999 rezultate për

tuna

"Gënjeshtra është e vërteta e re", Tuna sapo hodhi publikisht kunja për Patrisin? (FOTO LAJM) Tuna Sejdi dhe Patris Berisha kanë qenë çifti më i diskutuar në mediat rozë këto kohët e fundit. E gjithë kjo nisi nga f
E shtuna nis me diell, por çfarë ndodh pasdite Deri në pasdite, këtë të shtunë sipas Meteoalb, mbetemi në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të herë pas herëshme
Furtuna në Qeveri, Meta dekreton shkarkimin e Ramës si Ministër i Jashtëm Ndryshimet në qeveri janë bërë zyrtare ditëen e sotme. Presidenti Ilir Meta ka dekretuar sot shkarkimin e Edi Rama ng
Ndarja me Patrisin: Zbulohet çfarë ka ndodhur me Tunën dhe me kë po jeton në SHBA (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Tuna udhëtoi drejt Amerikës, pas ndarjes së përfolur nga Patris Berisha. Ajo po qëndron me Linda Hal
Zbulohet arsyeja pse Tuna u largua për në SHBA pas ndarjes nga Patris Berisha (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Tuna udhëtoi drejt Amerikës, pas ndarjes së përfolur nga Patris Berisha. Ajo po qëndron me Linda Hal
I dha fund lidhjes me Patris Berishën, pse u arratis Tuna në SHBA Këngëtarja e njohur Tuna udhëtoi drejt Amerikës, pas ndarjes së përfolur nga Patris Berisha. Ajo po qëndron me Linda Hal
Është ndarë me Patrisin? Tuna largohet nga vendi dhe është shumë e lumtur (FOTO LAJM) Së fundmi në media është përfolur se Patrisi dhe Tuna i kanë dhënë fund martesës. Këngëtarja ka hequr mbiemrin e Patrisi
Vite pas sherrit të bujshëm, Tuna dhe Dafina po sjellin bashkëpunimin e dytë (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend këngën "Vibe" të vitit 2010 nga Dafina dhe Tuna. Epo bëhuni gati për një tjetër hit nga
Patrisi përgjigjet publikisht pasi Tuna i hoqi të birit mbiemrin e tij, konfirmon zërat për ndarje (VIDEO) Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha kanë qenë në qendër të vëmendjes mediatike javët e fundit. Ata janë përfolur për një
Tuna dhe Patrisi ndahen përfundimisht? Veprimi dyshues i këngëtares (FOTO LAJM) Tuna dhe Patris Berisha po përfliten se i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lidhja mes tyre nisi befasisht dhe u konsoli
"Shkronjat tona janë të arta", Tuna risjell versionin e ri të këngës së alfabetit (VIDEO) Zëvendëskryeministri i Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi, ka përkujtuar sot zyrtarisht përvjetorin e Kongresit të Manast
Tuna merr një vendim të papritur për veten dhe karrierën (FOTO LAJM) Tuna ka 1 vit që nuk është aktive në tregun muzikor shqiptar, sepse kënga e fundit që ka publikuar është “Amoni”. Ky pro
E shtuna, një ditë e mbushur me derbi në ligat kryesore evropiane Pas pauzës për shkak të ndeshjeve ndërkombëtare, nesër dhe pasnesër rikthehen ndeshjet nga kampionatet kryesore evropian
Edhe Londra shtrëngon masat kundër COVID-19, ç'pritet të ndodhë nga e shtuna Miliona persona në Londër, Eseks, Jork dhe zona tjera përballen me kategorinë e dytë të masave kufizuese kundër koronavi
Shtatzënë apo jo, Tuna pozon me bikini dhe të gjithë sytë te barku (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë rrjeti u mbush me lajmin se këngëtarja Tuna është në pritje të ëmbël nisur nga disa foto dhe fvid
Është apo jo shtatzënë, Tuna flet për herë të parë (FOTO LAJM) Në mediat rozë po qarkullon lajmi se këngëtarja e njohur Tuna, është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të dytë! K
Fotot që po ngrenë dyshime, Tuna shtatzënë për herë të dytë? (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdiu, gjithmonë është përfolur për format trupore pothuajse perfekte. Edhe pas lindjes së dj
Tuna në pritje të ëmbël?! Mikeshat e nxjerrin zbuluar (FOTO LAJM) Tuna dhe Patrisi mesa duket po planifikojnë të zgjerojnë familjen e tyre. Edhe pse shpesh janë përfolur për krisje, prin
Familjen e zë furtuna në det: Djali e babai dërgohen në spital, gruaja nuk gjendet Katër pjesëtarë të një familje janë kapur nga furtuna në det paraditen e sotme në Himarë. Mësohet se tre prej tyre, k
Gjasula afër transferimit te skuadra legjendare Mesfushori i Shqipërisë, Klaus Gjasula, është afër transferimit te klubi i Bundesligës 2 të Gjermanisë, Hamburgu, raport