999 rezultate për

turpin

Arbitri i ndeshjes Juve-Ajax, kapet me armë, drogë dhe 1 milion euro në makinë Ndeshja e kthimit mes Juventus dhe Ajax u gjykua nga francezi Clemend Turpin, emri i të cilit krejt papritur ka përfundu
Milani për të shmangur turpin ndaj Olympiakosit Në orën 21:00, vëmendjen kryesore e merr Olympiakos-Milan sfidë kjo e Grupit F. Në këtë grup, Betisi, që viziton Du
U kthye në "turpin" e Juves, kaq mund të dënohet Costa (VIDEO) Ylli i Juventusit, Douglas Costa ka bërë një veprim mjaftë vulgar ditën e djeshme në ndeshjen kundër Sassuolos. Edhe
Bekim Jashari turpin të mos e drejtojë nga Shpend Ahmeti por diku tjetër Koment nga Ervin Shkulaku Kryetari i Pavarur i Skënderajt, Bekim Jashari nuk u përmbajt në një postim të një a
Sampaoli merr përsipër turpin: Ishte faji im, jo i lojtarëve Futbolli argjentinas pësoi një tronditje në Wanda Metopolitana pa Lionel Messin, u dorëzuan pa kushte përballë magjisë s
Zv.trajneri i Partizanit nuk dëshiron ta kthejë në dramë turpin e pësuar “Për ndeshjen? E dinim që do të ishte ndeshje e vështirë. Jemi përgatitur mirë gjatë javës, por tre golat që morëm pjesë
Disiplina shtyn vendimin për turpin në ndeshjen Përmeti-Këlcyra Trupa e Komisonit të Disiplinës ka vendosur të shtyjë për ditën e premte vendimmarrjen disiplinore për ngjarjet e ndodhu
Basha përzgjedh emrat që do të gjykojnë “turpin e madh” të 25 qershorit Humbja shkatërruese e 25 qershorit për Bashën do të preket sërish kur të bëhet analizimi i këtij rezultati. Kreu i P
Supermbesa e Berishës tregon gjënë e vetme që ja largon turpin Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Wshtë pikërisht Dasara Malltezin
Luan Rama: Qeveria na bëri turpin e NATO-s! Pas zbardhjes së përgjimeve të bandës së Habilajve, ka reaguar ashpër nënkryetari i LSI Luan Rama. Sipas Luan Ramës,
Moderatorja e njohur habit: Më mirë të ha turpin me bukë (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e njohur Fiori Dardha njihet për deklaratat e saj gjithmonë të hapura dhe ndonjëherë edhe ndryshe nga
9 këshilla për të larguar turpin Shpesh njerëzit janë të ndrojtur dhe të tërhequr kur vjen fjala te komunkimi. POR psikologët japin disa këshilla pë rat
Kapiteni Mavraj komenton "turpin": Gabuam të gjithë, fytyrën e vërtetë e shihni në Izrael Mergim Mavraj luajti dje si kapiten pasi Ansoi Agolli nuk është grumbulluar për shkak se është pezulluar për shkak karto
Brazili shmang turpin në ndeshjen e tretë (VIDEO) Dy barazime në dy ndeshjet e para në futbollin olimpik, me lojë të shëmtuar, kishin shtuar ndjeshëm presionin mbi Brazil
KOMENT/ Reforma, ultimatumi që legjitimon "turpin" e demokratëve Nga Albeu.com Fundi i majit ishte afati i propozuar nga ambasadorët e e Bashkimit Europian dhe SHBA-ve për dalje
Basha: Lideri global e ha turpin me bukë! Pas postimit të Ramës, një kundërpërgjigje e hapur ka ardhur nga kreu i PD, Lulzim Basha, referuar Reformës në Drejtësi.
Milan shmang turpin nga Frosinone e Ajetit (VIDEO) Frosinone e Arlind Ajetit ka zhvilluar ditën e sotme një super ndeshje teksa arriti të marrë një barazim të pafat ndaj M
Ruçi ia kthen labçe opozitës: Turpin e mbaçi për vete! Me qetësinë që e karakterizon, Gramoz Ruçi u është drejtuar me dy vargje opozitës, për t’i thenë se kushtet që kërkon aj
KOMENT/ Video e Lamajt, për turpin e atyre që nuk vendosën drejtësi Videoja e ekzekutimit të kryekomisarit Dritan Lamaj po bën xhiron e internetit duke nxitur kureshtjen e internautëve. Pa
Basha reagon ndaj Ramës: Vajmedeti e ha turpin me bukë Vazhdojnë replikat në distancë mes kryeministrit Edi Rama dhe Kryetarit të Bashkisë Lulzim Basha. Ky i fundit, ka reagua