999 rezultate për

tyson

Shtyhet rikthimi i Mike Tyson në ring Shtyhet rikthimi në ring i veteranit amerikan Mike Tyson. Dueli ndërmjet boksierit të famshëm nga Shtetet e Bashkuara dh
Paralajmërimi si në kohët e vjetra i Tyson: Do ta hedh në tapet kundërshtarin Mike Tyson ka siguruar TMZ që ai do të përpiqet të rrëzojë Roy Jones Jr. në ring, më 12 shtator, pasi mentaliteti i tij
E bujshme/ Rikthehet në ring Mike Tyson, me kë do të ndeshet legjenda e boksit Legjenda e boksit, Mike Tyson do rikthehet të duelojë në ring. Tyson, tashmë 54 vjeç do ndeshet në një ndeshje miqës
RENDITJA/ 10 boksierët më të mirë aktualisht Wilder deri tani konsiderohej si më i miri i peshave të rënda, edhe pse shumicën e rripave të kampionit i takojnë Anthon
Fury: Do i mposhtja të gjithë, jam më i mirë se Mike Tyson e Muhammed Ali Tyson Fury pretendon se nuk do ta kishte aspak problem ta mposhte Mike Tysonin në kulmin e karrierës së tij apo Muhammad
Këta janë 10 boksierët më të mirë momentalisht, prin Tyson Fury Wilder deri tani konsiderohej si më i miri i peshave të rënda, edhe pse shumicën e rripave të kampionit i takojnë Anthon
Ortiz kërkon duel me Mike Tyson, nëse ky i fundit ka ndërmend të kthehet në ring Tyson, ikona e sportit të boksit, së fundmi ka publikuar disa video nëpër rrjetet sociale, ku shihej duke stërvitur.
Tyson rrëfen "bëmat" e jetës: Në burg ndërpreva stërvitjet pasi bëja marrëdhënie tërë ditën Në vitet 80-90, Mike Tyson ishte boksieri më i mirë në atë kohë duke bërë që shumë njerëz të dashurohen në të. Por ja
Mike Tyson në ring me Fury-n? Britaniku thotë se e ka pranuar ofertën Kthimi i Mike Tysonit ka qenë ndër temat kryesore në botën e boksit gjatë javëve të fundit, ndërsa së fundi kampioni Tys
U rikthye pas pensionimit, Tyson e ka gjetur kundërshtarin Tyson ka disa ditë që po stërvitet vazhdimisht, për të pasur formën më të mirë në ring, ku emrat e kundërshtarëve me të
Adhuruesit e boksit në delir, po kthehet Mike Tyson Mike Tyson ka marrë vëmendjen e botës së boksit duke folur përsëri pasi pretendoi se dëshiron të bëjë një rikthim dhe ta
Mike Tyson po përgatitet për tu rikthyer në ring, kjo është arsyeja Boksieri i njohur amerikan Mike Tyson ka thënë se mund të rikthehet në ring. 53-vjeçari ka shpejguar më pas arsyen që
Joshua këmbëngul: Jam gati të ndeshem më Fury edhe me dyer të mbyllura Anthony Joshua këmbëngul se është i gatshëm të përballet në një duel britanikësh me Tyson Furyn, madje edhe me dyer të m
Kush do të fitonte në përballjen Ali - Tyson? Djali i Muhammad: Babai im do ta kishte marrë me shkelma në prapanicë Djali i Muhammed Ali është përfshirë në debatin se kush do ta fitonte përballjen reale të peshave të rënda midis babait
Historia prapa tatuazhit në fytyrën e Mike Tyson Ish-trajneri i Mike Tyson ka treguar se legjenda e boksit e kishte bërë tatuazhin në fytyrën e tij vetëm një javë para m
Mike Tyson zbulon raportin e ngushtë me hashashin: Tymos rreth 40 mijë dollarë në muaj Ish boksieri i njohur amerikan, Mike Tyson disponon një fermë për kultivimin e hashashit në Kaliforni, një shtet ku ësht
Mike Tyson zbulon publikisht prapësitë e tij: Kam shkuar me mamatë dhe motrat e shokëve Të gjithë e mbajnë mend Mike Tyson, edhe pse amerikani ka vite që është tërhequr nga sporti i boksit. Ish-kampioni i pes
Gati hetimet, Tyson Fury përjashtohet tetë vite nga boksi? Anti-Doping në Mbretërinë e Bashkuar janë gati të hapin një hetim të ri mbi Tyson Fury dhe kushëririn e tij Hughie Fury
ZYRTARE/ Wilder aktivizon klauzolën për duelin e tretë me Tyson Fury Adhuruesit e boksit do të kenë mundësi ta shohin edhe duelin e tretë mes Deontay Wilder dhe Tyson Fury. Ish kampioni
Babai i Fury paralajmëron Joshuan: Mos u ngatërro me tim bir Babai i Tyson Fury ka paralajmëruar boksierin tjetër britanik, Anthony Joshua që mos ngatërrohet me djalin e tij pasi do