999 rezultate për

tvklan

100 incidente, kjo ishte forca e madhe e stuhisë së erës në Tiranë (VIDEO) Pamjet e sigurisë së një biznesi kanë filmuar momentin kur era e fortë ka rrëzuar objektet nga tarraca e një pallati. Ng
Skema me pamjet 3D, si ndodhi atentati ndaj prokurorit Ndoja (FOTO LAJM) Prokurori Arian Ndoja dhe dy persona të tjerë që e shoqëronin, mbetën të plagosur mbrëmjen e djeshme në atentatin kundër
Policia i heq licencën Security Balilit, kishte kontrata me disa institucione Pas sekuestrimit të disa pronave dhe aseteve në kuadër të ligjit antimafia, tashmë kompanisë “Balili-KO” i janë hequr e
Plas sherri në "Opinion", ja debati mes Andrea Stefanit dhe Preç Zogaj (VIDEO) Në jo pak raste emisioni "Opinion" është kthyer në shesh beteje mes palëve, ku idetë mbrohen me mish e shpirt, por ekzis