999 rezultate për

turjan

Më i ndjekur Klanifornia? Turjan Hysko ironizon Portokallinë: Frut i kalbur! (FOTO LAJM) Tv Klan dhe Top Channel janë dy televizionet më të mëdha në vend, konkurenca mes të cilëve vëlon prej vitesh. Pas kr
Ia doli! Deputeti socialist mposht me sukses COVID-19 Deputeti i PS Eljo Hysko ka rezultuar negativ në testin e fundit COVID-19. Lajmin e ka dhënë Turjani, vëllai i tij,
"Le ta themi publikisht", urimi epik i Turjan Hyskos në 3 vjetorin e martesës (FOTO LAJM) Sot 3 vite të maruar, por shumë vite të dashuruar, Orina Huta dhe Turjan Hyskojanë ndër çiftet më të dashur shqiptar dhe
Me fotot më të bukura nga dasma, Orinda Huta uron Turjanin për ditëlindje (FOTO LAJM) Orinda Huta dhe Turjan Hysko janë një nga çiftet më simpatikë të ekranit. Së fundmi, Orinda ka vendosur të urojë Turin p
Turjan Hysko i thur lavde Marinës: Nuk ka njeri si ajo! Të shtunën e 5 Tetorit, nisi spektakli i shumëpritur “Klanifornia show” në drejtimin e moderatores Marina Vjollca, e cil
E harron jashtë shtëpisë, Orinda Huta ankohet publikisht për Turjanin (FOTO LAJM) Orinda Huta është një figurë shumë e dashur për publikun. Me shumë vite eksperiencë televizive, ajo është shndërruar në
Largohen vetëm për disa orë, dikush i bën gjëmën shtëpisë së Orindës dhe Turjan Hyskës (VIDEO) Dyshja shumë e njohur e showbiz-it, Turjan Hyska dhe Orinda Huta, janë jo vetëm partnerë në jetën reale, por edhe në emi
Çfarë po "gatuan" Turjan Hysko këtë sezon, zbulon një tjetër personazh të "Kalifornia" (FOTO LAJM) Këtë sezon të ri televiziv, në “Tv Klan” do të nisë një show i ri i titulluar “Klanifornia”, me producent Turjan Hyskon.
Aktor të rinj e të vjetër, Turjan Hysko konfirmon emisionin me Marinën (FOTO LAJM) Prej ditësh në media ka qarkulluar një lajm ku thuhet se në “TV Klan” do të startojë një emision i ri humori. Ai thuh
Orinda dhe Turjani të lumtur buzë detit: Ne të tre (FOTO LAJM) Moderatorët e njohur, Turjan Hysko dhe Orinda Huta dy vite më parë lidhën jetën e tyre në martesë bashkë. Të gjithë pris
Nuk harrohet Dr. Flori, Turjan Hysko e kujton kështu (FOTO LAJM) Nuk ka rëndësi sa kohë kalon, apo sa shumë ndryshojnë gjërat, kur vjen puna tek miqtë dhe personat e dashur, kujtimet dh
Eljo hyn në Kuvend, Orinda dhe Turi nuk përmbahen nga gëzimi (FOTO LAJM) Dy deputetë të Partisë Socialiste kanë dorëzuar mandatin duke i dhënë mundësinë vëllait të Turjan Hyskës, Eljo Hyskës të
Jul Deda i numëron një më një veset Turjan Hyskës Ditën e sotme Turjan Hysko feston ditëlindjen e tij. Në një ditë të veçantë si kjo e sotmja, vëmendja është vetëm tek mo
Flet Turjan Hyskaj, kush i hoqi nga puna Ermal Mamaqin e Gent Zenelajn Aktorët e show-t “Duplex” ishin të ftuar mbrëmjne e djeshme në emisionin “Xing me Ermalin”. Producenti Turjan Hyska,
Jo 1 por 2 emisione, çfarë do të drejtojë Turjan Hysko në Klan Largimi i bujshëm i Turit, pas 14-vitesh bashkëpunim me Vizion Plus, është komentuar gjatë këto ditë në media. Madje
A do të paguhet tek Klan sa Blendi Fevziu? Flet Turjan Hyska Pas 14 vitesh qëndrim në Vizion Plus, moderatori Turjan Hyska vendosi që të zhvendosej në një tjetër televizion, për të
Turjan Hyska flet pa dorashka: Ja pse u largova nga Vizion Plus Pas thashethemeve të shumta për largimin e tij nga “Vizion Plus” për të nisur një aventurë të re në një tjetër televizio
La “Vizion Plus”-in pas 14 vitesh, Turjan Hyska reagon më në fund Muajin e kaluar u përhap me shpejtësi lajmi se Turjan Hyska do e mbyllë emisionin e tij “Oktapod”.Vendimin e dha vetë mo
Turjan Hyska reagon për herë të parë për largimin e tij nga Vizion Plus (FOTO LAJM) Edhe pse u rrit në Vizion plus, Turjan Hyska vendosi që të largohej nga atje. Pas shumë mëdyshjes më në fund Turi e
Turjan Hyska përlotet në emision Turjan Hyska, është padyshim një ndër figurat më të dashura të ekranit shqiptar. I shfaqur fillimisht si këngëtar, pjesë