E FUNDIT/ Formacionet zyrtare: Inter-Atalanta
999 rezultate për

turko-gjermani

Agjenti i Ozilit zbulon gjithçka, ja shifra e çmendur që i ofruan turko-gjermanit Mesut Ozil ka rinovuar me Arsenalin deri në vitin 2021. Agjenti i mesfushorit megjithatë ka zbuluar një prapaskenë. Ai m
Ozil "tremb" Mourinhon: S'e ndalim dot Ndeshja në "Emirates Stadium" Arsenal-Chelsea është speciale për dy prej protagonistëve të skuadrave respektive. Trajner
Mesut Ozil, stërvitja e parë me Arsenal (FOTO LAJM) Pas debatave të shumta që shkaktoi transferimi i tij, pas deklaratës së fortë të Florentino Perez se ai u largua nga Rea
Ozil i tregon klasin arbitrit (VIDEO) Mbrëmja e djeshme nuk ishte më e mira për fantazistin e Real Madrid Mesut Ozil. Turko-gjermani pësoi një dëmtim serioz n
Gjermania, përplasje Schweinsteiger-Ozil Dy fitore në dy ndeshje në eliminatoret e Brazil 2014 për Gjermaninë, me Ishujt Faroe dhe me Austrinë por të arritura pa
Ozil apo Modriç? Tifozët zgjedhin turko-gjermanin Mesut Ozil është i preferuari i tifozëve krahasuar me kroatin Luka Modriç. Edhe pse ish fantazisti i Tottenham deri në k
E pafalshme për Ozil (VIDEO) Real Madrid pësoi dje një humbje shokuese dhe turpëruese përballë Getafes me rezultatin 2-1. Edhe pse pjesën e parë e mb