinë në Lushnje Detaje të reja janë zbardhur nga vdekja tragjike e gazetares së re Erinolda Isufaj në aksin Lushnje-Berat. Ditën e s