999 rezultate për

tutori

U dashurua me punonjësen e s*ksit, italiani vret tutorin shqiptar Ai kishte rënë në dashuri me një prostitutë dhe dëshironte ta shpëtonte atë nga tutorët shqiptarë. Por ai përfundoi duke
E shpëtoi COVID-19, si gjermania ra në kurthin e tutorit grek (FOTO LAJM) Një histori tronditëse për një grua 41-vjeçare gjermane e cila ka përfunduar në duart e një tutori grek, pas njohjes në
Luana tentoj të bëj një video tutorial, por të gjithë u shkrin së qeshuri (VIDEO) Gjatë këtyre ditëve të izolimit në shtëpi, si pasojë e situatës me Covid-19, një nga frazat që përsërisim më shpesh me f
"Turp për ty dhe tutorin tënd", ish-deputeti tropojan sulmon keq Ermal Mamaqin Ndërkohë që sot pritet premiera e madhe e filmit "I love Tropoja", ish-deputeti i PD në Tropojë Azgan Haklaj ka reaguar
E trafikuara rrëfen vuajtjet nga tutori shqiptar: Hoqi rripin dhe më goditi Tutori shqiptar, Ferdinand Kungulli, ka nisur të vuajë dënimin e tij në burg për shfrytëzim prostitucioni. Ai është dënu
Rrëfimi: Burri u bë tutori im, më nxirrte në rrugë kur isha shtatzënë Sot në emisionin “Historia ime” në Tv Klan u rrëfye historia e një nëne, ish-viktimë e trafikut. Ajo preferoi të qëndron
Zbulohen pazaret se si zhvaten klientët: Thuaji 200 euro Zogë dhe Iva janë dy 21-vjeçare që së bashku me dy djem të moshës së tyre do të gjykohen nga gjykata e kryeqytetit për a
Si zhvillohet prostitucioni në Tiranë, tutorët shesin "të bardhë" dhe sigurojnë eskorta (FOTO LAJM) “Më duhesh ti, me 100 për qind garant se janë njerëz shumë të mirë”, i shkruan në telefon vajzës personi që i gjen asaj
"Po i kemi të njoma vajzat, super pi**a!", kështu zhvillohet prostitucioni në qytetin shqiptar (VIDEO) Me zë dhe me figurë, emisioni "Stop" në Tv Klan denoncon si organizohet prostitucioni në Korçë. Një person i infiltru
Zbardhet skema si shfrytëzohen femrat në Shqipëri: 50 € ora, lekët para se të mbarosh punë! Emisioni investigativ “Stop” në Tv Klan ka denoncuar një tjetër skandal. Përmes kamerës së fshehtë ka zbuluar se si funk
"Hë rrushi ngrije edhe një çikë", prostitucion në mes të Tiranës, "tutori" i gruas djali i saj 12 vjeçar Emisioni “Stop” në Tv Klan ka denoncuar një rast skandaloz të prostituimit në një nga akset më kryesore të Tiranës. Përm
I fejuari e ktheu 20-vjeçaren në prostitutë, tutori e vrau dhe e hodhi në rrugë Ditën e djeshme Italia u trondit kur një vajzë e re vetëm 20-vjeç u gjet në gjendje kritike për jetën në trotuar. Dë
Arrestohet në Elbasan tutori i prostitucionit Policia ka ndaluar dhe arrestuar një shtetas në kërkim ndërkombëtar për shfrytëzim prostitucioni. Policia e Elbasanit
Gjyqtarja lë në burg tutorin e prostitutave dhe jep dorëheqjen Gjykata e Shkodrës ka lënë në burg Frederik Totën, i cili akuzohet për prostitucion. Ai është arrestuar në kuadrin e
Zbulohen detaje të reja të tutorit të prostitutave (FOTO LAJM) Detaje të tjera janë zbuluar për Rinard Tatën, i njohur si “Dan Bilzerani” i Shkodrës që shfrytëzonte vajza e gra për pr
E FUNDIT/ Arrestohet tutori i prostitutave në Vlorë Policia ka vënë në pranga një 46-vjeçar për vepren penale ”Pjesmarrje në organizatë kriminale për qëllim shfrytëzim pros
Prostituonin në Dubai, arrestohen 2 vajzat dhe tutori shqiptar Një gjykatë në Dubai ka dënuar me nga 1 vit burg 2 vajza shqiptare dhe 1 bullgare, pasi u shpallën fajtore për prostituc
Ndalohet në doganë tutori i shpallur në kërkim për prostitucion Një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar është vënë në prangat e policisë kufitare të Muriqanit, Shkodër. Mbrëmje
Vajza e rrëmbyer që 14 vjeçe tregon si shpëtoi nga "kthetrat" e tutorit (VIDEO) Ajo ishte vetëm 14 vjeçe kur u largua nga familja me ëndrrën se gjeti njeriun e dashur me të cilin do të ndërtonte jetën
Si u fundos nga një mesazh prostituta shqiptare bashkë me të dashurin dhe tezen e saj “Tutori im më ka marrë peng, duhet të paguash 5 mijë euro përndryshe do të më bëjnë keq mua dhe fëmijës tim”. Kjo ish