999 rezultate për

twerk

Bën twerk nudo mbi Ferrari, pamjet që po "thyejnë" rrjetin (VIDEO LAJM) Kjo video nga Ibiza është bërë virale. Një video e cila tregon një grua nudo e cila bën twerk mbi një Ferrari të kuq
Një mama seksi si Nora Istrefi, i "vë flakën" teksa kërcen 'twerk' (VIDEO) Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të dashura dhe më të pëlqyera në showbizin shqiptar. Këngëtarja, nën
Thanë se ishte në klinikë psikiatrike, Miley Cyrus bën "twerk" veshur me bikini (VIDEO) Miley Cyrus është e njohur për energjinë e saj në vallëzim. Dhe këtë energji ajo e ka shfaqur edhe në instagram me fansa
Komentet epike te Taynës dhe Ledrit në videon e fanses që bën twerk për këngëtarin (FOTO LAJM) Epo të gjitha ndodhin në koncertin e Ledrit. Ai është ndër reperët më të njohur shqiptarë dhe shumë i dashur nga pub
Vajzat shqiptare "çmenden" kur performon Ledri Vula, twerk dhe ulërima (VIDEO) Padyshim që Ledri Vulën mund ta klasifikojmë ndër reperët më të dashur për publikun shqiptar por veçanërisht për gjininë
Gjysëm e zhveshur dhe twerk mbi shpinë, si bëhet masazh në dhomën e Dafina Zeqirit (VIDEO) Dafina Zeqirin e njohim të gjithë për mëndjen e hapur që e karakterizon dhe karakterin e "çmendur". Çdo veprim i këng
"Çmendet" Dafina Zeqiri, bën "twerk" dhe lejon fansat ti prekin të pasmet (VIDEO) Dafina Zeqiri wshtw kwngwtarja nga Kosova e cila ka bwrw bujw gjithmonw si pwr ndryshimet drastike qw bwnw nw look ashtu
Po bënte "Twerk" në skenë, reperes i shqyhen pantallonat (FOTO LAJM) Cardi B ka përjetuar një moment tepër të sikletshëm përgjatë performancës së saj në Arts and Music Festival në Tennessee
Dafina Zeqiri nuk ndalet, ia fut "twerkut" në tarracë (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, po vazhdon të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “La Reina”.
Elvana Gjata djeg skenën me twerk dhe këngët e Flori Mumajesit (VIDEO) Elvana Gjata duket se është kthyer fuqishëm në skenat në profesionin e saj. Ajo pak kohë më parë zhvilloi një koncert të
Këngëtares i del twerk-u nga hundët, i griset fustani në skenë Padyshim Cardi B shquhet për natyrën e saj shpërthyese dhe energjike. Ama këtë herë gjërat nuk kanë shkuar mirë dhe k
Rina dështon në twerk? Kjo është përballja e saj me Gracianon (VIDEO) Mbrëmja e djeshme mes midis skuadrës blu dhe të kuqe në “Shiko Kush LUAN” ka qënë një përballje mjaftë e fortë. E t
Nusja shokon të ftuarit, e nis dasmën duke bërë twerk (VIDEO) Një nuse në Teksas është bërë e famshme në internet pasi la me gojë hapur të ftuarit në dasmë me një performancë të paha
I kërkoi fitueses së Topit të Artë të bënte “twerk”, kritikohet ashpër DJ francez (VIDEO) Ceremonia e dhënies së “Topit të Artë” nuk ka kaluar pa polemika, dhe ajo që hapi më shumë debate ishte pyetja e DJ së f
Dafina trullos fansat nga Maldive, bën twerk në mes të plazhit (VIDEO) Dafina Zeqiri ndodhet aktualisht në Maldive ku po pushon pas një sezoni të gjatë pune. Mirëpo ajo që ka tërhequr vëme
Triblim dhe twerk, vajza tërbon rrjetin me aftësitë (VIDEO) Një vajzë që bën triblim dhe njëkohësisht twerk në një fushë futbolli, është bërë virale shumë shpejt. Ajo tregon sup
Enca tërbon kalimtarët, twerk në mes të rrugës (VIDEO) Këngëtarja me famë botërore, Enca Haxhia po kalon disa ditë relaksi në Paris ku do të festojë ditëlindjen e saj. Pë
Dafina nuk ka gjumë, ndez rrjetin me "twerk" në mes të natës (VIDEO) Dafina Zeqiri është emër shumë i dashur për publikun. Dafina është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdi
Luana Vjollca tërbon fansat, bën twerk në mes të koncertit (VIDEO) Pas publikimit të projektit të fundit muzikor Luana Vjollca duket se po i shijon shumë këto ditë të nxehta vere. Si gjit
Nëna kap "mat" vajzat duke bërë twerk, reagimi i saj po bën xhiron e internetit (VIDEO) Kjo është një ndër videot me virale të internetit për momentin. Dy motra ishin duke bërë "twerk" në video, ndërkohë q