999 rezultate për

twin-turbo

BMW M8 GC kundrejt RS6, E63 S dhe Panameras, kush mendoni se fiton? (VIDEO) Kur vije puna te prodhimi i veturave familjare me performanca të super veturave, askush nuk mund të krahasohet me prodhu
Mercedes CLS sjell supermakinën me 585 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Mercedes CLS është një makinë e cila vjen me një kabinë të madhe, luksoze dhe pamje elegante, pjesë e risive të sjella t