Sulmohet bosi i drogës në Elbasan
999 rezultate për

turan

Pas Turanit, tani e kanë radhën edhe disa lojtarë të tjerë që po mendojnë largimin nga Barca Sipas mediave spanjolle, Barcelona do t’i largojë disa lojtarë gjatë afatit kalimtar të janarit, teksa edhe do të afrojë
Montella: Janë 2 prej futbollistëve më teknikë që kemi Montella ka disa fjalë të mira për dy nxënësit e tij, Susos dhe Bonaventuran. Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella,
Turan: Dua që të iki nga Barcelona Turan ka vendosur, do të largohet nga Barcelona në afatin kalimtar të janarit. Është e vështirë të largohesh nga një
Trajneri i Galatasarayt kërkon publikisht Turanin Arda Turan nuk bën më pjesë në planet e trajnerit të Barcelonës, Valverde. Turku prej kohësh është i lidhur me një trans
Barcelona gati të largojë një "barrë" Trajneri i Galatasaray, Igor Tudor i hap dyert Arda Turan. 30-vjeçari i cili është në listën e lojtarëve që do të la
Galatasaray i mbyll derën Arda Turan-it Wshtë kthyer në një telenovelë tashmë kalimi ose jo i Arda Turan në formë huazimi nga Barcelona tek Galatasaray. Ndë
S'ka vend për të, Barcelona huazon Ardan tek Galatasaray Duket se ka marrë fund periudha e artë e Arda Turan tek Barcelona. Mungesa e hapësirave atje ka detyruar katalanasit që
Pse maturantët zgjedhin studimet jashtë. A e dinë se... nga Erion Muça - Lajmi statistikor që qarkulloi në media në fazën e parë të aplikimeve të maturantëve për preferencë
Monaco interesohet për shërbimet e Turan Sipas Mundo Deportivo, Monaco është e interesuar për Arda Turan. Raporti sugjeron se mesfushori i Barcelonës pritej t
Listat e maturantëve fitues në Drejtësi, Ekonomi dhe në Gjuhët e Huaja Tri fakultete të Universitetit të Tiranës i dhanë fund dje ankthit të mijëra maturantëve, në pritje për të fituar disa n
Ky është Fakulteti më i kërkuar nga maturantët shqiptarë Ndonëse tregu i punës është i tejngopur nga juristët, avokatët dhe noterët, Fakulteti i Drejtësisë mbetet më i preferuar
Nis raundi i dytë i regjistrimeve, rihapet portali online i maturës shtetërore Ministria e Arsimit dhe Sportit, bën me dije për të gjithë maturantët, të cilët nuk arritën dot të plotësojnë në kohë Fo
Arda Turan e kërkojnë por turku dashuron një tjetër turk Galatasary e dëshiron me çdo kusht Arda Turan. Lojtari i Barcas po fillon të përgatitet për tu larguar nga Camp Nou
Arda Turan kërkon të kthejë kohën pas Arda dëshiron të kthehet në Atlético. Kjo është dëshira e turkut për shokët e tij të ekipit. Sipas Marcas lëvizja e
Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, vajza rrëfen tmerrin nga taksisti Resim Turani 54-vjeçari i arrestuar si autori i kryerjes së marrëdhënieve seksuale me dhunë me një 15-vjeçare para Gjyka
Udhëzim për maturantët, ja pikët e fundit që ju bëjnë fitues në gjithë universitetet Janë publikuar pikët minimale që i duhen një kandidati për të zënë një vend në universitet. Për t’u nënvizuar është
Arda Turan shumë pranë rikthimit në shtëpi Mesfushori turk ka gjetur mundësitë e tij të pakta për të qenë titullarë në Kamp Nou që nga ardhja e tij. Arsenali ka
Turqit duan turkun e Barcelonës Gazeta Hürriyet raporton se Galatasaray ka bërë një ofertë për turkun e Barcelonës, Turan. Klubi turk e kërkon Ardan
Më në fund tek Barcelona vjen një ofertë për Turan Barcelona është drejt zgjidhjes së çështjes Turan. Presidenti i Galatasaray Dursun Özbek ka dërguar një propozim prej
Turan gati për tu bërë "kokë turku" nga Barcelona Barcelona dëshiron të përdorë Arda Turanin si një mjet negociues në një përpjekje për të marrë Philippe Coutinho nga Liv