999 rezultate për

u-19

Kombëtaret në krizë, tetë ndeshje pa shënuar gol Nga U-19 dhe deri te Kombëtarja A janë luajtur në periudhën shtator-tetor 11 ndeshje. Tri herë ka qenë në fushë U-19, ka
Përfundon turneu për Shqipërinë U-19, kuqezinjtë për t'u qarë hallin Përfundon në mënyrën më të keqe aventura e Shqipërisë për turneun U-19 që u zhvillua në vendin tonë. Në tre takime, kuqe
Shqipëria poshtërohet nga Islanda në "Elbasan Arena" Shqipëria U-19 është mposhtur në testin e dytë miqësor ndaj Islandës U-19 me rezultatin 1-4 në takimin e zhvilluar në “E
Javë e fitoreve, goli në minutën e 91 i jep fitoren shqipërisë kundër Islandës Kombëtarja e Shqipërisë U-19 e drejtuar nga trajneri Erjon Bogdani mposhti 1-0 në miqësore Islandën U-19. Ishte pikër
Gol në minutën e fundit, Shqipëria U-19 triumfon ndaj Islandës Kombëtarja U19 e drejtuar nga trajneri Erjon Bogdani mposhti në miqësore Islandën U-19 me rezultatin 1-0 falë golit të s
Skandaloze, Luftëtari braktis ekipin e të rinjve Luftëtari U-19 ditën e djeshme e ka pasur të pamundur të paraqitet në ndeshjen lundër të rinjve të Elbasanit, pasi nuk k
Portugalia U-19 shpallet kampione e Europës , mposht në finale Italinë (VIDEO) Portugalia mposhti Italinë në finalen e Europianit të 19-vjeçarë të zhvilluar në Sianajoki të Finlandës. Koha e rregu
Shqipëria U-19 mposht Kosovën U-19 në Elbasan Arena (video) Shqipëria U-19 ka mundur sot Kosovën U-19 në stadiumin “Elbasan Arena” me shifrat e përgjithshme 2-1. Në përfundim të
Kosova dhe Shqipëria do të zhvillojnë edhe dy miqësore të tjera (FOTO LAJM) Kombëtarja Shqiptare e Futbollit U-19, e drejtuar nga trajneri Erjon Bogdani, do të zhvillojë dy ndeshje miqësore me për
Nuk u grumbullua me Kombëtaren, mesfushori i shënon gol Juventusit (VIDEO) Erald Lakti i lindur më 6 Janar 2000 eshte një mesfushor i talentuar me origjinë shqipëtare, i cili aktivizohet me ekipi
Çunat e Bogdanit triumfojnë minimalisht kundër Kazakistanit Shqipëria U-19, me trajner Erjon Bogani, kamposhtur minimalisht 1-0 Kazakistanin në një ndeshje miqësore. Ndeshja u
Kosova U-19 barazon pa gola me moshatarët bullgarë Dy ditë më herët, të përzgjedhurit e Ramiz Krasniqit, kishin pësuar humbje nga bullgarët 2-1, ndonëse pjesën e parë e ki
Kombëtarja U-19 para syve të Panuccit, mposht pastër 2-0 Greqinë Shqipëria U-19 e drejtuar nga Erjon Bogdani me formacion: Ismajlgeci, Isufi, Syla, Nezha, Gkertos, Pasha, Lekaj, Pellum
Talenti shqiptar kërkohet nga skuadra e madhe e Serie A Të shumtë janë telentet e rinj shqiptarë që po spikasin në futbollin Italian. Një ndër ta është edhe futbollisti Kom
Kombëtarja U-19, trajneri Bogdani publikon listën e lojtarëve (FOTO LAJM) Kombëtarja U-19 do të ketë një grumbullim 4-ditor nga data 21 deri 25 janar 2018 në qytetin e Elbasanit. Trajneri Erj
Teuta merr në provë talentin e PSG-së E enjtja ishte një ditë pushim për Teutën pas impenjimit në Kupën e Shqipërisë kundër Kamzës, ku shpenzuan shumë energji
Shqipëria dhe Kosova, short i vështirë për 19-vjeçarët Përfaqësuesja Shqiptare e 19-vjeçarëre njeh rivalët për fazën kualifikuese të Europianit, turne që do të zhvillohet teto
Shqipëria U-19 për femra, merr një pikë në ndeshjen e fundit Pas dy humbjeve radhazi, 8-0 me Spanjën dhe 5-0 me Ukrainën, kombëtarja shqiptare e femrave, për moshën nën 19 vjeç, ka
Kombëtarja U-19, Dede: S’na ndal kush që të ëndërrojmë Trajneri i Përfaqësueses Shqiptare të Femrave U-19, Nevil Dede, shpalosi objektivat e skuadrës që ai drejton në kualifik
Vllaznia U-19, ndaj Zimbru-së për të tentuar përmbysjen Vllaznia U-19 do të përballet sot në orën 18:00 me moldavët e Zimbru Chisinau, në ndeshjen e kthimit, të vlefshme për gj