999 rezultate për

turpshem

Të gjithë e kishin mendjen tek spektakli i Barcelonës, por askush nuk e vuri re gjestin e turpshëm të Higuainit Gonzalo Higuain e ka mbyllur mbrëmjen në “Camp Nou” me një gjest të shëmtuar. Pasi është zëvendësuar në minutën e 87
Parandaloni skuqjen në fytyrë kur jeni i turpshëm Skuqja, djersitja e duarve, rrahja e zemrës, dridhja, shtrëngime ne stomak, janë vetëm disa nga simptomat e te qenit te
A është ky simulimi më i turpshëm në historinë e futbollit? (VIDEO) Pasi u ndëshkua me karton të verdhë në sfidën ndaj Flamengos, lojtari i Bahias, Lucas Fonseca duhet të qëndronte i fokus
Gazetari i numëron premtimet e pambajtura, Rama: Je i turpshëm Kryeministri Edi Rama mbrëmë ka qënë i ftuar në emisionin “Të paekspozuarit” të gazetarit Ylli Rakipi. Gjatë intervi
Gjesti i turpshëm i tifozëve të Kukësit në sfidën ndaj Partizanit (VIDEO) Dje u luajt super sfida mes Partizanit dhe Kukësit, teksa u mbajt një minutë heshtje në nderim të ish-lojtarit të Partiz
Lirimi i Haradinajt "tërbon" Vuçiçin: Vendim skandaloz dhe i turpshëm Kryeministri i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka reaguar ashpër pas vendimit të gjykatës në Colmar të Francës, e cila e shpa
Edhe gruaja e Ancelotti kundër Kassait: Arbitrim i turpshëm! Bashkëshortja e Carlo Ancelottit, Marian Barrena, është e fudnit që ka reaguar për arbitrimin e gjyqtarit Viktor Kassai
Blushi sulmon Ramën për takimin me të rinjtë: I turpshëm! Deputeti i LIBRA-s Blen Blushi ka akuzuar kryeministrin Rama për takimin e djeshëm me të rinjt në Apolloni pasi sipas ti
Ndalon lojën për dëmtim, më pas bën një veprim të turpshëm (VIDEO) Mbrojtësi i Ajax-it Joel Veltman, nuk e di kuptimin e fjalës "Fair Play". Ai është bërë protagonist i një episodi të tur
Kryebashkiaku i Londrës: Vendimi i Trump-it, i turpshëm dhe mizor Kryebashkiaku i Londrës, Sadiq Khan, e ka kritikuar ashpër presidentin e SHBA-ve, Donald Trump, i cili firmosi dekretin
Eliminimi i turpshëm i Realit, ja çfarë thotë Zidane Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane pas eliminimit nga Copa del Rey, ka thënë se skuadra e tij tashmë duhet të luf
Ahmeti: Ajo që bëri VMRO në 2006 duke mos përfillur vullnetin e shqiptarëve është akt i turpshëm (VIDEO) Ajo qeë ndodhi në në vitin 2006 kur VMRO mori në qeveri PDSH-në si humbës ndaj shqiptarëve thotë është një akt i turpshë
Veprimi i turpshëm i arbitrit grek, ja si e ndëshkon qëllimisht Lilën (VIDEO) Andi Lila u ndëshkua me karton të kuq pas dy të verdhëve në ndeshjen mes Pas Janinës dhe Olimpiakosit. Mbrojtësi shqi
Një kompani bën një veprim të turpshëm duke përfituar nga tragjedia Disa orë pas tragjedisë në Kolumbi, ku humbën jetën 71 persona dhe u shua pothuajse një klub i tërë, por dikush ka arrit
Ronaldo rrezikon të dënohet për këtë veprim të turpshëm (FOTO) Cristiano Ronaldo vijon të vuajë formën e dobët në këtë sezon. Futbollisti i Reali ka shfaqur të tjera momente nervozizm
Veprimi i turpshëm i tifozëve gjerman: Kujtuan Bin Laden më 11 shtator Klubi gjerman, Hansa Rostock ka tërhequr vëmendje negative në gjithë botën , pasi tifozët e tyre kanë shfaqur një flamur
Kusari: I turpshëm refuzimi i PDK-së dhe LDK-së për të mos ia dhënë pronën Ambasadës së Shqipërisë Kryetarja e Komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila ka kritikuar ashpër asamblistët e LDK-së dhe PDK-së të Komunës së Pr
Ulsi Manja flet për skandalin: Skenar i turpshëm politik Pas skandalit me ish kryebashkiakun e Dibrës, Shukri Xhelili, një reagim të menjëhershëm ka patur nga deputeti socialist
LSDM: Vendimi i Gjykatës Kushtetuese i turpshëm Partia opozitare LSDM ka reaguar lidhur me vendimin e Gjykatës Kushtetuese për të amnistuar personat që kanë kryer krime
Djali i turpshëm që u bë diktator (FOTO LAJM) Kim Jong Un njihet tanimë si një nga diktatorët më të frikshëm në botë, pasi udhëheq Korenë e Veriut me dorë të fuqishme