999 rezultate për

turin

Spilleja e tej mbushur me pushues, mbeturinat kanë tre ditë pa u pastruar (FOTO LAJM) Spilleja ka një prej plazheve më të mira në vend dhe njihet për detin e kristaltë dhe rërën e pastër. Dhuratë e çmuar ng
Plagosi me thikë të miturin, vetëdorëzohet 17-vjeçari Dorëzohet në polici adoleshenti që plagosi bashkëmoshatarin e tij 4 netë më parë, në zonën e Bllokut, në kryeqytet. N
Emocionuese, mbledhësit e mbeturinave befasojnë 100 vjeçaren për ditëlindje (VIDEO) Një grua që arriti mrekullisht në të 100-tat e saj u surprizua në një mënyrë të mrekullueshme me rastin e ditëlindjes së
Publikohen formacionet zyrtare: Partizani-Sheriff Tiraspol Sot në orën 17:30 në stadiumin "Selman Stërmasi" do të luhet ndeshja e parë mes Partizanit dhe Sheriff Tiraspol për turi
Formacionet zyrtare: Shkëndija kërkon mrekullinë në Europa League Shkëndija e Tetovës pas eliminimit dramatik në turin e parë në Champions nga Nome Kalju, sot do të jetë përballë skuadrë
Partizani mëson kundërshtarin e Europa League, nëse kualifikohet ndaj Sherif Tiraspol Është hedhur në Nion të Zvicrës shorti për turin e tretë të Ligës së Europës, nga i cili do të dalin kundërshtarët e mun
Kukësi ndjek Tetutën mbetet vetëm Partizani Ka përfunduar që në turin e parë aventura e klubeve shqiptare të eliminatoret e Europa Leagues, pasi si Kukësi e Laçi që
Aksident i rëndë në Tiranë, 18 vjeçari përplas me makinë të miturin Një 18-vjeçar ka përplasur rëndë me makinë një 14 vjeçar në Tiranë. Sipas policisë F.H, në rrugën rrugën “Dedë Gjo Lu
EUROPA LEAGUE/ Kukësi turpërohet në Hungari, kualifikimi mbetet ëndërr (VIDEO) Skuadra e Kukësit është mposhtur me rezultatin 3-0 nga Debrecen në takimin e parë të zhvilluar në Hungari, të vlefshëm p
Hodhi mbeturina në hapësirë publike, Komuna e Prishtinës gjobit qytetarin (FOTO LAJM) Duke qenë qyteti më i populluar dhe më i madh në vend, Prishtina vazhdon të jetë një nga vendet më të ndotura në Kosovë.
Shorti i Europa League/ Kukësi sfidon skuadrën e madhe hungareze Është hedhur në Nion të Zvicrës shorti për raundin e parë kualifikues të Ligës së Europës, ku 3 skuadrat e Superiores, K
Abuzoi me të miturin, flet i moshuari: I kam dhënë para 11-vjeçarit (VIDEO) Zbardhet dëshmia e 71-vjeçarit i cili u arrestua nga policia e Tiranës pasi u publikuan pamjet ku, ai shihej teksa abuz
BE i heq Kosovës 12 milion euro Zyra e BE-së në Kosovë ka bërë të ditur se i është dashur të anulojë një projekt prej 12 milion eurosh për ndërtimin e d
Gjykata merr vendimin për të miturin që rrahun gruan rome në Ferizaj Gjykata e Ferizajt ka dhënë masëne e sigurisë "1 muaj paraburgim" për të miturin që rrahu dje në këtë qytet gruan rome d
Orinda Huta rrëfen historinë, e kam rrefuzuar Turin dy herë para martesës (FOTO LAJM) Në filmat romantikë jemi mësuar gjithmonë që kur një djalë ulet në gjunjë dhe i propozon për martesë dikujt që e do, ajo
Alibeaj: Prokuroria të hetojë Sandër Lleshajn, këtë mbeturinë të tranzicionit shqiptar Ish-deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj përmes një deklarate për mediat tha se Sandër Lleshaj do të mbajnë përgjegjësi p
Plehrat pushtojnë Prishtinën, nga sot askush nuk i heq më (FOTO LAJM) Nga sot plehrat nuk do të mblidhen më në Kosovë nga kompania "Pastrimi" për shkak të bllokimit të llogarive bankare.
Ky është dënimi për të miturin që dyshohet për lidhje me terrorizmin Gjykata Themelore në Prishtinë, gjegjësisht Departamenti Special, gjyqtari i procedurës paraprake i këtij departamenti,
65-vjeçari më në fund e gjeti lumturinë (FOTO LAJM) Një çift në Britani të Madhe rrëfejnë se si janë fejuar vetëm tri javë pasi janë njohur me njëri-tjetrin dhe si janë mar
Ambasadori i OSBE nxjerr mbeturinat e Prishtinës Shefi i Misionit në Kosovë të Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë (OSBE), Jan Braathu, ka shfrytëzuar lloga