999 rezultate për

tufe

Dështon seanca e pajtimit mes Spartak Brahos dhe Agron Tufës Dështon seanca e pajtimit mes kreut të Institutit të Studimeve për Krimet dhe Pasojat e Komunizmit, Agron Tufa dhe disa
Elefanti i egër "zapton" restorantin kinez ( FOTO & VIDEO) Nj elefant i uritur mësohet të ketë zaptuar restoranitin Yunnan në fshatin Mangai, Yunnan të Kinës. Prmasat e tij gj
Balliu: Deputetët që rrinë në parlament janë një tufë viçash Nga protesta e banorëve të Astirit, ish-deputeti demokrat Klevis Balliu lëshoi akuza në drejtim të qeverisë. Ai tha se d
Pamje të rralla, ariu sulmon tufën me dele në Prizren (VIDEO) Data 30 mars ka qenë ditë e keqe për dy familje nga fshati Pouskë i Prizrenit. Kjo pasi që një ari i egër u është futur
Je një ujk apo dele që ndjek tufën? Pesë shenja që e tregojnë (FOTO LAJM) Ujqërit janë kafshë krenare, të lira që nuk ndjekin tufën. Shumë njerëz kanë tendencën të ndjekin turmat, në mënyrë
Rama shkon me një tufë me badigardë në mes të mbështetësve të tij Kryeministri Edi Rama zhvilloi një anti-miting sot në Vlorë kundër protestës së sotme të opozitës në Tiranë. Por, edh
Paralajmërimi i frikshëm i Lulzim Bashës nga Twitteri-i Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka ashpërsuar tonet ndaj qeverisë. Në një reagim të mbrëmjes së sotme, B
Xhisiela merr një tufë plot me trëndafila, kush ia dhuroi? (FOTO LAJM) Xhisiela Maloku tronditi tërë Shqipërinë dhe u bë kryepersonazh pas akuzave të Oficerit të Policisë Emiljano Nuhu se ajo
Këtë verë na nbytën dasmat, ja pse nuset mbajnë një tufë me lule Para ditës së madhe të martesës, nuset duhet të dinë se si qëndron e vërteta e buqetës së luleve. Mesa duket, histori
Punëtori merr një tufë me para por la nam, edhe ai shkrihet së qeshuri (VIDEO) Shkolla është shumë e rëndësishme në jetë dhe këtë do ta kuptoni me këto pamje. E nëse për këtë keni pasur dyshime, k
Moderatorja shqiptare merr tufën madhështore me trëndafila për ditëlindje Albana Osmani është një nga moderatoret më të dashura për publikun dedhe pse prej kohësh nuk drejton një emision të veti
Shqiptari u mori flamurin tufës së serbëve, tregon si e rrahën më pas (VIDEO) Një 36 vjeçar shqiptar nga Kosova, ishte sulmuar ashpër nga tifozët serb në Zvicrës, pas fitores së kombëtares zviceranë
Bualli sulmon një tufë luanësh, mësoni arsyen qesharake (VIDEO) Një video amatore e publikuar së fundmi në internet, shfaq momentin kur një buall duke dashur ta shpëtojë hardhucën nga
U hodh nga makina se e ngacmoi shoferi, humb jetën mamaja e 3 fëmijëve Është ndarë nga jeta gruaja, e cila dy ditë më parë u hodh nga automjeti në ecje në aksin Elbasan-Metalurgji. Mësohe
Besi dhe Xhensila, gjenden mes rosave (FOTO LAJM) Besi dhe Xhensila janë një nga çiftet më simpatikë të shoëbizi shqiptar. Sot ata na treguan në llogarine tyre në Ins
Kush do të jetë nusja e ardhshme e showbiz-it ? Gjatë emisionit ''Top Show Magazine'', një çift të moshuarish janë martuar nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj.
Momenti i frikshëm, gruaja rrethohet nga një tufë minjsh (VIDEO) Një nënë u tmerrua pasi u përball me një tufë minjsh në qendër të qytetit. Andrea Harte po shëtiste ndërsa pa 30 brej
Shpërthim vullkani e ortekë në Japoni, një i vdekur e dhjetëra të plagosur (VIDEO) Një anëtar i forcave të mbrojtjes të Japonisë vdiq dhe dhjetëra skiatorë u plagosën pasi një vullkan shpërtheu pranë një
Marina Fara me adhurues sekret, poston tufën madhështore me lule (FOTO LAJM) Marina Fara është një ndër femrat më të komentuara në Shqipëri e kjo falë pamjes së saj. Vajza e këngëtares së mirënj
Ata e vrasin, hienat e hanë (FOTO LAJM) Ky është momenti kur dy gatopardë të fuqishëm vrasin një antilopë. Fotot janë bërë në Tanzani. Por pavarësisht se u