999 rezultate për

turmĂ

Plagoset me kapsoll në sy punonjësi i policisë tek "Myslym Shyri" Megjithëse ka dhjetëra qytetarë që janë shoqëruar dhe policia ka hedhur vazhdimisht gaz lotsjellës, i lënduar po sipas b
Stresi arratiset në Kosovë: U largova nga turma me makinë varrimi Reperi i njohur Arkimed Lushaj është arratisur në Kosovë pasi u shpall në kërkim policor si organizatori i protestës së
Degradon protesta në dhunë: Turma qëllon me gurë, policia lëshon ujë dhe gaz lotsjellës Pavarësisht dorëheqjes së ministrit të brendshëm, Sandër Lleshaj dhunës policore dhe dhjetërave të shoqëruarve e të arre
Ronaldo zbarkon në Spanjë, turma e tifozëve brohorasin për të (VIDEO) Qindra tifozët janë dal jashtë hotelit për të mirëpritur yllin e Juventusit, Cristiano Ronaldo. Pavarësisht pandemisë
Eksperiencat e hidhura, Koulibaly: Racistët fshihen në turma Mbrojtësi i Napolit, Kalidou Koulibaly, ka folur në një intervistë të dhënë për revistën L’Equipe për eksperiencat e tij
Vodhi makinën me fëmijët brenda, turmat e njerëzve e rrahin për vdekje Një burrë është rrahur për vdekje në Filadelfia nga një turmë njerëzish pasi u përpoq të vidhte një makinë së bashku me
Veshjet më të çuditëshme për shopping (FOTO LAJM) Nuk ka asnjë arsye për të shkuar në mënyrë të rregullt në pazar kur mund të dilni nga turma me pamjen tuaj unike. Dis
Tifozi i Liverpoolit binjak e Kloppit, çmendet turma në Madrid (VIDEO) Me finalen e Ligës së Kampionëve që po afron nga momenti në moment, emocionet me të vërtetë po fillojnë të rriten në Mad
Britanikët festojnë si të çmendur lindjen e djalit të Meghan (FOTO LAJM) Britanikët festojnë si të cmendur për lindjen e djalit te Dukës dhe Dukeshës së Sussex, Princit Harry dhe Meghan Markle.
Turma rrahu policin e infiltruar, Berisha thotë se mori atë që meritonte (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas rrahjes prej protestuesve tw opozitws tw njw polici tw infiltruar nw turmw.
Jurgen Klopp tregon sekretin e fitores ndaj Tottenham Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, u shpreh se turma e tifozëve i dha një mbështetje të jashtëzakonshme skuadrës së tij
Plagoset protestuesi, pëson fraktura gjatë shtyrjes me policinë (VIDEO) Një protestues ka mbetur i lënduar në momentin kur turma u shty ne forcat e rendit në kordonin e vendosur para Parlament
Ky ishte gjesti më i bukur i protestës deri më tani (FOTO LAJM) Mijëra qytetarë janë mbledhur poshtë zyrës së kryeministrit Rama duke kërkuar largimin e tij dhe bërjen e një qeverie me
Kapsolla dhe gaz lotsjellës, shpërndahet turma e protestës (FOTO LAJM) Basha ftoi sot opozitën dhe popullin që ti bashkohej në protestë kundër qeverisë duke u mbledhur para Kuvendit. Por n
Leopardi zbarkon në qytetin indian dhe gjuan njerëzit (VIDEO) Një leopard ka shkaktuar panik në qytetin indian Jalandhar pasi u end rreth e rrotull për disa orë duke sulmuar banorët,
Tragjedia me 6 të vdekur në Itali, momenti kur turma shkel viktimat (VIDEO) Një tragjedi e vërtetë ka ndodhur në Itali mbrëmjen e djeshme në një disko. Ngjarja ka ndodhur në diskotekën “Lanter
Tragjedi në Madagaskar, humbet jetën një tifoz Një tragjedi ka ndodhur sot në një nga stadiumet e Madagaskarit. Pas një rrëmuje të krijuar në stadium, ku të gjithë ten
Suedi, emigranti godet me grusht kandidatin e partisë ekstremiste (VIDEO) Një anëtar i partisë suedeze e krahut të djathtë "Alternativa për Suedinë" (AfS), i cili aktualisht po kandidon për në p
Fansja i hodhi reçipetat në skenë, çmendet turma nga veprimi i Ledrit Koncerti i Ledri Vulës i mbajtur në Gjakovë ka kaluar pritshmëritë. Siç duket situata u nxeh aq shumë, sa një fanse hoqi
Festa e tifozëve në Paris kthehet në përleshje me policinë (FOTO LAJM) Franca arriti të marrë një fitore minimale kundër Belgjikës 1-0, por të mjaftueshmë për në finalen e Botërorit "Rusia 20