999 rezultate për

turpshem

Ronaldo rrezikon të dënohet për këtë veprim të turpshëm (FOTO) Cristiano Ronaldo vijon të vuajë formën e dobët në këtë sezon. Futbollisti i Reali ka shfaqur të tjera momente nervozizm
Veprimi i turpshëm i tifozëve gjerman: Kujtuan Bin Laden më 11 shtator Klubi gjerman, Hansa Rostock ka tërhequr vëmendje negative në gjithë botën , pasi tifozët e tyre kanë shfaqur një flamur
Kusari: I turpshëm refuzimi i PDK-së dhe LDK-së për të mos ia dhënë pronën Ambasadës së Shqipërisë Kryetarja e Komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila ka kritikuar ashpër asamblistët e LDK-së dhe PDK-së të Komunës së Pr
Ulsi Manja flet për skandalin: Skenar i turpshëm politik Pas skandalit me ish kryebashkiakun e Dibrës, Shukri Xhelili, një reagim të menjëhershëm ka patur nga deputeti socialist
LSDM: Vendimi i Gjykatës Kushtetuese i turpshëm Partia opozitare LSDM ka reaguar lidhur me vendimin e Gjykatës Kushtetuese për të amnistuar personat që kanë kryer krime
Djali i turpshëm që u bë diktator (FOTO LAJM) Kim Jong Un njihet tanimë si një nga diktatorët më të frikshëm në botë, pasi udhëheq Korenë e Veriut me dorë të fuqishme
Reagim i turpshëm i deputetit Mirvan Xhemaili, kritikat i quan "lehje qenësh" Deputeti i BDI-së Mirvan Xhemaili ka fyer rëndë të gjithë ata që nuk mendojnë si ai dhe lideri i tij Ali Ahmeti, duke i
Dirigjimi i turpshëm i një kauze të drejtë nga Ermal Telha - Ishte njoftuar më herët, dhe sot ndodhi manifestimi i një kauze të drejtë. Varfëria, represioni, shtrë
Milan i turpshëm! Nuk fiton as me Carpin (VIDEO) Milani ka bërë një paraqitje apska të duhur kundër Kaprit, duke barazuar 0:0 në fushë kundërshtare. Ekipi i Milan sig
Venger: Ishte një gjykim i turpshëm Trajneri i Arsenalit, Arsene Venger, ka kritikuar gjyqtarin e ndeshjes, Mike Dean, pas humbjes së skuadrës së tij ndaj C
ǒështë ky shtet i turpshëm? Nga Spartak Ngjela Çeshtë ky shtet i turpshëm? Si ka mundësi që të drejtohemi nga njrëz që nuk kanë asnje mini
"Fundi i turpshëm i nje gangsteri me pushtet!" Ish-kryeministri Berisha, në postimin e radhës në Facebook tregon kushurinjtë e Tahirit, ku sipas tij, bëjnë trafikun e
Krasniqi: Opozita i çjerri maskën koalicionit qeveritar Ish kryeparlamentari, Jakup Krasniqi ka deklaruar se opozita në Kuvendin e Kosovës me anën e mocionit procedural, shumë
Nënshtrimi i turpshëm i PD-së ndaj ekstremistëve grekë të Agimit të Artë dhe MAVI-t Nga Arben Llalla - Marrëveshja e bërë më 18 Qershor midis përfaqësuesve të PD me Vangjel Dulen e PBDNJ-OMONIA, vërtetojë
Ja çfarë problemi ka indiani më i gjatë në botë (FOTO LAJM) Gjatësia duket se është bërë pengesë për këtë djalë indian, i cili e ka të pamundur që të sigurojë një punë. Indiani, Dh
Eleminimi i turpshëm, futbollistët e Romës japin llogari para tifozëve (VIDEO) Humbja e rëndë përballë Fiorentinës dhe eleminimi i turpshëm nga Europa League i ka mërzitur dhe irrituar shumë tifozët
Rama: Kriminalizim me ligj për shpifjet, qëndrimi ndaj Tahirit i turpshëm Kryeministri Rama ka deklaruar se do të bëhet një ligj, që do të kriminalizojë shpifjet për shkak të detyrës, ligj që do
Video-skandali, Shehu: Akt i turpshëm, dënim përgjegjësve Ish-ministri i Shëndetësisë Tritan Shehu ka reaguar në lidhje me videon shokuese të ngacmimit seksual të një pacienteje
Berisha në Facebook: Ky është laku i mjerimit Pas Aleancës Kuq e Zi dhe liderit të Opozitës Lulzim Basha, për ngjarjen e rëndë të ndodhur në burgun e Rrogozhinës, ku
Incident i turpshëm diplomatik, Nikoliç ringjall idenë e "Serbisë së Madhe" Presidenti i Serbisë, Tomislav Nikoliç duket se e ka të vështirë të heqë dorë nga ideja e "Serbisë së Madhe". Me rast