999 rezultate për

turkun

"Në Turqi më rrezikohet jeta", merret vendimi për turkun Simsek Gjykata ka dhënë vendimin për turkun Selami Simsek, i arrestuar pak muaj më parë në Rinas me pasaportë të falsifikuar.
Arsenal mendon të transferojë turkun e Milanit Gunners’ janë duke shqyrtuar mundësinë që të nisin një lëvizjen drejt yllit të Milan, Hakan Calhanoglu. ‘Mirror’ bën
"Rrëmben turkun dhe e dërgon pako postale", Pollo reagon për ekstradimin e mësuesit Mësuesi turk Harun Çelik, 42 vjeç u dëbua nga Shqipëria duke cënuar kështu në këtë formë të drejtat themelore të njeriut
Mourinho kërkon mbrojtësin turk të Juventusit Tottenham futet fuqishëm në garë për kartonin e Merih Demiral, i cili nuk po kalon një moment pozitiv me fanellën e Juve
Dua urgjentisht mbrojtës! Maldini troket atje ku nuk pritej Milani wshtw duke punuar mjaft pwr forcimin e mbrojtjes krahas blerjeve nw mesfushw. Giampaolo kërkon urgjentisht nj
Reali në garë për të nënshkruar me turkun e Romës Real Madridi është futur në garë për talentin e Romës, Cengiz Under. Kështu shkruajnë mediat turke, sipas të cilave në
Monchi kërkon t’i rrëmbejë Romës turkun Under Drejtori Sportiv i Sevillas, Monchi kërkon t’i shkëpusë ish-ekipit të tij, Romës, talentin Cengiz Under. Sulmuesi, pa
Chelsea gjen pasuesin e Hazard, piketon turkun e Romës Eden Hazard mund të largohet nga Chelsea në fund të sezonit për tu bashkuar me Real Madrid. Megjithatë blutë duket se k
Detaje të reja për turkun që kërkohej nga Shqipëria, si u gjet i vdekur (DOKUMENT) Mediat në Kosovë kanë raportuar detaje të reja lidhur me vdekjen e turkut Nejdet Cesuroglu alias Lavdërim Limani, në kër
Zbardhet ngjarja, si zyrtari tentoi ta bënte turkun shtetas kosovar Gjykata Themelore e Mitrovicës i ka caktuar një muaj paraburgim të dyshuarit Bujar Preteni, duke aprovuar kështu kërkesë
“Si u martove me turkun”? Ermali i tregon Almedës fotot e partnerit me një femër tjetër (VIDEO) Me sa duket, moderatori Ermal Mamaqi ende nuk e ka pranuar faktin që Almeda Abazi është martuar me aktorin turk, Tolgaha
Këtë javë vendoset për turkun e arrestuar në Kosovë Gjykata Themelore e Prishtinës pritet që të enjten të vendosë nëse shtetasi turk, Ugur Toksoy, do t'iu ekstradohet autor
Inter kërkon mesfushor, Barca i sugjeron të vetin Shtypi italian ditën e djeshme ka raportuar se Barcelona i ka ofruar zikaltërve mesfushorin turk Arda Turan. Turku nu
Turqit duan turkun e Barcelonës Gazeta Hürriyet raporton se Galatasaray ka bërë një ofertë për turkun e Barcelonës, Turan. Klubi turk e kërkon Ardan
“Na e hoqe trurin me turkun”, revoltohet qytetari por ja si i përgjigjet Rama Kryeministri Edi Rama është një nga politikanët më aktiv në facebook, ai nuk e përdor rrjetin social vetëm për të tregua
Denoncimi i PD për turkun/ Policia: Përfitoi nga fluksi në Rinas Policia e Shtetit ka reaguar pas denoncimit të Partisë Demokratike për futjen ilegale të një shtetasi turk në Shqipëri d
Gjetan Keta gjakos turkun në "Asllan Rusi" Boksieri shqiptar Gjetan Keta ka fituar ndeshjen përballë turkut Uzun. Ndeshja ka qenë mjaft e fortë mes dy boksierëve
Sonte ringu flet shqip, Gjetan Keta sfidon turkun Uzun Sonte në mbrëmje ringu do të flasë shqip. Ndryshimi i planeve për sfidën e 19 Shkurtit mes Gjetan Ketës dhe turkut Turga
Burg të përjetshëm për turkun që vrau dy fëmijët nga Kosova Gjykata e Hannoverit në Gjermani ka dënuar me burgim të përjetshëm shtetasin turk Ibrahim B., pasi ky i fundit kishte vr
LAJM I FUNDIT/ Karaqi humbet gjysmëfinalen, synon medaljen e bronzit Alvin Karaqi ka humbur gjysmëfinalen e parë duke u mundur nga Aykhan Mamajev i Azerbajxhanit, me rezultatin 6-1. Kara