999 rezultate për

tualetin

Zyrtari i lartë akuzohet për vendosje kamere të fshehtë në tualetin e ambasadës Një ish-oficer i lartë detar nga Zelanda e Re është akuzuar për fshehjen e një aparati të fshehtë në banjën e ambasadës
Turp, polici tenton të dhunojë një vajzë 21-vjeçare në tualetin e kufirit Tri ditë më parë, në pikën kufitare Kosovë-Shqipëri, një zyrtar i Policisë së Kosovës ka tentuar ta dhunojë një femër të
Shtetasi britanik gjendet i vdekur në tualetin e aeroportit të Shkupit Në tualetin e Aeroportit “Aleksandri i Madh” në Shkup, mbrëmë rreth orës 04:00 pas mesnatës, është gjetur i vdekur 52 vj
Pamje shokuese nga hoteli luksoz, pastruesit lajnë gota me një furçë tualeti (FOTO LAJM) Klientët e hoteleve luksoze që paguajnë deri në 370 dollarë për një natë do të mbeten të shokuar sapo të shohin këto pam
Mirela që vrau burrin në gjumë s’e do më jetën, e gjejnë rëndë në tualetin e burgut Një e dënuar në të ashtuquajturin “Burgu i grave” në Tiranë ka tentuar t’i japë fund jetës, duke u vetëhelmuar. Sipas Po
25-vjeçarja në SHBA tenton të mbysë foshnjën në tualetin e punës Një 25-vjeçare në SHBA është arrestuar pasi është kapur në tentativë e sipër që të mbyste foshnjën e saj në tualetin e p
Mësuesja e fizikës, seks me nxënësin në tualetin e avionit (FOTO LAJM) Elanor Wilson është këto ditë mësuesja më e përfolur në Britaninë e Madhe pasi akuzohet se kreu marrëdhënie seksuale me
Zbulohet tuneli sekret që lidh tualetin e zyrës së Tahirit me daljen nga ministria Saimir Tahiri miratoi rikonstruksionin e godinës së Ministrisë së Brendshme gjatë drejtimit të saj, por duket se ka bërë
Coca Cola dhe pastë dhëmbësh për të pastruar…tualetin! E kishit menduar të bënit ndonjëherë këtë përzjerje Bashkimi i coca-colës me pastën e dhëmbëve janë një përzjere e mi
I riu vetëplagoset në tualetin e lokalit, por policia arreston vëllanë Ditën e djeshme tre persona janë ndaluar nga Policia e Tiranës në lidhje me tentativën e vetëvrasjes që ndodhi në një lo
Hidhni uthull në tualetin e shtëpisë, dhe shihni çfarë ndodh kur të shtypni rubinetin Të gjithë përpiqemi të mbajmë shtëpinë tonë të pastër dhe higjienike, veçanërisht në vendet ku trupi ynë është më i ndje
Gjendet e vdekur një nxënëse në tualetin e shkollës në Fier (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një gjimnaz në qytetin e Fierit, ku një adoleshente është gjetur e pajetë. Ana Rina
"Përgjime deri në krevat dhe tualetin e zyrtarëve të lartë", Manjani del kundër ligjit të ri Ligji i ri për përgjimet shkel privatësinë. Kështu është shprehur ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, në një tryezë ku
I riu var veten në tualetin e burgut të Rrogozhinës Një i burgosur në burgun e Rrogozhinës, është gjetur pa jetë gjatë ditës së sotme. I burgosuri me inicialet E.H., 22-
Shqiptari përdhunon adoleshenten në tualetin e diskos, shoqet e filmojnë Mediat italiane raportojnë se një vajzë 17 vjeçare ka rënë pre e përdhunimit nga një shqiptar. Ngjarja ka ndodhur në një
Vrau gruan në tualetin e mobilerisë, zbardhet dëshmia e burrit Sipas burimeve nga grupi hetimor, Sadetin Sula ka njoftuar vetë policinë për vdekjen e bashkëshortes së tij, Suela Sula.
27 vjeçari tenton të përdhunojë fëmijën në tualetin e shkollës Një 27 vjeçar, identiteti i të cilit nuk është bërë me dije nga policia e Fierit është shpallur në kërkim, pasi ka tentu
Tifozi 7 orë i mbyllur në tualetin e stadiumit Një tifozi anglez i ka ndodhur një gjë e pazakontë, gjatë një ndeshjeje futbolli. Në fakt kur Jamie Proctor shënoi golin
Indi, 41 vjeçari gjen një krokodil në tualet Ndonëse në fillim nuk u besua, një foto që u përhap me shpejtësi në rrjetet sociale, vërtetoi faktin se një krokodil ësh
Pastruesit gjejnë në tualetin avionit pllaka ari me vlerë 1.1 milion dollarë Pastruesit e një avioni në Indi mbetën të habitur kur gjetën në banjë plot 24 pllaka ari, me një vlerë prej 1.1 milion d