999 rezultate për

turneu

Lejdi Gaga martohet në dhjetor Ylli amerikan i muzikës pop Lejdi Gaga do të martohet në dhjetor në Britaninë e Madhe, shkruan gazeta londineze "Sun". K
Solana fillon turneun diplomatik Përfaqësuesi i lartë i Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme dhe Siguri, Havier Solana, në kuadër të një turneu di