999 rezultate për

tyne

Zbulohet drogë e konsiderueshme në një tynel në Elbasan Një tunel që përdorej për rritjen dhe kultivimin e lëndëve narkotike është zbuluar në Elbasan. Mësohet se tuneli, i c
I shtynë koncertin për shkak të koronavirusit, Maluma reagon për herë të parë (VIDEO) Situata e Koronavirusit ka shqetësuar të gjithë botën dhe qeveritë kanë marrë masa të rrepta për sigurinë e njerëzve.
"NEWBORN" ndryshon sërish pamje në përvjetorin e pavarësisë, cili është mesazhi (FOTO LAJM) Shpesh jemi mësuar që "Newborn"-i në Prishtinë të ndryshojë ngjyra, duke përcjellë mesazhe të ndryshme. Me rastin e 1
Na përloti të gjithëve, Klevis Çelaj sheh "dritë në fund të tynelit" Tre ditë më parë në emisionin, “Historia ime” u bë publike historia e kampionit të boksit Klevis Çelaj. Ai i përloti
Meta: Nuk habitem që u shtynë negociatat, as për disa vite nuk hapen Presidenti Ilir Meta në intervistën e dhënë sot për Ora News ka qenë mjaft i qartë në përgjigjen e tij lidhur me pyetjen
Kotzias: Shqiptarët shtynë fort Marrëveshjen e Prespës Ish ministri i Jashtëm grek, Nikos Kotzias, ka veçuar rolin përcaktues të faktorit shqiptar në finalizimin e Marrëveshje
Cilat janë provat e reja të akuzës që shtynë hetimet për Tahirin Prokurorët që po hetojnë çështjen e Saimir Tahirit kanë kërkuar shtyrjen me tre muaj të afateve të hetimit ndaj ish-mini
Negociatat u shtynë me një vit, reagon Edi Rama Vendimi i KE për të shtyrë me një vit negociatat për Shqipërinë është komentuar edhe Kryeministri Edi Rama. Rama thek
Negociatat u shtynë, reagon Bushati Eurokomisioneri Johannes Hahn ka lajmëruar se negociatat për në BE do të shtyhen për në vitin 2019, për Shqipërinë dhe M
Zeka në sulm: Ata që shtynë seancën janë mafiozë Deputeti i partisë Nisma Socialdemokrate, Milam Zeka thotë se deputetët që kanë shtyrë seancën që pritej të mbahej nesër
Trajneri i Sevillas e takon në tynel Zidanen dhe i shprehet i bindur se francezi do bëjë histori Trajneri i Sevillas, Joaquin Caparros e përjetoi shumë mirë ndeshjen e mbrëmshme kundër Realit. Përkundrejt fitores për
E kërkon Barcelona, por është City kampioni që respektohet me tynel nderin (VIDEO) Tynëli i nderit është një traditë për nder të kampionit të kampionatit dhe i fundit që e ka shijuar këtë tynelështë ekip
Zidane thumbon Barcelonës për tynelin e nderit: E thyet traditën në Super Kupë, ne i kishim fituar të gjitha Zidane ka thënë para El Clasicoos se Reali do ta kishte bërë këtë me shumë dëshirë tynelin e nderit nëse Barcelona nuk d
Ramos tregon nëse do ketë apo jo tynel nderi për Barcelonën Barcelona u kurorëzua me titullin kampionë të La Ligas pasi ata mundën Deportivo La Corunën dhe mund të shkojnë gjithë s
Seedorf shtyn Realin të bëjë tynelin e nderit për Barcelonën Barcelonës i duhet vetëm një pikë për të siguruar matematiisht titullin kampion në La Liga. Ish-lojtari i Realit të Madr
UEFA me dorë të hekurt kundër Reali, vjen dënimi i rëndë Të gjithë e krijuan një hije dyshim se kjo do të ndshte dhe tani ka ndodhur. Ramos do të duhet të pushojë dhe në ndes
Pique tallet me tynelin e nderit nga Reali Gerard Pique është pyetur për korridorin e nderit, të cilin përflitet se Real Madridi t’ia bëjë Barcelonës në El Clasico
20 burra shtyjnë avionin 35 ton Punonjës të aeroportit “Tambolaka” në Indonezi janë fotografuar teksa shtyjnë një avion 35 tonësh, duke u bërë viralë në
Trajneri brazilian pasi provokohet nga gazetari,e ndjek në tynel për ta grushtuar (VIDEO) Atletico Mineiro befasisht barazoi me rezultat 1-1 me klubin nga kategoria e katërt braziliane, Atletico Acreano, në atë
Viza shtynë transferimin e Dzekos tek Chelsea Edin Dzeko është shumë pranë kalimit te skuadra angleze, Chelsea. Sulmuesi boshnjak është pajtuar që të largohet nga