999 rezultate për

tuna

Feston sot ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush Tuna (FOTO LAJM) Këngëtarja Tuna sot feton ditëlindjen. Shumë prej jush me siguri jeni kurioz për moshën e saj pasi ajo ka shumë vite
Furtuna në ambasadën shqiptare në Greqi, Balla i del në mbrojtje Cakajt Taulant Balla e ka përshëndetur vendimin e djeshëm të ministrit në detyrë të jashtëm Gent Cakaj për shkrirjen e ambasadë
"Katunari Gangsta", Bes Kallaku sjell një tjetër hit (VIDEO) Artisti Bes Kallaku publikoi këngën e re KTG ose Katunari Gangsta. Kësaj here ai i këndon historisë së tij, ku nuk mu
Tuna bën komentin pikant për klipin e Dafinës, si i kanë marrëdhëniet vajzat? (FOTO LAJM) Tuna dhe Dafina Zeqiri bënë namin në 2010 me super bashkëpunimin e famshëm me 2PO2, “Vibe” që pati mjaft sukses. Mirë
Gati për të bërë namin këtë verë, Tuna tregon format bombastike trupore (FOTO LAJM) Tuna Sejdi këtë periudhë ka qenë majft e angazhuar me aktivitete sportive. Këngëtarja gjithë kohës publikonte në rrje
"Femrat e abuzuara i damkosim si k*rva", Tuna mesazh të fortë për shoqërinë Këngëtarja e njohur Tuna, me anë të një postimi në Instagram është bërë bashkë me gjithë protestuesit në lidhje me abuzi
Bayerni "shkërrmoq" Dusseldorfin, arratiset drejt titullit (VIDEO) Kampionët në fuqi dhe liderët e Bundesliga, Bayern Munich, kanë mposhtur Fortuna Dusseldorf me rezultatin 5:0. Rezult
Bayerni zhbllokon rezultatin ndaj Fortuna Dusseldorf (VIDEO) Bayerni ka zhbllokuar shumë shpejt rezultatin në "Allianz Arena" përballë Fortunës më Pavard në minutën e 15' Skuadra
Bayern Munchen - Fortuna Dusseldorf, formacionet zyrtare: "Bavarezët" marshojnë drejt titullit Bayern luan në shtëpinë e vet, kundër skuadrës së kosovarit Valon Berisha, në ndeshjen e xhiros së 29-të. Sigurisht,
COVID-19/ Nën masa të rrepta, Greqia i hap plazhet nga e shtuna Dhe pse gjatë pandemisë, Greqia ka vendosur hapjen e 515 plazheve të organizuara të vendit nga e shtuna, 16 maj. Plaz
Vajza e Bes Kallakut që vrapon pas deleve do t'ju shkrijë së qeshuri: Katunarja e babës (VIDEO) Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, vajza e Bes Kallakut e dashuron fshatin. Aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar
Jo vetëm që janë bashkë, por Tuna dhe Patris po kalojnë një super izolim (FOTO LAJM) E keni vënë re se si krejt papritur, në rrjetet sociale ‘shpërtheu’ një dashuri e tejskajshme për gatimin? Dhe jo, këtë
Një infermiere joshëse si Tuna, këngëtarja bën apel nën rrobat e bardha (FOTO LAJM) Tuna ka dhënë mesazh sensibilizues për shqiptarët që të rrinë në shtëpi nëpërmjet disa fotove shumë provokuese. Këngë
MOTI/ E shtuna nis me mot të qëndrueshëm Prej dy ditësh Shqipëria është "pushtuar" nga moti i keq. Fundjava nis me mot të qëndrueshme, duke bërë që kthjellime
Rama: Ndarja e Kosovës, u gatua në një kuzhinë katunareske Kryeministri Rama e ka cilësuar diskutimin për ndarjen e Kosovës, si mjaft absurd. Madje ai ka mohuar mbrëmjen e sotme q
E teproi me Photoshopin? Tunën e nxjerrin zbuluar shkallët e shtrembërta (FOTO LAJM) Këngëtarja Altuna Sejdiu, e njohur ndryshe si Tuna, ka rënë pak në heshtje sa i përket jetës profesionale, duket se ka z
E gjitha një gënjeshtër, Tuna dhe Patrisi qenkan bashkë Patrisi dhe Tuna janë akoma bashkë. Dyshimi i parë që nisi nga heqja e mbiemrit Berisha nga Instagrami i Tunës nuk is
S'ka më dyshime, Tuna dhe Patrisi i kanë dhënë fund lidhjes (FOTO LAJM) Lidhja e tyre nisi befasishëm dhe u konsolidua shpejtë. Në pak muaj si çifti më i shoëbizit shqiptar, Tuna Sejdiu dh
A e dini nga cili fshat e ka prejardhjen Tuna? Një emër tashmë i njohur për të gjitha gjeneratat e muzikdashësve të muzikës argëtuese shqipe. Kjo është Altuna Sejdi
Tuna i vuri "vulën", me këtë të fundit të gjithë janë të sigurt se është ndarë nga Patris (FOTO LAJM) Prej disa kohësh tashmë, po aludohet se Tuna dhe Patrisi janë ndarë. Një detaj që ka shtyrë fansat të mendojnë diçka të