999 rezultate për

twitter

Dalin pamjet nga takimi i liderëve me Mogherinin, ç'po ndodh me vizat (FOTO LAJM) Zëdhënësja e Komisionit Europian për Politika Fqinjësore dhe Negociata të Zgjerimit, Maja Kociancic, ka publikuar dy fot
Shikoni sa ndjekës humbi faqja zyrtare e Realit në “Twitter” për 24 orë pas largimit të Ronaldos (FOTO LAJM) Efekti i transferimit të Cristiano Ronaldos drejt Seria A ka pasur një ndikim dramatik në faqen zyrtare të Realit të Mad
U shpall një nga femrat më të pasura të botës, të gjithë krenarë për Kylien Një ditë më parë ju treguam se si 21- vjeçarja Kylie Jenner ja kishte dalë të renditej në vendin e 27 mes femrave më të
Bukuroshja shqiptare “çmend” rrjetin: Foto nudo nëse Ronaldo kalon te Juventus (FOTO LAJM) Një premtim i shqiptares nga Kosova të quajtur Leona ka “tërbuar” të gjithë. Nëpërmjet një postimi në “Twitter” ajo k
Mos e mendoni kurrë të shkoni ilegalisht në SHBA, Trump jep vendimin e frikshëm Presidenti i SHBA Donald Trump ka bërë thirrje për dëbime të shpejta që anashkalojnë çdo proces gjyqësor. Lajmin e ka nj
Kështu dinë të festojnë tifozët anglezë (VIDEO) Anglia ka arritur të bëjë një "çmenduri" kundër Panamasë duke shënuar plotë pesë gola në vetëm 45' minutat e para. Go
Reagon Pique për qëndrimin e Griezmannit tek Atletico Madrid Gerrard Pique e ka marrë me qetësi vendimin e Griezmannit që të qëndrojë te Atletico Madridi. Antoine Griezmann ka bë
Sauditi i mëson gruas makinën, njerëzi "plasin" në komente: Turp të keni! Tre ditë pas dekretit të Mbretit Salman, që iu mundëson prej qershorit të ardhshëm grave pajisjen me patenta, Faisal BaG
Kërkoni azil në Zvicër? Kujdes me Facebook dhe Twitter! Azilkërkuesit në Zvicër së shpejti mund të rishikojnë profilet e tyre të mediave sociale si pjesë e proceseve të tyre të
Gjykata amerikane: Trump nuk mund të bllokojë përdoruesit e “Twitter”-it Donald Trump nuk do të bllokojë dot asnjeri në “Twitter”. Një gjykatë në Nju Jork doli në përfundimin se, profili i t
Ndodh mrekullia, tre gra dalin të gjalla nga flakët e avionit me 104 të vdekur në Kubë (FOTO & VIDEO) Mund të quhet një mrekulli fakti se tre gra kanë mundur të shpëtojnë nga aksidenti tragjik gjatë mbrëmjes së djeshme në
Gjermani publikon listën e Botërorit, mungon shqiptari Trajneri i Gjermanisë, Joachim Low, e ka publikuar listën e përkohshme me lojtarë të ftuar për Kupën e Botës në Rusi.
Pele shpreh zhgënjimin pas dëmtimit të Alvesit që humbi Botërorin Pele ka reaguar i mërzitur për dëmtimin e Dani Alvesin që do ta humbasë Kupën e Botës pas një dëmtimi të ligamenteve e
Twitter së shpejti me mesazhe të koduara Rrjeti social Twitter ka ndërmarë një plan masash për të bërë më efikas mesazhet private ndërmjet përdoruesve të saj.
E bujshme, Elseid Hysaj kalon tek PSG (FOTO LAJM) Me anë të një postimi në rrjetin social “Twitter”, gazetari i njohur, Livio Varriele, ka zbuluar se mbrojtësi i Kombëtar
Nuk kishte ndodhur që prej 1973, si i bombardua Izraeli gjatë natës (VIDEO) Forcat iraniane të pozicionuara në Siri kanë bombarduar pozicionet izraelite në zonat e pushtuara të Lartësive Golan me
Shpërthen lufta Izrael-Iran, avionë dhe raketa nisin bombardimin (VIDEO) Një konflikt i ri ka shpërthyer në Lindjen e Mesme pas vendimit të presidentit Trump për të pezulluar marrëveshjen për p
Twitter u kërkon përdoruesve ndryshimin e fjalëkalimeve Rrjeti social, Twitter u ka bërë thirrje më shumë se 300 milionë përdoruesve për të ndryshuar fjalëkalimet e tyre, duke
Twitter u kërkon përdoruesve: Ndërroni fjalëkalimin! Rrjeti social Twitter ka ftuar të 330 milionë përdoruesit e hapsirë së vet të ndërrojnë fjalëkalim që përdorin aktualsih
Delawie shpreh keqardhjen për policët e zhdukur Ambasadori amerikan, Greg Delawie, përmes një reagimi në Twitter ka shprehur keqardhjen e tij në lidhje me aksidentin dh