999 rezultate për

tualeti

Ariu gjendet befasisht në tualetin e grave duke fjetur (VIDEO) Vizitorët në Montana të Shteteve të Bashkuara paralajmërohen shpesh për kujdesin që duhet të tregojnë ndaj arinjve në zo
Nëse do ta dinit sa shumë rrezikoheni nga tharëse e duarve në tualetet publike, s'do t'i përdonit kurrë Ju mund të mendoni se jeni duke i pastruar duart kur i lani ato dhe përdorni tharëse ajri të nxehtë në tualetet publike.
Sipas një studimi, meshkujt lajnë më pak duart se femrat pasi përdorin tualetin Gratë janë më të prira të lajnë duart pasi përdorin tualetin sesa meshkujt, sipas një studimi të ri. Një studim i ças
Ujë dhe sapun! Si duket Kejvina pa pikë tualeti Kejvina Kthella është bërë një nga vajzat më të komentuara nga mediat që pas daljes së saj të parë në emisionin e njohur
Me pranga dhe letra tualeti fytyrës: Si “përcillen” politikanët e korruptuar (VIDEO) Politikani më i fuqishëm i Rumanisë, Liviu Dragnea, iu dorëzuar autoriteteve policore kokëulur, pasi u shpall fajtor për
Tualeti i merimangave Ka njerëz që i kanë fobi merimangat, deri në pikën që nuk e kontrollojnë dot veten kur ndiejnë praninë e tyre. Ata këshi
I braktisur në tualetin e grave në aeroport, burri gjen familjen pas 33 vjetësh Një burrë që u braktis kur ishte foshnje në aeroportin e Gatwick më shumë se 30 vite më parë, më në fund ka gjetur prind
E dashura e futbollistit të Milanit foto "hot" në Instagram (FOTO LAJM) Bashkëshortja e ish-futbollistiti të Milanit Lucas Ocampo, Majooh Berbeito, ka tërbuar ndjeksit e saj në Intagram, teksa
Mendoni se në WC-të publike ka më shumë mikrobe? Gaboheni Padyshim që banjot publike janë një vend ku rreziku nga mikrobet është i lartë. Jo më kot, sipas një studimi, 60% e amer
Asnjëherë mos flini gjumë pa hequr make upin Heqja e tualetit nga fytyra në fund të ditës, duhet të jetë një rutinë klasike e çdo mbrëmje, para se të bini për të fje
Djali ngatërron derën e tualetit me atë të avionit dhe e pëson keq Për shumë prej nesh, shenja që tregon tualetin në një avion është shumë e qartë. Por për një pasagjer të fluturimit nga
Njihuni me tualetin më të rrezikshëm në botë (FOTO LAJM) Nuk ndodh përditë që një gjarpër të shfaqë papritur kokën nga tualeti. Kjo është e pazakontë, por jo diçka që nuk mund t
Pastër dhe saktë: Si e kalon Vitin e Ri në shtëpi çdo vajzë shqiptare Të gjithë e njohim mirë presionin, sikletin, djersët e ftohta, rrahjet e shpeshta të zemrës apo zbehjen e shikimit, që s
Rama: Nga shoferi tek tualeti, Rama tregon çfarë kërkoi ish zv.ministri Kryeministri Edi Rama ka dhënë versionin e tij të bërjes dhe më pas largimit të Taulant Mukës nga pozicioni i zv.ministr
Kujdes! Celulari, më i pistë se një ndenjëse tualeti Ato janë pajisjet e shndrritshme që ofrojnë gjithçka vetëm nëpërmjet një lëvizjeje me gisht në ekran. Por personat që nu
Edhe kjo i ndodhi Trumpit, i ngjitet një letër tualeti (VIDEO) Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, edhe një herë ka fituar vëmendjen e mediave – pasi derisa po hynte në aeroplanin pre
Nëse mendoni se në WC-të publike ka më shumë mikrobe, gaboheni Padyshim që banjot publike janë një vend ku rreziku nga mikrobet është i lartë. Jo më kot, sipas një studimi, 60% e amer
Tualeti i aeroplanit bllokohet nga pelenat, zbuloni ku urinojnë pasagjerët (VIDEO) Një grua ka përjetuar një situatë të pazakontë gjatë udhëtimit të saj me aeroplan. Ajo po shkonte me pushime nga Feniksi
Gruaja lind në tualetin e shtëpisë, pamjet mrekullojnë botën (VIDEO) Një çift vendosi që fëmijën e tyre ta lindnin në një mënyrë sa më natyrale. Dhe kështu, ata nuk shkuan në spital, po
Kjo arkitekte e ktheu tualetin publik në një shtëpi ëndrrash të kërkuar nga të gjithë (FOTO LAJM) Casa Milà (ose La Pedrera) nga Antoni Gaudi është një nga ndërtesat më të famshme vizituara në botë e njohur për dizajni