999 rezultate për

tuneli

Rruga e Arbrit, kompania braktis tunelin e shembur Tuneli i shembur i Murrizës në Rrugën e Arbrit nuk mund të riparohet dhe do të braktiset. Këtë e pohoi për Exit.al një n
Nuk është inaguruar ende, shembet tuneli në rrugën e Arbrit (FOTO LAJM) Një nga tunelet e rrugës së Arbrit ende pa u inaguruar është shembur. Gjendja e tij është e mjerueshme, ku duket sikur ë
Shkrumbohet një makinë në mes të tunelit të Kalimashit (VIDEO) Një automjet me targa të Kosovës që udhëtonte drejt Tiranës u përfshirë nga flakët mëngjesin e së dielës në tunelit të T
Dritë në fund të tunelit për Avdijaj klubi Italian e mer në provë Donis Avdijaj është prej më shumë se një muaji një lojtar i lirë. Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës ndërpreu me marrëv
Rrëfimi i ish-drejtorit: Si u hap tuneli nëntokësor për arratisjen e Gaxhait Top Story përveç se pasqyroj kushtet në burgje u ndal dhe tek siguria e tyre. Për shkak të godinave të amortizuara, dhe
Ish-drejtori i policisë rrëfen si e gjetën tunelin ku do të arratisej i forti i Vlorës Top Story përveç se pasqyroj kushtet në burgje u ndal dhe tek siguria e tyre. Për shkak të godinave të amortizuara, dhe
Aksident në tunelin e Elbasanit, autobusi përplaset me një makinë Një aksident mësohet se ka ndodhur në hyrje të tunelit të Elbasanit. Sipas informacioneve paraprake mësohet se një ma
Shpresa tek Zoti, edhe 8 metra për arritur tek Yuleni (FOTO LAJM) Vazhdon shpimi për gjetjen e dyvjeçarit Julen në Malaga. Ngurtësia e tokës e ka vështirësuar përsëri shpimin vertikal të
Dritë në fund të tunelit? Hahn flet pozitivisht për mundësitë e Shqipërisë në BE Komisioneri për Zgjerim i Bashkimit Europian, Johanes Hahn në një intervistë për gazetën gjermane "Welt" ka folur për Ba
Brenda tunelit ku u varrosën të gjallë 27 persona, çfarë ndodhi 21 vjet më parë (FOTO LAJM) Tragjedia e Qafë Shtamës në vitin e mbrapshtë 1997 ku pas shpërthimit të tuneleve të ushtrisë u varrosën të gjallë 27 pe
E pazakontë, shqiptari hap tunel 30 metra të gjatë dhe del në shtëpinë e komshiut Një denoncim i pazakontë është transmetuar këtë të enjte në emisionin “Fiks Fare”: Një banor i fshatit Terihat në Gjirok
Gjiknuri nxjerr një vartësin e tij për të thënë: Tiranë-Elbasan mbaron në fund të vitit (cilit vit?) Rruga do të jetë gati, pasi pjesa më e vështirë e punimeve, aty ku ishin edhe rrëshqitjet, në zonën e Ibës, tashmë është
Plagoset 21 vjeçari, ndezi fishekzjarr në tunelin Tiranë-Elbasan Një i ri është plagosur teksa ndizte një fishekzjarr në tunelin Tiranë-Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në hyrje të tuneli
Haradinaj kërkon ndertimin e një tuneli Kosovë-Mali i Zi Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim ministrin për Transport dhe Çështje Detar
"Mercedesi" luksoz merr flakë tek tuneli i Kalimashit (VIDEO) Një makinë tip "Mercedes" është përfshirë nga flakët teksa ishte duke udhëtuar brenda tunelit të Thirrës në Kalimash.
Tuneli që po "ha" jetë, zbulohet shkaku i aksidentit tragjik në Tiranë-Elbasan Zbulohen detaje të reja nga aksidenti i rënde me tre të plagosur sot në dalje të Tunelit në aksin Tiranë-Elbasan. Bur
Shqipëria mbyll kufirin me Kosovën Policia e Kosovës (PK), publikon këtë informacionzyrtar me qëllim të informimit të opinionit publik, se sot me datën 31.
Bllokohet tuneli Elbasan-Tiranë pas aksidentit të frikshëm me 9 makina Një aksident masiv ka ndodhur pak momente më parë pranë tunelit Tiranë-Elbasan ku janë përfshirë 9 automjete. Nga rap
Breshëri plumbash në tunelin e errët, 64-vjeçarit i zënë pritë tek Ish-Blloku për ta eliminuar Një mashkull rreth 64 vjeç është gjetur i pajetë në rrugë “Nikolla Tupe” në kryeqytet. Personi, identiteti i të cilit n
Aksident me vdekje te tuneli i Elbasanit, humb jetën kamionisti Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 00:40 në aksin rrugor Elbasan-Tunel, ku tek ura në hyrje, ku shtetasi Eduart R