999 rezultate për

tualetin

Njihuni me tualetin më të rrezikshëm në botë (FOTO LAJM) Nuk ndodh përditë që një gjarpër të shfaqë papritur kokën nga tualeti. Kjo është e pazakontë, por jo diçka që nuk mund t
Gruaja lind në tualetin e shtëpisë, pamjet mrekullojnë botën (VIDEO) Një çift vendosi që fëmijën e tyre ta lindnin në një mënyrë sa më natyrale. Dhe kështu, ata nuk shkuan në spital, po
Kjo arkitekte e ktheu tualetin publik në një shtëpi ëndrrash të kërkuar nga të gjithë (FOTO LAJM) Casa Milà (ose La Pedrera) nga Antoni Gaudi është një nga ndërtesat më të famshme vizituara në botë e njohur për dizajni
Hidhni uthull në tualetin e shtëpisë dhe shihni çfarë ndodh kur të hapni ujin Të gjithë përpiqemi të mbajmë shtëpinë tonë të pastër dhe higjienike, veçanërisht në vendet ku trupi ynë është më i ndje
Kopertina e albumit të ri të Kanye West do të ketë tualetin e Whitney Houston Kanye West pagoi 85.000 dollarë për të licencuar fotot e tualetit me ilaçe të Whitney Houston, për t’i përdorur si imazh
Zyrtari i lartë akuzohet për vendosje kamere të fshehtë në tualetin e ambasadës Një ish-oficer i lartë detar nga Zelanda e Re është akuzuar për fshehjen e një aparati të fshehtë në banjën e ambasadës
Turp, polici tenton të dhunojë një vajzë 21-vjeçare në tualetin e kufirit Tri ditë më parë, në pikën kufitare Kosovë-Shqipëri, një zyrtar i Policisë së Kosovës ka tentuar ta dhunojë një femër të
Shtetasi britanik gjendet i vdekur në tualetin e aeroportit të Shkupit Në tualetin e Aeroportit “Aleksandri i Madh” në Shkup, mbrëmë rreth orës 04:00 pas mesnatës, është gjetur i vdekur 52 vj
Pamje shokuese nga hoteli luksoz, pastruesit lajnë gota me një furçë tualeti (FOTO LAJM) Klientët e hoteleve luksoze që paguajnë deri në 370 dollarë për një natë do të mbeten të shokuar sapo të shohin këto pam
Mirela që vrau burrin në gjumë s’e do më jetën, e gjejnë rëndë në tualetin e burgut Një e dënuar në të ashtuquajturin “Burgu i grave” në Tiranë ka tentuar t’i japë fund jetës, duke u vetëhelmuar. Sipas Po
25-vjeçarja në SHBA tenton të mbysë foshnjën në tualetin e punës Një 25-vjeçare në SHBA është arrestuar pasi është kapur në tentativë e sipër që të mbyste foshnjën e saj në tualetin e p
Mësuesja e fizikës, seks me nxënësin në tualetin e avionit (FOTO LAJM) Elanor Wilson është këto ditë mësuesja më e përfolur në Britaninë e Madhe pasi akuzohet se kreu marrëdhënie seksuale me
Zbulohet tuneli sekret që lidh tualetin e zyrës së Tahirit me daljen nga ministria Saimir Tahiri miratoi rikonstruksionin e godinës së Ministrisë së Brendshme gjatë drejtimit të saj, por duket se ka bërë
Coca Cola dhe pastë dhëmbësh për të pastruar…tualetin! E kishit menduar të bënit ndonjëherë këtë përzjerje Bashkimi i coca-colës me pastën e dhëmbëve janë një përzjere e mi
I riu vetëplagoset në tualetin e lokalit, por policia arreston vëllanë Ditën e djeshme tre persona janë ndaluar nga Policia e Tiranës në lidhje me tentativën e vetëvrasjes që ndodhi në një lo
Hidhni uthull në tualetin e shtëpisë, dhe shihni çfarë ndodh kur të shtypni rubinetin Të gjithë përpiqemi të mbajmë shtëpinë tonë të pastër dhe higjienike, veçanërisht në vendet ku trupi ynë është më i ndje
Gjendet e vdekur një nxënëse në tualetin e shkollës në Fier (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një gjimnaz në qytetin e Fierit, ku një adoleshente është gjetur e pajetë. Ana Rina
"Përgjime deri në krevat dhe tualetin e zyrtarëve të lartë", Manjani del kundër ligjit të ri Ligji i ri për përgjimet shkel privatësinë. Kështu është shprehur ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, në një tryezë ku
I riu var veten në tualetin e burgut të Rrogozhinës Një i burgosur në burgun e Rrogozhinës, është gjetur pa jetë gjatë ditës së sotme. I burgosuri me inicialet E.H., 22-
Shqiptari përdhunon adoleshenten në tualetin e diskos, shoqet e filmojnë Mediat italiane raportojnë se një vajzë 17 vjeçare ka rënë pre e përdhunimit nga një shqiptar. Ngjarja ka ndodhur në një