999 rezultate për

tube

24 orë pas publikimit, cila është kënga më e dëgjuar nga "Festivali i RTSH-së" (VIDEO) Pak ditë na ndajnë nga fillimi i "Festivalit të Këngës në RTSH", që do të mbahet në datat 19 dhe 20 dhjetor në Pallatin
Publikohen këngët e Festivalit të RTSH-së, cila ju pëlqen më shumë? (VIDEO) Janë publikuar sot në Youtube këngët e "Festivalit të 58 të RTSH-së" të cilat po priteshin me padurim nga publiku. Elvan
E vodhi, nuk e vodhi? Capital T rikthen "Akull" në Youtube (VIDEO) Dy javë më parë, reperi Capital T lançoi në Youtube këngën e tij më të re të titulluar “Akull”. Kënga po pritej me pa
YouTube i fshin këngën, reagon Capital T YouTube ka fshirë sonte nga platforma e saj këngën më të re të Capital T, “Akull”, një këngë që për pak kohë kishte arri
U fiksuat pas këngës së Capital T? Fatkeqësisht qenka e vjedhur (FOTO & VIDEO) Pak ditë më parë Capital T hodhi në treg këngën me titull “Akull”. Ajo u pëlqye shumë nga publiku dhe brenda pak dit
Kush është këngëtarja shqiptare që ka arritur një miliardë klikime në Youtube? (VIDEO) Dua Lipa është një nga këngëtaret më të famshme dhe më të suksesshme shqiptare. Por duket se kënga New Rules i ka sj
RAPORTI/ Shëipëria në rritje të rasteve të tuberkulozit, kush preket më shumë 58 milion janë jetët e shpëtuara midis viteve 2000 dhe 2018 nga përpjekjet globale për t’i dhënë fund sëmundjes së turbe
Pak e bëjnë, si gatuhet sallata me kërpudhë Përbërësit 400 gr kërpudha gjysme tube koper gjysme tube majdanoz 1 gote te çajit miser 2 speca 7,8 copa turshi
I fshinë këngën e re nga Youtube, Eni Koçi tregon arsyen (FOTO LAJM) Ditën e djeshme kënga më e re e Eni Koçit 'Sekreti', u publikua në youtube. Komentet ishin mjaft të mira për këtë produk
Bie nga froni “Të ka lali shpirt”! Ju prezantojmë këngën shqip më të klikuar në YouTube (VIDEO) “Të ka lali shprit” tashmë nuk është kënga shqip më e klikuar e YouTube. Kënga e cila u publikua në janar të vitit 20
YouTube gjobitet me 170 milionë dollarë YouTube është gjobitur me një shumë rekord prej 170 milionë dollarësh nga një rregullator amerikan për shkeljen e ligjev
Pamjet e rralla: Si u katandisën ushtarët serbë pak pasi mbaroi lufta në Kosovë (VIDEO) Menjëherë pas përfundimit të luftës në Kosovë, forcat serbe u larguan nga territori i saj. Në një video të publikuar
I përfundoi kontrata me One Record, Fero kalon direkt në "planin" e rradhës (FOTO LAJM) Ditë më parë, Fero njoftoi fansat se ka përfunduar kontratën me labelin “On Records”, në të cilin ishte që prej kur fill
"Greek Reporter" për Sin Boy: Reperi shqiptar që i ka vënë ‘flakën’ muzikës greke (VIDEO) Media greke ‘Greek Reporter’ ka publikuar një artikull për reperin me origjinë shqiptare, i cili është pjesë e grupit të
Për shkeljen e privatësisë ndaj të miturve, YouTube rrezikon të gjobitet 1000 milionë dollarë Gjiganti i rrjeteve sociale YouTube rrezikon një gjobë prej 100 milionë dollarësh për shkeljen e privatësisë ndaj të mit
Vdes tragjikisht ylli i njohur i televizionit (FOTO LAJM) Ditën e sotme ylli televiziv Emily Hartridge ka gjetur vdekjen e menjëhershme pas një aksidenti me një kamion. Prezan
Cricket dhe Numen sjellin hitin e radhës pas suksesit me "Kthema Kohën" (VIDEO) Cricket dhe Numen kanë punuar sërish bashkë për një tjetër remix të një hiti shqip. Këtë herë dyshja kanë zgjedhur të
5 kanalet që fitojnë më shumë në YouTube Ndikimi i YouTube në kulturën pop nuk mund të shpërfillet, yjet më të mirë të platformës bëhen ndikuesit kryesorë të bot
Moise Kean i "hyn" muzikës, video po bën namin në Youtube (VIDEO) Sulmuesi i talentuar i Juventusit, Moise Kean, i është futur dhe muzikës. Italiani ka publikuar këngën në "Youtube",
Tifozi i Liverpoolit blen veturë 50 € për të udhëtuar në finalen e Champions League (FOTO LAJM) Një yll i Youtube nga Anglia do të bëjë një udhëtim të pazakontë drejt finales së Champions League mes Liverpool dhe Tot