999 rezultate për

turpshem

Krahasimi i Krimesë me Kosovën është i turpshëm Krahasimi i Pavarësisë së Kosovës me pavarësinë në Krime është cilësuar si i turpshëm nga ana e kancelares gjermane Ange
Veprimi i turpshëm i Di Maria-s (VIDEO) Angel Di Maria ka bërë një gjest shumë të turpshëm kundrejt tifozëve të Real Madrid. Argjentinasi u zëvendësua në minutë
Sulmi në Siri i pamoralshëm e i turpshëm Sulmi i javës së kaluar në Damask, në të cilin supozohet se janë përdorur armë kimike është i pamoralshëm dhe i turpshëm
Braçe: Niveli i marrëdhënieve Shqipëri-Greqi i turpshëm Deputeti socialist Erjon Braçe e cilëson ‘të turpshëm” nivelin e marrëdhënieve mes qeverisë së Shqipërisë dhe qeverisë s
Incidenti i Ramës në Vjenë, Berisha kërkon Komision Hetimor Kryeministri Berisha e ka cilësuar si akt të turpshëm, incidentin e kreut të opozitës Edi Rama me diplomatin shqiptar në
Molotov në fushë, plagosen futbollistët (VIDEO) Një episod i turpshëm ka ndodhur në futgbollin qipriot gjatë ndeshjes Anorthosis-Omonia Nicosia. Tifozët e skuadrës mike
AK: Ndërhyrja e Athinës precedent unik Aleanca Kuq e Zi ka denoncuar heshtjen e diplomacisë shqiptare pas deklaratës së ministrit të jashtëm të Greqisë, Stavro
Ministri grek: Dënimi i Dishos, zhvillim i turpshëm Ministri i Jashtëm i Greqisë Stavros Dimas e ka cilesuar dënimin e Naum Dishos me një vit burg si një zhvillim të turpsh
Beckham: Jam një djalë i turpshëm David Beckham është një nga futbollistët më të pashëm dhe më të pëlqyer në botë. Gjithashtu ai është mësuar me çdo situa
Veprim i turpshëm në ndeshjen Real - Barcelona (VIDEO) Veprimi mbrëmshëm i futbollistit të Realit, Pepe, i cili qëllimisht shkeli dorën e Messit, ka hasur në kritika të shumta
AK: Censusi dështoi turpshëm Një ditë pas përfundimit të afatit zyrtar të Censusit, Aleanca Kuq e Zi deklaroi se procesi dështoi turpshëm në përpjekj
PS, Shalë: Vendimi i KQZ-së, i turpshëm Partia Socialiste në Shkodër ka reaguar ndaj vendimit të Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve për të numëruar votat e komunë