999 rezultate për

tupe

Mos i pastroni kurrë veshët me shtupë pambuku, asnjëherë Një burrë në Mbretëri të Bashkuar për pak humbi dëgjimin, pasi pastroi veshët me shtupë pambuku, duke përfunduar kështu
Kush gënjen për Tupen, Policia e Shtetit apo Ministri i Brendshëm? Ministri i Brendshem, Sander Lleshi, ditën e sotme mbajti një fjalim në Kuvend, ku ndër të tjera ka përgënjeshtruar proc
E proceduan penalisht, Edmond Tupe thotë se do ta bëjnë hero po e burgosen Profesori Universitetit të Tiranës Edmond Tupe ka reaguar pas vendimit të policisë për ta procedura penalisht për shkak
Edmond Tupe zbulon formulën e orgazmës (VIDEO) Edmond Tupe ka zbuluar formulën e orgazmës sipas Wilhelm Raisch. "Duhet fjala, duhet diçka e ëmbël nga shpirti sepse
AllWeb ofron bileta falas per Startupet me impakt social Yunus Social Business mundëson pjesëmarrjen për Startup-et e reja në AllWeb, Konferencën e Parë të Marketingut Dixhital
Zbardhet pista e dytë për atentatin në Bllok, dyshime për pazare droge Është zbardhur edhe pista e dytë e hetimeve për atentatin ndaj ish-Policit, i cili u vra ditën e djeshme në rrugën “Niko
Pogradec, dërgohet për gjykim ish-drejtori i bankës që vodhi 600 mijë euro Prokuroria e Pogradecit përfundon hetimet dhe dërgon për gjykim shtetasin Spartak Tupe, ish-drejtor i filialit të një ba