999 rezultate për

tufa

Agron Tufa: U kërkova ndihmë ambasadave, por nuk m’u përgjigjën! Prej disa muajsh ish-drejtori i ISKK Agron Tufa kanosej nga ithtarët e regjimit të vjetër. Ai ka kërkuar azil politik në
Zëri i Amerikës reagon pas largimit të Agron Tufës: Ka pasur sulme të papara mbi të Këto ditë Drejtori i Institutit për Studime të Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit në Shqipëri Agron Tufa kërkoi azil pol
Nano: Zvicerianët nuk duhet t’i japin strehim politik Agron Tufës Publicisti Agron Tufa, i cili drejtonte Institutin e Studimeve për Krimet dhe Pasojat e Komunizmit, bashkë me familjen e
Agron Tufa nuk dorëzohet: Do të them të vërteta rrënqethëse Ish-kryetari i Institutit për Studimin e Krimeve të Komunizmit, Agron Tufa ka paralajmëruar se shumë shpejt do të nxjerr
DOKUMENTI/ La Shqipërinë, pse Agron Tufa kërkon azil politik në Zvicër (FOTO LAJM) Agron Tufa bashkë me familjen e tij ka braktisur vendin dhe është larguar drejt Zvicrës ku ka kërkuar azil politik. K
U kërcënua me jetë, Agron Tufa kërkon azil politik në Zvicër Drejtori ekzekutiv i Institutit për Studimin e Krimeve dhe pasojave të Komunizmit në Shqipëri (ISKPK) Agron Tufa, ka kër
Djali kërkon dënim me vdekje për babain: Tufa publikon letrat tronditëse nga komunizmi Shkrimtari i njohur Afron Tufa ka publikuar dy letra të dy bijve që kanë kërkuar dënimin me vdekje të babait gjatë dikta
E kërcënuan me jetë, Tufa: Shteti na ka braktisur, drejtohet nga qen të zgjidhur nga zinxhiri Shkrimtari dhe drejtuesi i Institutit për krimet e komunizmit, Agron Tufa pak ditë më parë është kërcënuar me vdekje.
"Të gjithëve gropa ju pret", kërcënohet me jetë shkrimtari Agron Tufa Tjetër kërcënim për shkrimtarin dhe drejtorin e Institutit të Studimeve të Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit. Përmes
S4MM sfidon Stresin, publikon tufa me para (FOTO LAJM) S4MM është shumë aktiv në rrjete sociale ai ka lënë anash modestin për një moment duke treguar "pasurinë" e tij në një f
Stresi tregon tufat me lek, Keisi ka një hall të madh: Fati im i keq s’ka fund (FOTO LAJM) Pas ndarjes me reperin e njohur Stresi, Keisi ka vendosur të largohet nga Shqipëria për t’u kthyer në vendin ku jeton e
Stresi "noton" në para, tregon tufat me lek dhe makinën luksoze (FOTO LAJM) Reperi Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi së fundmi po përflitet në media për ndarjen me të fejuarën, Kejsin.
Dështon seanca e pajtimit mes Spartak Brahos dhe Agron Tufës Dështon seanca e pajtimit mes kreut të Institutit të Studimeve për Krimet dhe Pasojat e Komunizmit, Agron Tufa dhe disa
Publikohet video, si Rrahim Hashimi numëron me kënaqësi tufat me para (VIDEO) Është publikuar një video e cila shpërfaq dyshimet për përfshirjen e disa personave në veprat penale fajde, detyrim dhe
Tumoret e Shqipërisë! Tufa thotë se do t'ia plasë dokumentet "kresë" kujtdo që shpif Drejtori i Institutit të krimeve të Komunizmit Agron Tufa ka sqaruar në studion e Provokacijas se i është drejtuar studi
Tufa replikë me Xhufin: Unë fshatar, ai qytetar metropoli nga Progonati i Kurveleshit Nga: Agron Tufa Nuk ma merrte mendja se do më dilte prapë përpara historiani enverist Pëllumb Xhufi. E kisha
Mbi fashistin, fshatarin dhe spiunin rus, mikun dhe kolegun tim të dashur Agron Tufa! Nga Akademik Artan Fuga Unë i mirëkuptoj të gjitha shqetësimet dhe angazhimet për të ruajtur të pacënuar nga ask
"Nëse më ndodh gjë, e kam nga këta! Enveristët që më kërcënojnë" Agron Tufa, drejtor i Institutit të Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit, është përfshirë prej disa javësh në një debat me
"Kam pasur presione", Agron Tufa padit Brahon e tre të tjerë për shpifje dhe fyerje Kreu i Institutit të Studimeve për Krimet dhe Pasojat e Komunizmit, Agron Tufa ka paditur në Gjykatën e Tiranës disa per
Agron Tufa sërish: Braho ka urdhëruar pushkatime, ja sa spiunë punojnë në polici Në vijim të replikave me deputetin socialist Spartak Braho, shkrimtari i njohur Agron Tufa, kreu i Institutit të Studime