999 rezultate për

tuna

Dafina dhe Tuna i japin fund sherrit disavjeçar Këngëtarja Dafina Zeqiri duket se ka harruar armiqësinë e saj me Tunën Dyshja kishin përfunduar shoqërinë e tyre të n
Tunës i ndodh e papritura menjëherë pas koncertit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdini mbajti një koncert mjaftë të suksesshëm në 8 mars ku promovoi edhe albumin e saj të ri
Olti Curri tallet keq me Tunën: Ku e panë Divën? (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Tuna mbajti një koncert live në Shkup për promovimin e albumit të saj të ri "Fortuna", për të cilin kis
Furtuna shkatërron rrjetin elektrik, rrethi i Krujës totalisht pa energji Erërat e forta në vend kanë shkaktuar probleme të theksuar në disa qytetet. Së funmdi raportohet se i gjithë qarku i
Furtuna pushton bregdetin shqiptar në këto data Dimri nuk është larguar ende nga Shqipëria. Këtë e pohojnë edhe vetë metorologët. Në datat 23 dhe 24 shkurt, vendi y
Tuna i futi vëllezërit në sherr, a flet Roberti me Patrisin? Vitin e kaluar sherri mes Tunës dhe Robertit ka qenë në qendër të vëmendjes së medias për muaj të tërë. Roberti deklaroi
Tuna flet për herë të fundit publikisht për Robertin Tuna është pyetur në Mirage se kur do ta bëjë Tianin e vogël me një motër ose vëlla. “Kohëve të fundit po ballafaqohe
E dekoruar për festa, brenda vilës së Tuna Sejdiut (FOTO LAJM) Tuna Sejdiu është një nga këngëtaret më të komentuara në Shqipëri. Megjithese vitet e fundit Tuna nuk është angazhua
Nis furtuna, Zaev shkarkon dy ministra Kryeministri i vendit Zoran Zaev ka nisur rikonstruktimin e qeverisë, ai nga Kuvendi ka kërkuar shkarkimin e dy ministra
Borussia Dortmund pëson humbjen e parë në Bundesliga (VIDEO) Pas 15 javëve Borussia Dortmund ka pësuar humbjen e parë në kampionat. Verdhezinjtë janë mposhtur në transfertë nga
HOROSKOPI/ Mendohuni mirë para se të flisni, e shtuna do të jetë delikate Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 15 dhjetor 2018. Dashi Kjo e shtunë parashikon rritjen e një raporti sentim
E quajti "katunare", Jonida i përgjigjet koleges së Klan-it Emisioni i fundit i Jonida Shehut ishte pikërisht për Tiranën ku ndër të tjera u fol për traditat dhe zakonet. Por ky
Gazetarja sulmon hapur Jonida Shehun: Katunare, nuk del dot nga provinca! Emisioni i fundit i Jonida Shehut ishte pikërisht për Tiranën ku ndër të tjera u fol për traditat dhe zakonet. Por ky
Apokalips në Turqi, furtuna merr ujin nga deti dhe përmbyt qytetin në pak minuta (VIDEO) Pamje apokaliptike kanë qenë ato me të cilat u përballen banorët e qytetit bregdetar të Bodrumit gjatë ditës së sotme.
Fortuna mbyt anijen turistike në Himarë (VIDEO) Një anije e cila shërbente për turizëm është mbytur në bregdetin e Himarës. Për fat nuk ka patur njerëz në bord dhe sipa
Tuna sulmohet hapur nga këngëtarja shqiptare: Hiq dorë nga muzika Tuna, është një nga këngëtaret më të komentuara të shoWbizit shqiptar dhe mund të thuhet se është shumë e dashur për pub
Edhe këtë nuk e dinim, Tuna zbulon tatuazhin në të pasme (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdi di fare mirë si të tërheqë vëmendjen e publikut. Tuna jo shumë larg u bë pjesë e faq
Tuna Sejdiu, nusja që futi në sherr vëllezërit Berisha Konflikti në familjen e vëllezërve muzikantë Berisha, Robert dhe Patris ka qenë kryetema e mediave këto ditë. Pas deklar
Përzuri vjehrrën me forcë nga shtëpia? Tuna i befason të gjithë me veprimin e fundit (FOTO LAJM) Këngëtraja Altuna Sejdiu së fundmi ka qënë e ftuar në emisionin Xing me Ermalin, ku aty ka bërë disadeklarat të bujshme,
Dhunoi vjehrrën dhe e nxorri nga shtëpia? Tuna i hedh të gjitha poshtë me një foto Tuna ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pas intervistës në "Xing me Ermalin". Këngëtarja u kritikua, u sulmua