999 rezultate për

u-21

Milani në telashe, dëmtohet Leao dhe rrezikon ndeshjen me Napolin Dhimbje koke për Stefano Piolin, ku Rafael Leao është dëmtuar në sfidën e Portugalisë U-21 ndaj Holandës U-21, ku luzita
Festë kuqezi pas fitores ndaj Kosovës, a duhej ky veprim? (VIDEO) Shqipëria U-21 fitoi ndaj Kosovës U-21 në Prishtinë me rezultatin 1-0. Djemtë e kombëtares morën 3 pikë shumë të rën
Alban Bushi infektohet me Covid-19, shpresat do të drejtohen nga ky trajner Lajm i keq për Shqipërinë U-21 në prag të dy ndeshjeve eliminatore të Europianit përballë Kosovës dhe Anglisë. Federat
I jashtëzakonshëm, talenti i Kombëtares U-21 shënon gol fantastik në Angli (VIDEO) Armando Dobra është padyshim një nga lojtarët më të talentuar të kombëtares së të rinjve tanë. Sezonin e shkuar ai iu
Lojtarë të infektuar me koronavirus te Sllovenia, anulohet miqësorja e Kombëtares U-21 Anulohet miqësorja e ekipit Kombëtar Shpresa me Slloveninë, që ishte planifikuar të zhvillohej ditën e enjte datë 8 teto
Tjetër futbollist i Kombëtares U-21 infektohet me koronavirus (FOTO LAJM) Pas Valdrin Mustafës, një tjetër futbollist shqiptar ka rezultatur pozitiv me Koronavirus. Bëhet fjalë për futbollistin
Sulmuesi refuzon Shqipërinë dhe Kosovën, zgjedh Gjermaninë Futbollisti me origjinë shqiptare, Mërgim Berisha ka zgjedhur të përfaqësoj Gjermaninë në arenën ndërkombëtare. Kosov
Shpresat kuqezi "shkërrmoqen" nga Austria Vazhdojnë paraqitjet e dobëta të kombëtares U-21 të Shqipërisë në eliminatoret e kampionatit europian të vitit 2021.
ZYRTARE/ Mbrojtësi i kombëtares U-21 firmos për 3 sezone me Lazion Një tjetër futbollist shqiptarë i shtohet klubit të kryeqytetit italian, Lazios. Mbrojtësi, Sergio Kalaj do të jetë lojt
Muric në ekipin e vitit U-21 në Premier League (FOTO LAJM) Portieri i Kosovës, Arijanet Muric, është përzgjedhur në ekipin më të mirë U21 në Premier Ligë, nga "Goal". Talenti k
Kombëtarja U-21, Blushi sfidon Turqinë: Presioni është mbi ta, nëse do fitojmë do ishte super Kombëtarja U-21 do të luaj ndeshjen e parë kualifuese ndaj Turqisë. Ndeshje e cila do të luhet ditën e nesërme në "Elbas
Bushi i rrëmben Kosovës një lojtar, falë Armend Dallkut Atmosfera mes Kombetares Shqiptare dhe asaj Kosovare është e paqtë. Të paktën lojtarët zgjedhin me dëshirë me kë kombët
Kombëtaret në krizë, tetë ndeshje pa shënuar gol Nga U-19 dhe deri te Kombëtarja A janë luajtur në periudhën shtator-tetor 11 ndeshje. Tri herë ka qenë në fushë U-19, ka
Katastrofë për Milanin, i dëmtohet sulmuesi i talentuar Sulmuesi i Milanit, Patrick Cutrone është larguar nga fusha pas një lëndimi në ndeshjen miqësore mes Italisë U-21 dhe Sh
Shqipëria U-21 humbet miqësoren me Italinë Kombëtarja Shqiptare U-21 e mbylli me humbje miqësoren me Italinë. Ndeshja e luajtur në “Sardegna Arena” të qytetit të C
3 shpulla në Cordoba, Spanja U-21 i jep leksione Shqipërisë Spanja U21 ka mposhtur Shqipërinë U21 me rezultatin 3-0 në takimin e zhvilluar në Kordoba, i vlefshëm për kualifikueset
Spanjë-Shqipëri, kjo është lista e lojtarëve për Europianin U-21 Me datën 6 shtatorë në orën 20:00, përfaqësuesja e Shqipërisë U-21, do të përballet me Spanjën në "Nuevo Arcangle" Kj
Çmenduri në Shqipëri-Bjellorusi, portieri shënon gol (VIDEO) Shqipëria ka shënuar gol në minutën e 93 kundër Bjellorusisë në miqësoren që po luhet në Elbasan Arena. Goli i barazi
Shqipëria nuk ndalet, Sahiti shënon supergol ndaj Bjellorusisë (VIDEO) Shqipëria U-21 ka shënuar edhe golin e tretë përballë Bjellorusisë U-21 në "Elbasan Arena". Ai që ka shënuar është p
Shqipëria përmbys rezultatin ndaj Bjellorusisë (VIDEO) Shqipëria U-21 ka përmbysur rezultatin ndaj Bjellorusisë U-21 në "Elbasan Arena". Ai që shënuar është Sahiti që ka r