999 rezultate për

turku

Karikatura e turkut: E ekspozon Muriqin si "bishë" me topin që duket si mish Vedat Muriqi ka befasuar tifozët e Fenerbahces pas fillimit eksploziv që ka pasur në këtë edicion të Superligës së Turqi
Befasojnë drejtuesit e Partizanit, ka "koka turku" para Sheriff Tiraspolit Drejtuesit e Partizanit kanë befasuar me vendimin e tyre duke dënuar dy ndihmës-trajnerët, Dritan Mehmetin dhe Korrado S
Hoxha ngre alaramin: Skënderbeu u bë "kokë turku", jemi në një 97-të të dytë për sa i përket futbollit Kategoria Superiore ndodhet në kaos pasi gjysma e skuadrave nuk janë gati për të nisur kampionatit. Një çështje që do të
Dua urgjentisht mbrojtës! Maldini troket atje ku nuk pritej Milani wshtw duke punuar mjaft pwr forcimin e mbrojtjes krahas blerjeve nw mesfushw. Giampaolo kërkon urgjentisht nj
Flet shoku i turkut që u vra në aksident në Kosovë Në orët e para të mëngjesit të së shtunës, si pasojë e një aksidenti të trafikut që ndodhi në magjistralen Prishtinë-Fer
Turku i parë në histori që nënshkruan me Juventusin Kampionët e Series A, Juventusi ka arritur marrëveshje me supertalentin turk, Merih Demiral. Qendërmbrojtësi 21 vjeça
Reali në garë për të nënshkruar me turkun e Romës Real Madridi është futur në garë për talentin e Romës, Cengiz Under. Kështu shkruajnë mediat turke, sipas të cilave në
Monchi kërkon t’i rrëmbejë Romës turkun Under Drejtori Sportiv i Sevillas, Monchi kërkon t’i shkëpusë ish-ekipit të tij, Romës, talentin Cengiz Under. Sulmuesi, pa
Vrau tre dhe plagosi pesë, arrestohet turku i sulmit terrorist në Utreht Pas disa orë kërkimesh, policia holandeze e arrestoi të dyshuarin për sulmin me armë në një tramvaj në qytetin Utrecht,
Ky është turku që terrorizoi Holandën duke sharruar me automatik tramvajin në Utreht (FOTO LAJM) Policia e Utrehtit ka shpërndarë pamjet e një personi 37 vjeç, i cili dyshohet të jetë autori i sulmit me armë ndaj një
Revolucion tek Interi, Spalletti dhe Icardi "kokë turku" Situata reth klubit të Interit nuk është aspak e qetë. Zikaltrit u eleminuan nga Europa League teksa u mposhtën 1-0 në S
Chelsea gjen pasuesin e Hazard, piketon turkun e Romës Eden Hazard mund të largohet nga Chelsea në fund të sezonit për tu bashkuar me Real Madrid. Megjithatë blutë duket se k
Ivanov provokon grekët: Ataturku lindi në Maqedoni, pikërisht në Selanik Presidenti i Maqedonisë së Veriut, George Ivanov ka bërë një deklaratë të paprecedent në lidhje me grekët duke nxehur së
Detaje të reja për turkun që kërkohej nga Shqipëria, si u gjet i vdekur (DOKUMENT) Mediat në Kosovë kanë raportuar detaje të reja lidhur me vdekjen e turkut Nejdet Cesuroglu alias Lavdërim Limani, në kër
Kapen 113 kg heroinë në banesën ku u gjet i vdekur turku i drogës së Hasit Ditën e sotme është njoftuar se shtetasi turk, Nejdet Cesuroglu, i shumë këkruar për drogën e Hasit, është gjetur i vde
Gjendet i vdekur turku i shumëkërkuar për laboratorin e Hasit Shtetasi turk, Nejdet Cesuroglu mësohet se është gjetur i vdeku në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë. Turku dyshohet
Ozil largohet nga Arsenali? Turku konfirmon të ardhmen e tij Pas shkrimeve të gazetave britanike se Unai Emery dëshiron ta largojë nga skuadra e Arsenalit Mesut Ozilin, mesfushori g
Ky është turku që u vra mbrëmë në atentatin e përgjakshëm në Elbasan (FOTO LAJM) Erdal Durunay është shtetasi turk që humbi jetën mbrëmjen e kaluar në Elbasan bashkë me Endrit Alibejn dhe Arben Dylgjer
Sa bukur ia punon shqiptari turkut me akullore (VIDEO) Të shpeshta janë videot që shohim nga Turqia kur dikush blen akullore dhe nuk mund ta kap atë pasi shitësi manovron buku
Milani mund të shesë Calhanoglu Hakan Calhanoglu erdhi me shumë bujë sezonin e shkuar nga radhët e Bayern Leverkusen. Këtë sezon turku nuk e ka nisur