999 rezultate për

tuchel

Tuchel: Duhet të ndryshojmë taktikat për Man Utd Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tutchel, tha se është i gatshëm të ndryshojë taktikat që skuadra e tij të triumfo
Të infektuar dhe të dëmtuar, Tuchel ka në dispozicion vetëm 12 futbollistë Paris Saint Germain regjistroi fitoren e 8-të rresht të shtunën në mbrëmje në Ligue 1 pasi mposhti Rennes me rezultatin
Humbi ndaj Leipzig, Tuchel nuk i frikësohet shkarkimit Thomas Tuchel nuk ndjen frikë se puna e tij si trajner i PSG është në rrezik, pas humbjes 2:1 nga RB Leipzig në Ligën e
Dëmtimi i Mbappe, flet Tuchel Kylian Mbappe u zëvendësua në pjesën e dytë të ndeshjes të cilën PSG e fitoi ndaj Nantes, si masë parandaluese, ka konfi
Tuchel nuk përmbahet: Po dëmtojmë futbollistët Trajneri i PSG, Thomas Tuchel, foli në lidhje me kalendarin e ngjeshur. Numri një i stolit foli në lidhje me futbollistë
Shënoi dy gola, Tuchel për Kean: Të mos presim shumë nga ai Sulmuesi i talentuar italian Moise Kean luajti ndeshjen e dytë radhazi si titullar në kampionatin francez dhe shënoi dy
PSG ka gati pasuesin e Tuchel Thomas Tuchel mund t’i jap fund aventurës si trajner i kampionëve të Ligue 1, PSG. Starti jo i mirë i sezonit dhe mos
Tuchel u ankua, PSG prezanton Moise Kean Kur kanë mbetur vetëm disa orë nga mbyllja e merkatos së futbollistëve, PSG zyrtarizon afrimin e Moise Kean, i cili u tr
Tuchel me dhimbje koke, dëmtohet Neymar ? Lëndimi i mundshëm i Neymar po shqetëson trajnerin e Paris Saint Germain, Thomas Tuchel. Tuchel ka bërë të ditur se d
Prestigjiozja franceze zbulon prapaskenat: Tuchel ishte kundër blerjes së Icardit E përditshmja franceze "L’Equipe" ka zbuluar një prapaskenë mjaft interesante, sipas të cilës trajneri gjerman Thomas Tu
Mbappe mposht koronavirusin, Tuchel e ka ende në dyshim Kylian Mbappé (21-vjeç) kthehet në dispozicion të trajnerit Thomas Thuchel. Dy javë pasi ishte testuar pozitiv me Korona
Fitorja ndaj Metz mund ti kushtojë shumë PSG-së, mbrojtësi rrezikon një mungesë të gjatë Paris Saint Germain gjeti fitoren e parë në kampionat vetëm në ndeshjen e tretë sezonale, teksa mposhti mbrëmjen e djesh
Tuchel publikon listën për ndeshjen ndaj Marseille, rikthime dhe debutime PSG dhe Marsejë përballen kundër me njëra-tjetrën këtë mbrëmje në ndeshjen e vlefshme për javën e 3-të në Ligue 1. Të
Neymar mposht koronavirusin dhe kthehet në stërvitje me PSG-në Sezoni për Paris Siant Germain nisi me një humbje minimale 1-0 në transfertën ndaj Lens, ndërsa trajneri gjerman Thomas
Tuchel bën veprimin e papritur, bllokon transferimin e Thiago Silvas te Chelsea Trajneri i PSG-së, Thomas Tuchel ka kërkuar nga drejtuesit e klubit që të bllokojnë transferimin e Thiago Silvas në Chel
Humbi finalen e Champions, PSG merr vendimin e hidhur për Tuchel Humbja në finalen e Ligës së Kampioneve nga Bayern, pritet t’i kushtojë me shkarkim trajnerit të PSG, Thomas Tuchel.
Pas Tuchel flet edhe Flick: E kemi gati planin kundër PSG-së Trajneri i Bayern Munich, Hansi Flick, është deklaruar para finales kundër PSG. Të dielën, me fillim nga ora 21:00, B
Prag-finale, flet Tuchel: E merituam të jemi këtu Nesër me fillim nga ora 21:00, do të zhvillohet finalja e madhe Ligës së Kampionëve ndërmjet Bayernit dhe Paris SG.
Suksesi historik i PSG, flet Tuchel Thomas Tuchel është deklaruar i lumtur për suksesin e PSG-së, që arriti finalen e Ligës së Kampionëve. Trajneri gjerm
PSG merr lajmin e mirë në prag sfidën me Leipzig, Mbappe do të jetë gati Thomas Tuchel ka zbuluar gjendjen fizike të Kylian Mbappe para duelit kundër Leipzig në gjysmëfinalen e Champions League