999 rezultate për

tuttosport

"Çmenden" mediat italiane, shpallin Tiranën republikë (FOTO) Trajneri De Biasi sot në Tiranë ka dalë në konferencë për shtyp në prag të ndeshjes ndaj Italisë, një sfidë që ka gjetur
Zbulohet fituesi i "Golden Boy" për këtë sezon Çmimi i "Golden Boy" për këtë sezon do të shkojë për yllin e Bayernit, Renato Sanches. Talenti porugez triumfon në edici
Mourinho kërkon t'i rrëmbejë një lojtar Interit Pavarësisht raporteve të mira që e lidhin me Interin, nëse Jose Mourinho do të bashkohet me Manchester United në verë ai
Edhe Bacca mund të largohet, Milani fikson çmimin Jane te pakte futbollistet e paprekshem te Milani. Klubi kuqezi pritet qe kete vere te nise nje revolucion ne skuader dh
Ja kush është gati që të marrë drejtimin e Holandës Federata holandeze e futbollit mund t'i bëjë një nder të vogël Milanit. Pasi nuk mundi të siguronte një biletë për në Eu
Trekuartisti i ardhshëm i Juves, shtohen kandidatët (FOTO LAJM) Pasi siguroi shërbimet e Alex Sandro, Juventusi vazhdon të kërkojë për një trekuartistë. Lista e drejtuesve bardhezinj ë
Inter, revolucion edhe në mbrojtje (FOTO LAJM) Në pritje të njohjes së sanksioneve tëq mund të vendosë UEFA, Inter ka nisur që tani të punojë për merkaton e ardhshme.
Milani në sulm për Mattia Destro-n Vazhdojnë kontaktet mes Milanit dhe Romës për Mattia Destron. Drejtori Sportiv i verdhekuqve Walter Sabatini duhet ti bë
Milan, stop Menez: çfarë mundësie për El Shaarawy-n Ndalet Jeremy Menez, dëmtim në tendinën e gjurit të majtë dhe kjo i jep mundësinë Stephan El Shaarawy-t të ngrohë motorë
Milan nuk heq dorë nga Xhemaili Milan vazhdon punën në merkato për të gjetur një mesfushor dhe të gjitha indinciet të çojnë te mesfushori nga Tetova i N
Barça-Juve, shkëmbim Sanchez-Llorente? Barcelona ndryshon drejtim dhe mbërritja e Luis Enrique mund të thotë shumë për merkaton e Juventusit. Ish tekniku i Rom
Të gjithë kundër Seedorf, futbollistët kërcënojnë me largim Një kaos i vërtetë që as katër fitoret rradhazi duket se nuk e kanë qetësuar situatën te Milani. Kuqezinjtë kanë nisur t
Katër sheikët që kërkon Milani (FOTO LAJM) Administratorja e Deleguar e Milanit për çështjet financiare Barbara Berlusconi dhe Drejtori i Shitjeve Jaap Kalm do të
PSG e ekzagjeron: 78 milionë për Pogba Vetëm një ditë pas deklaratës së presidentit të Juventus Andrea Agnelli se "Pogba është një pasuri e njerëzimit" kanë ar
Takim Marotta-Rummenigge, ja emrat në valle (FOTO LAJM) Giuseppe Marotta dhe Kar-Heinz Rummenigge janë takuar në një bar të Barcelonës. Një takim shumë miqësor në vigjilje të A
Lewandowski te Bayern, Mandzukiç te Juve Lajmi më i bujshëm i merkatos së janarit për Bayern Munchen pritet të jetë fitorja e kartonit të sulmuesit polak të Boru
Serie A, 4 trajnerët me valixhet gati (FOTO LAJM) E ardhmja e Massimiliano Allegrit te Milan është në rrezik të madh, por tekniku kuqezi nuk është i vetmi trajner i Serie
Prandelli drejt largimit, ja 2 kandidatët potencialë (FOTO LAJM) Në fillim Botërori pastaj lamtumira: Cesare Prandelli mendon të lerë kombëtaren italiane në përfundim të "Brazil 2014".
Juventus bën tentativen e parë për blerjen e Ibarbos Juventus ben tentativen e pare per te blere Ibarbon nga Cagliari. Juventus duket se ka ofruar per kuqeblute nje shume pr
Juve, 27 milionë për Sanchez Nga Udine në Katalunjë dhe nga Katalunja në Torino: ky mendohet se do të jetë itenerari i sulmuesit kilen, Alexis Sanche
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.