999 rezultate për

tund

Benzema magjik, tund rrjetën sërish (VIDEO) Reali i Madridit ka shënuar golin e 2 ndal Levantes në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin Santiago Bernabeu, shkruan
Cikalleshi tund rrjetën, Shqipëria shënon golin e nderit (VIDEO) Shqipëria ka shënuar golin e nderit në përballjen ndaj Francës. Është Sokol Cikalleshi i cili me 11-metërsh dërgoi t
Lukaku tund rrjetën, i jep sërish avantazhin Interit (VIDEO) Interi ka kaluar sërish në avantazh ndaj Cagliarit. Është Lukaku me 11-metërsh i cili u tregua i saktë pika e bardhë.
Zhbllokohet sfida, Interi kalon në avantazh (VIDEO) Interi ka kaluar në avntazh me antë të Martinez në ndeshjet që po zhvillohet në transfertë kundër Cagliarit. Talenti
Lenjani tund rrjetën në Zvicër (VIDEO) Ermir Lenjani duket në një formë të shkëlqyer me skuadrën e Sionit, teksa ditën e sotme ka arritur të gjejë përsëri rrug
Bregu tund rrjetën e Laçit, Skënderbeu gjen menjëherë ekuilibrat (VIDEO) Po luhet në stadiumin "Laçi" takimi mes kurbinasve dhe Skënderbeut. Një takim i vlefshëm për javën e dytë të Kategorisë
Spektakolar Muriqi, tund rrjetën në derbin e Stambollit (VIDEO) Spektakolar Muriqi, tund rrjetën në derbin e Stambollit (VIDEO) Vedat Muriqi nuk di të ndalet në kampionatin turk. Sh
Kokën poshtë dhe vithet lart, Enca "çmend" rrjetin duke u tundur (VIDEO) Ajo rrëmben gjithmonë vëmendjen me format e saj të bëshme. Këngëtarja Enca Haxhia këtë herë ka thyer të gjitha pritshmër
Baby G "çmend" rrjetin, tund e shkund të pasmet para kamerës (VIDEO) Baby G është një ndër këngëtaret më të preferuara për publikun shqiptar dhe jashtë saj. Ajo është shumë aktive në rrj
Tundet Amerika e Jugut, tërmet 6.8 ballë, alarm edhe për cunam Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6,8 ballë goditi pak minuta më parë shtetin e Amerikës së Jugut, Kilin. Sipas Inst
Barazohet derbi, Ronaldo supergol nga goditja e dënimit (VIDEO) Juventusi ka barazuar rezultatin në 1-1 ndaj Interit në ndeshjen miqësore që po zhvillohet në Kinë. Është Cristano R
Të bësh një omletë të shpejtë, të shijshme brenda kavanozit INGREDIENTËT 2 vezë 50 gram proshutë të tymosur të grirë imët 2 lugë gjelle djathë çedar 1 filxhan me spina
Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina Jose Mourinho është pa dyshim një trajner i shtrenjtë, paga e të cilit mund të përballohet vetëm nga klube me baza të fo
Xhelal Mziu nuk tundet: S'dal nga zyra Të zgjedhurit socialist po presin procedurat ligjore për të marrë zyrtarisht detyrën. Një tjetër betejë parashikohet
Terror në Durrës, burri hyn me kallash në qendrën e votimit (VIDEO) Një 53 vjeçar ka hyrë me automatik në qendrën e votimit në Durrës duke tentuar që të ndalojë procesin e votimit. Poli
Thërriti Rama Ik! Administratori i PS rreh fëmijën në Durrës (FOTO LAJM) PD e Durrësit denoncon dhunimin e një fëmijë të mitur pranë një qendre votimi në zonën e Katundit të Ri. PD publikon
Ofertë tunduese nga klubi spanjoll, "ylli" i Milanit drejt largimit Prej kohësh është folur për një largim të mundshëm të Suso nga Milani, por mesa duket kjo nuk është thjesht një thasheth
Në Spanjë e kërkojnë me ngulm, oferta për Hysajn tundon Napolin E ardhmja e Elseid Hysajt vazhdon të mbetet e paqartë. Klauzola e shkodranit kap shumën e 50 milionë eurove, një shifër
Çekiçi tund rrjetën, pret ftesën në Kombëtare (VIDEO) Vjon momenti fantastik i formës për Endri Çekiçin në kampionatin slloven. Talenti shqiptar realizoi edhe në javën e 3
Zhbllokohet derbi: Cinari magjik, tund rrjetën nga 30 metra (VIDEO) Partizani ka zhbllokuar rezulatin në Selman Stermasi ndaj Tiranës. Ishte Eraldo Cinari i cili i ka dhënë epërsinë Partiz