999 rezultate për

tullace

STUDIM/ Djemtë tullacë perceptohen nga vajzat si më tërheqës dhe inteligjentë (FOTO LAJM) Sipas një studimi të bërë në Universitetin e Pensilvanisë, djemtë tullac besohet që janë që janë më dominant dhe më të s
Sipas këtij studimi, tullacët bëjnë më pak seks se meshkujt me flokë Tullacët kryejnë më pak marrëdhënie seksualë sesa ata me flokë, por mendojnë se ata janë më të mire në shtrat, sipas një
Vrau shqiponjën në Amerikën e Jugut, qeveria ofron 6 mijë dollarë për kapjen e autorit Një shqiponjë tullace është qëlluar nga foleja e saj në Arkansas dhe autoritetet ofrojnë një shpërblim prej 6,000 dollar
Vrasja e shqiponjës simbol të shtetit , qeveria ofron 6 mijë $ për "kokën" e autorit Një shqiponjë tullace është qëlluar nga foleja e saj në Arkansas dhe autoritetet ofrojnë një shpërblim prej 6,000 dolla
Si dukeshin 12 aktorët e famshëm para se të bëheshin tullacë (FOTO LAJM) Në galerinë e mësipërme ju tregojmë 12 të famshmit të cilët jemi mësuar që t'i shohim gjithmonë me kokat "tullace" para
Genta Ismaili befason me fotografinë e fundit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Genta Ismaili, jo pak herë ka ditur të eksperimentojë me dukjen e saj duke na lënë shpeshherë pa fj
Tatuazhe 'maskuese' për tullacët (FOTO LAJM) Tatuazhi tashmë është një mënyrë e mirë që meshkujt tullacë përdorin për tu maskuar me flokë. Përmes metodës kirurgjike
Tullacët janë më të rrezikuar nga sëmundjet e zemrës Hulumtuesit japonezë kanë arritur në përfundimin se burrat me më pak flokë kanë më shumë mundësi të preken nga sëmundjet
Tullacët më pak të rrezikuar nga kanceri i prostatës Profesori Jonathan Wright, ekspert i kancerit të prostatës në Universitetin Seattle, në një studim të tij ka ardhur në p
Tullacët të rrezikuar nga prostata? “Meshkujt tullacë duhen të jenë të kujdesshëm dhe në veçanti t’i kushtojnë kujdes shëndetit të prostatës, sepse, sipas k
Fjolla Morina do të bëhet tullace Këngëtarja nga Kosova Fjolla Morina, pas dilemës së disa kohëve më parë por që lidhej me ngjyrën e flokëve, të zeza apo
Gjendet ilaçi shpëtimtarë për tullacët? Duket që në horizont është ilaçi i cili do të mund të ndikonte në rritjen e sërishme të flokëve. Është zbuluar krejt ras