999 rezultate për

tubimit

I kërkuan “kokën” në protestë, reagon Xhafaj Ditën e sotme protesta e organizuar nga opozita u cua dhe kërkoi dorëheqjen e Xhafajt. Për rreth 2 orë mijëra njerëz
Protesta e opozitës, reagon zyrtarisht policia Ditën e sotme, 26 maj 2018, Partia Demokratike dhe aleatët e saj, organizuan një tubim në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit
BILANCI/ 12 shtetas të lënduar nga protesta, 11 prej tyre policë Gjatë protestës së opozitës kanë mbetur të plagosur 12 shtetas, 1 gazetar dhe 11 efektivë policie. Efektivët e polici
Kujdes! Këto akse në Tiranë janë të bllokuara sot Ditën e sotme në orën 11:00 do të mbahet protesta e shumëlajmëruar e opozitës, e cila do të kulmojë në bulevardin “Dëshm
Protesta e opozitës, policia zbulon rrugët që bllokohen nesër Ditën e nesërme në Tiranë në orën 11:00 do të mbahet protesta e Opozitës e cila është paralajmëruar "jo e qetë". Poli
Gjendje kaotike në SHBA pas tubimit të së djathtës radikale Zyrtarët në qytetin e Charlottesville në shtetin amerikan të Virginias kanë deklaruar gjendje emergjente para një marshi
Prag proteste, Haki Çako i shkon në zyrë kryeprokurorit Llalla Kanë mbetur vetëm pak orë nga protesta që opozita pritet të mbajë përpara Kryeministrrisë, ndërkohë Policia e Shtetit ka
Ish-zëdhënësi i qeverisë bashkohet me Aleancën për Shqiptarët Edhe pak ditë na ndajnë nga zgjedhjet e parakohshme parametare në Maqedoni, ndërsa partitë politikë angazhohen në fushta
Policia bllokon rrugën në Çair për shkak tubimit të VMRO-së (FOTO LAJM) Banorët e rrugës “Krste Asenov” në Çair kanë mbetur të bllokuar nga policia për shkak të një tubimi qw po mbahet nga VMR
Merkel në tubim me myslimanët në Berlin Kancelarja gjermane Angela Merkel i është bashkuar tubimit të myslimanëve në Berlin, të organizuar nga drejtues të fesë
Daciq akuzohet se e shiti Kosovën Kryeministri i Serbisë Ivica Daçiq ka marrë pjesë në tubimin tradicional të trumbetarëve, i cili zhvillohet në Gucë. Mir
Jakimovski ndalon tubimin e LSDM në Karposh Lidhja Social-Demokrate e Maqedonisë (LSDM) ka reaguar ndaj vendimit të kryetarit aktual të Komunës Karposh dhe kandidat
Struga konaku i tubimit të BDI Qyteti i Strugës ka qenë sonte konaku i fushatës parazgjedhore të partisë qeveritare shqiptare BDI. I pranishëm në këtë
Dy të lënduar në Shtip pas tubimit të LSDM Dy të lënduar rëndë është bilanci i rrahjes në një diskotekë mbrëmë në Shtip menjëherë pas përfundimit të tubimit të LSD
Berisha: Do të jem në zyrë gjatë tubimit të opozitës Kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se do të qëndrojë në zyrën e tij në kryeministri gjatë tubimit të sotëm të opozit
Policia: Tubimi do të regjistrohet me kamera vëzhgimi Drejtoria e Policisë së Qarkut Tiranë në bashkëpunim me Njësinë Rajonale të Policisë Rrugore, bazuar në kërkesën e subje
Sejdiu në Kosovë, pjesë e tubimit të LDK-së Për herë të parë në shumë vjet, Fatmir Sejdiu është kursyer nga dritat e kamerave dhe blicet e aparateve, kur ka zbritur
Qeveria e Maqedonisë lejon mbajtjen e tubimit në mbështetje të pavarësisë Qeveria e Maqedonisë ka lejuar mbajtjen e tubimit në mbështetje të pavarësisë së Koso