999 rezultate për

udhetonte

Nga Emiliano Sala te Chapecoense, rrëzimet e avionëve që tronditën futbollin (FOTO LAJM) Kanë kaluar katër vjet që prej kur ndodhi një prej tragjedive më të mëdha në futbollin botëror. Më 28 nëntor të vitit
Aksident në Berat: Po udhëtonte me makinën, përplaset me bordurën Një makinë është përplasur me bordurën e rrugës teksa po udhëtonte në vendin e quajtur Kombinat në Berat. Mjeti tip F
Vritet ministri i Mbrojtjes, gjithçka filmohet me dron Azerbajxhani ka publikuar pamje të momentit kur një dron i komanduar prej tyre ka qëlluar makinën ku udhëtonte ministri
Po udhëtonte me babain dhe gruan, detaje nga atentati ndaj shefit të Komisariatit në Malësinë e Madhe Detaje të reja zbardhen nga sulmi me armë zjarri ndaj shefit të Policisë Bashkiake të Malësisë së Madhe, Mentor Hasanaj.
Pamje të rënda! Benzi C-Class i shkatërruar që i mori jetën 24-vjeçari në Tiranë (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në Tiranë. Bëhet fjalë për një aksident me pasojë vdékjen e një të r
Qëllohet me armë drejt një personi në Elbasan, po udhëtonte me makinë bashkë me të birin Një sulm me armë zjarri ka ndodhur pak kas mesnate në fshatin Shushicë të Elbasanit. Sipas policisë, persona ende të
Aksidenti i merr jetën 30-vjeçarit që po udhëtonte me motorr Një aksident i rëndë i ka marrë jetën një 30-vjeçari në fshatin Hot i ri, në Shkodër. Mesohet se viktima është përpla
Po udhëtonte për ndeshjen, klubi nga Bundesliga evitoi një aksident të rëndë (FOTO LAJM) Skuadra e Aue ka shmangur një aksident trafiku gjatë rrugës për në Nurnberg, ku kishte për të zhvilluar ndeshjen në kuad
Udhëtonte çdo ditë drejt Elbasanit, mjeku i Sanatoriumit rezulton pozitiv me Covid-19 Një mjek i cili udhëtonte çdo ditë nga Tiranë drejt Elbasanit konfirmohet i infektuar me koronavirus. Burime bëjnë me
DETAJET/ Si polici "gangster" në Fier dhunoi gazetarin që po udhëtonte me të dashurën Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit pezullon menjëherë nga detyra punonjësin e patrullës në Stacionin e Polici
Kapet shqiptari nga Maqedonia, udhëtonte me Mercedes AMG mbi 200 km Kadir U. (35) është vozitësi i shpejtë nga Spreitenbachi i Zvicrës Si duket, ata kurr nuk mund të mësohen! Policia
Tentoi të udhëtonte drejt Zvicrës me pasaportë false, kapet në Rinas i huaji Policia e Tiranës ka vijuar punën në drejtim të parandalimit dhe goditjes së paligjshmërisë. Finalizohet operacioni p
Historia e "Mercedes 600", makinat me të cilat udhëtonte Enver Hoxha (FOTO LAJM) …Një Mercedes 600 tip limuzine ka qenë diamanti mbi kurorën e makinave me të cilat ka udhëtuar drejtuesi i lartë i shtet
Mallkimi i rrugëve, një i vdekur dhe tre të plagosur në Lushnjë e Vlorë Një person humbi jetën, ndërsa tre të tjerë mbetën të plagosur në tre aksidente të ndryshme të ndodhura sot pasdite në L
Ra nga makina? Policia jep detaje për 5-vjeçarin në Shkodër Policia ka dhënë informacion zyrtar mbi ngjarjen e rëndë të kësaj mbrëmje në Shkodër. Një fëmijë 5-vjeçar ka rënë ak
Makina bie nga ura, humb jetën 50 vjeçari nga Mirdita Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme, në Reps të Miritës. Si pasojë, një 50 vjeçar ka humbur jetën pasi
Gropa në asfalt "gëlltit" makinën ku udhëtonte një 12-vjeçare (VIDEO) Xhiro në rrugët e Flores da Cunha në Brazil nuk ka rezultuar e suksesshme për familjen Cavagnolli. Gjatë momentit kur
Gruaja përplas audin super luksoz, po udhëtonte bashkë me djalin e saj (FOTO LAJM) Një automjet tip Audi A4 ka dalë nga rruga në rrethrrotullimin e Çermes në Lushnjë. Mjeti drejtohej nga një femër, e cil
Aksidentohet presidenti i klubit të Superligës, udhëtonte drejt Durrësit me bashkëshorten Aksidentohet presidenti i klubit të Superiores, Ardjan Takaj. Kreu i klubit të Skënderbeut ka qenë duke udhëtuar nga kry
Po udhëtonte me motorr, turisti përfundon në lumin Kir Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Prekal-Kir, Shkodër. Një turist zviceran ka dalë nga rruga teksa po udhëtont