999 rezultate për

tymos

Rudina Dembacaj filmon veten duke tymosur me vjehrrin: A jam e mire? (VIDEO) Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj e nisi vitin 2020 duke konfirmuar se po shijon një lidhje të re dashurie me Mark
Mike Tyson zbulon raportin e ngushtë me hashashin: Tymos rreth 40 mijë dollarë në muaj Ish boksieri i njohur amerikan, Mike Tyson disponon një fermë për kultivimin e hashashit në Kaliforni, një shtet ku ësht
U ekzekutuan teksa tymosnin cigare, shoqërohen në polici 12 persona Dorian Shkoza dhe Anxhelo Avdia janë viktimat e atentatit mafioz të ndodhur ditën e djeshme në Durrës. Të rinjtë u që
Tymosnin "mall" e ushtronin dhunë, arrestohen 5 persona Vijon puna nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjsh
Adrola Dushi si kurrë më parë, "replikë" me shekullin 21: Se*si dhe tymosja janë të lira (FOTO LAJM) Adrola Dushi është pa pikën e dyshimit një ndër modelet më të bukura dhe të sukseshme në trojet shqiptare. Modeatorja
Balotelli e tepron, kapet "mat" duke tymosur në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Mario Balotelli është përfundimisht i pandreqshëm. Sulmuesi italian duket se nuk ndryshon kurrë. Ai debutoi mbrëmjen
Studiuesit: Një tymosje e shishas po aq e dëmshme sa një paketë cigare Një tymosje e vetme e shisha-s mund të ketë të njëjtat efekte negative të pirjes së më shumë se një pakoje duhani, ka zb
Ëmbëlsirat me kanabis janë më të dëmshme se sa ta tymosësh atë Të konsumosh ëmbëlsira me kanabis është më e dëmshme se sa ta tymosësh atë. Sipas ekspertëve në të vërtetë çrregullimet
Meshkujt tymosin për t’u dukur "cool", por a i pëlqejnë vajzat duhanpirësit Sipas një anketimi, shumicës së femrave nuk iu duken joshës meshkujt duhanpirës. Nga 1,000 beqare të anketuara, 70% p
Kujtojnë se duken bukur kur tymosin, shumicën e vajzave i neverit ky gjest Sipas një anketimi, shumicës së femrave nuk iu duken joshës meshkujt duhanpirës. Nga 1,000 beqarë të anketuar, 70% pr
Ka tymosur gjëra të gabuara! Reporteri i "Bild" i përgjigjet Gjylametit Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, doli sot në një deklaratë për shtyp nga selia e partisë, duke hedhur
Trejsi Sejdini feston daljen e të dashurit nga burgu me të brendshme e duke tymosur cigare (FOTO LAJM) Me të brendshme të bardha dhe duke tymosur cigare, Trejsi ka vendosur të shfaqet mjaft e kuruar pak javë pas telasheve m
Pacienti i pazakontë, me thikë në shpinë del të tymosi (FOTO LAJM) Një pacient pothuajse i zhveshur me një thikë të ngulitur thellë në shpinë u largua nga departamenti i urgjencës – për t
Enca poston pamje duke tymosur marihuanë (VIDEO) Enca, një ‘vajzë e keqe’ në rrjete sociale. Këngëtarja Enca Haxhia ka postuar një video në rrjetin social Snapchat, k
Snoop Dogg shan Trumpin dhe tymos hashash Reperi ka një histori të gjatë të ngacmimit të Trumpit dhe dallohet për aftësinë për të shkaktuar shumë reagime. Repe
Timoshenko falenderon shqiptarët që e ndihmuan kundër rusve “Ne populli i Ukrainës jemi liridashës si ju shqiptarët. Prandaj na kanë përcjellur histori të ngjashme. Ishim halë në s
Lushtaku si Maradona tymos puron në stadium, Thaçi duartroket kurse Veseli qesh Sami Lushtaku ishte një nga mysafirët VIP në takimin ndërmjet Kosovës dhe Ishujve Faroe në Ligën e Kombeve. Lushtaku,
Musk tymosi hashash, tronditet Tesla. Largohen dy ekzekutivë Aksionet e Teslës kanë rënë në nivelin më të ulët të dy viteve të fundit gjatë kësaj të premteje, pas tronditjes që shka
Tymosi shisha me modelen 18 vjeçare, Aguero rrezikon të dënohet (VIDEO) Ditët e fundit në rrjet po qarkullon një video ku shihet ylli i Manchester United duke tymosur shisha me një modele argj
A tymosi Action Bronson marihuanë në skenë? Babai i Dua Lipës shpjegon gjithçka Të shtunën ka performuar në “Sunny Hill” reperi i famshëm, Action Bronson. Gjatë performancës së tij ndodhi një inciden