999 rezultate për

turpshme

E TURPSHME/ Kampioni i boksit shpërthen në lot, i dhanë 14 mijë lekë për titull Në fund të muajit Tetor të këtij viti në qytetin e Shkodrës u organizua kampionati kombëtar i boksit. Klevis Çelaj, nga
Vajzat kosovare pritën me lule lojtarët anglezë, Çitaku: E turpshme! Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku e ka quajtur të turpshëm veprimin e bërë dje në aeroportin “Adem Jashari” në
"E turpshme", familjen Kardashian e kryqëzojnë për shkak të "talljes" me ushqimin (VIDEO) Vetëm pak orë më parë, Khloe Kardashian ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një video nga episodi i ardhshëm i “Kee
E TURPSHME/ Shikoni si e shan Ronaldo Sarrin (VIDEO) Raportet mes Cristiano Ronaldos dhe trajnerit Mauricio Sarri janë të acaruar. Një video e publikuar nga "Gazetta dell
E turpshme, vajza rrihet në mes të rrugës në Tiranë (VIDEO) Në rubrikën “Hitparade e Absurdit shqiptar” ka mbërritur një video në të cilën dy djem shfaqen duke dhunuar një vajzë në
Dhurata e oferta "të turpshme", këngëtaret që pranuan lidhjen me politikanët shqiptarë (FOTO LAJM) Të dashurat e deputetëve e ministrave kanë qenë në qendër të diskutimeve të politikës para pak kohësh. Aludimet për
Rrezikon 7 vite burg për lobimin rus, reagon për herë të parë Basha Ditën e sotme Basha është shpallur i panderuar nga Prokuroria për dosjen e lobimit rus. Kreu i Partisë Demokratike,
Dëbimi i 26-vjeçares shqiptare shtatzënë ndez polemika në Islandë: E turpshme! Në Islandë janë ngritur njerëzit, mediat, shoqata të ndryshme, parti dhe deputetë të Kuvendit, për të shprehur zemërimin
Adhuruesi i Millosheviçit merr Nobel, Gent Cakaj: E turpshme! Sot u ndanë cmimet Nobel për letërsinë dhe u nda mes shkrimatëve polakes Olga Tokarczuk dhe austriakut Peter Handke, për
E TURPSHME/ Drejtori i skuadrës së Kastriotit sulmon gazetarin, policia nuk reagon Në përfundim të ndeshjes Kastrioti-Terbuni, përpos sulmeve ndaj arbitrit nga pankina e Kastriotit, një tjetër incident k
Humbja e turpshme përballë PSG, reagon Zidane Zinedine Zidane e ka pranuar se skuadra e tij Real Madrid nuk luajti mirë pasi i mungoi intensiteti në humbjen turpërues
Futbollisti i Armenisë akuzon Bonuccin: Kam respekt por ajo që bëre ishte e turpshme Pak fjalë, por shumë domethënëse. “Kam shumë respekt për atë çfarë ke arritur në karrierën tënde futbollistike, por ajo
E turpshme: Rumunët fishkëllejnë kundër mbajtjes së zisë për vajzën e vdekur të Luis Enriques (VIDEO) Një ngjarje e turpshme ndodhi mbrëmë gjatë fillimit të ndeshjes Rumani-Spanjë Bukuresht. Ndërkohë që lojtarët e të d
E turpshme ajo që ndodhi me Pogba-n pas humbjes së penalltisë Mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Pogba, është bërë futbollisti i tretë brenda javës që është abuzuar në baza racor
"Nuk pati tentativë për përdhunim", Policia kërkon heshtje për ngjarjen e turpshme në Durrës Ditën e sotme, qarkulloi në media lajmi se një 8 vjeccare është lidhur e më pas përdhunuar nga 5 djem adoleshentë në n
I vunë zjarrin KZAZ-së në Shkodër, reagon Lleshaj: Përpjekje e turpshme e përfaqësuesve të PD Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj reagon pas protestës së mbrëmjes së sotme në Shkodër, ku u thyen xhamat e një shkol
E turpshme, i morën atletet pasi e arrestuan, policia e Korçës tallet dhe e fyen rëndë (VIDEO) Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës veprimet e Policisë së Korçës, ku punonjës dhe oficerë të policisë, ofendojnë dhe
E TURPSHME/ Bullgarët thërrasin "vdekje shqiptarëve" gjatë stërvitjes së Kosovës Kosova ka zhvilluar nga ora 17:00 përgatitjet për ndeshjen e së hënës me Bullgarinë, por është dashur ta zhvillojnë atë
Pamje të turpshme: Videoja e sulmit çnjerëzor ndaj gruas rome në Kosovë (VIDEO) Gruaja rome që ka qenë objekt një rrjeteve sociale dhe një numri të madh njerëzish për shkak të një thashethemi në rrjet
Koçi flet pas lirimit të Lushtakut: Akuzë e turpshme Avokati Arianit Koci ka reaguar pas vendimit të Gjykatës Themelore të Prishtinës. Koci e ka quajtur vendim të drejtë shp