999 rezultate për

turneu

Ibrahimovic dhe familja në turneun e tenisit në Paris (FOTO-LAJM) Zlatan Ibrahimovic dhe familja e tij në turneun e tenisit në Paris. Lojtari i PSG-së është fotografuar së bashku me grua
Lëndohen dy izraelitë nga rrëzimi i avionit në Shkup (FOTO-LAJM) Një avion i tipit Cesna 172 i drejtuar nga dy izraelitë, dje në orën 16.00 është përplasur në Aeroportin Stenkovec që gj
Reali mposht Mourinhon (VIDEO) Real Madridi është fitues i turneut Guiness Cup, pasi arriti të mposhtë skuadrën e ish-trajnerit të vet (Chelsea)me rezu
Juve, një pasdite në San Francisco (FOTO LAJM) Kampionët e Italisë në futboll Juventus ndodhen në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku janë duke marrë pjesë në turneun m
Turneu amerikan, Juve zbarkon në SHBA (FOTO LAJM) Me një avion të nisur nga Frankfurt, Juventus ka mbërritur në ora 13.00 (ora lokale) në Aeroporton e San Franciscos ku d
Andy Murray fitues i finales së Wimbledon Tenisti britanik Andy Murray plotësoi jo vetëm dëshirën e tij të madhe për t'u bërë kampion i turneut më të vjetër dhe m
Maria Sharapova, tifo për të dashurin e saj (FOTO LAJM) Tifozët e tenisit janë mësuar të dëgjojnë të bërtiturat e saj në fushë, por kësaj radhe Maria Sharapova nuk po çirrej pë
Majlinda Kelmendi në krye të klasifikimit botëror Majlinda Kelmendi është xhudistja më e mirë në botë në kategorinë deri 52 kilogramë. Ajo mund të llogaritet më e mira, n
Miami, Federer dhe Haas në gjysëmfinale Tommy Haas dhe David Ferrer janë kualifikuar për në gjysmëfinalet e turneut të Miami, ndërsa do të përballen mes tyre në
Trepça në gjysmëfinale të Kupës në basketboll Fituesja në fuqi e Kupës së Kosovës në basketboll, Trepça ka bërë një hap të rëndësishëm drejt mbrojtjes së këtij trofeu
Anastacia diagnostikohet për herë të dytë me kancer Këngëtarja Anastacia ka anuluar të gjitha impenjimet dhe turneun europian pasi është diagnostikuar kancer në gjoks për h
Bayern, Guardiola ndeshjen e parë me Barçën Pep Guardiola do të ulet zyrtarisht në stolin e Bayern Munchen më 1 korrik dhe 23 ditë pasi të ketë marrë detyrën e re d
Madonna, 305 milionë dollarë nga turneu i saj ‘MDNA’ Madonna fituar plotë 305 milionë dollarë falë turneut të saj ‘MDNA’. Turneu i saj është shpallur një nga dhjetë turnetë
Rriten shpërblimet e Australian Open Organizatorët e Australian Open kanë rritur çmimin fondin për lojtarët të cilët eliminohen në rrethin e parë të garës.
Turneu Masters, Gjokoviç pret biletën për në finale Numri një në tenis Novak Gjokoviç fitoi takimin e tretë radhazi në grupin A, në turneun Masters, veprimtari që mbyll vit
Hillary Clinton nis turin në Algjeri e Ballkan Sekretarja amerikane e shtetit, Hillary Clinton, niset sot për në turneun e saj në Algjeri dhe në Ballkan. Siç ka njo
Enca takohet me "Lady Gagen" (VIDEO) Dukej e vertete per pak, por jo. Kengetarja e re Enca, e njohur me shume edhe gjate veres per publikun me 2 klipet e saj
Bleona Qereti përmbyll turneun, koncert në Tiranë Bleona Qereti, është në prag të përmbylljes së turneut koncertor, për promovimin e albumit të saj të parë ndërkombëtar d
Turneu i Bleonës, ja të vërtetat (VIDEO) Eshte folur shume per Bleona Qeretin, videon e saj skandaloze si dhe turin në Ballkan. Për të sqaruar dilemat rreth Bleo
Gipsy Kings dhe Bleona koncert në Tiranë Bleona Qereti, vazhdon të promovojë albumit të saj të parë ndërkombëtar "Pass Out", me turneun koncertor në viset shqipt