999 rezultate për

tualeti

Tualeti juaj duket keq? Mësoni çfarë duhet të ndryshoni (FOTO LAJM) Sipas një studimi, një njeri shpenzon mesatarisht një orë e 42 minuta në tualet. Është normale që të duam të kemi tu
E RËNDË/ 17 vjeçari gjen të pajetë gjyshen në tualetin e shtëpisë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Shkup, ku një i mitur ka gjetur të pajetë gjyshen e tij. Sip
E pazakontë në ekranet shqiptare, e ftuara flet live nga tualeti Një moment i pazakonte ka qenë për moderatoren Evi Reçi e cila ka zhvilluar një intervistë me këngëtaren Teuta Kurti e c
Intervista karantine, këngëtarja shqiptare del live në emision nga tualeti (VIDEO) Një intervistë të pazakontë ka zhvilluar këngëtarja Teuta Kurti, e cila ishte e ftuar në "Vizionin e pasdites", me Evi R
Tualeti juaj duket keq? Mësoni çfarë duhet të ndryshoni (FOTO LAJM) Sipas një studimi, një njeri shpenzon mesatarisht një orë e 42 minuta në tualet. Është normale që të duam të kemi tu
Si ta pastroni tualetin për t'u mbrojtur nga koronavirusi Tualeti është ndoshta një pikë thelbësore në shtëpi ku kalojnë të gjithë njerëzit dhe për këtë arsye edhe mikrobet. Kësh
Ja si një letër higjienike zgjat më shumë Letra e tualetit është bërë një mall i çmuar gjatë muajve të kaluar. Një grua zbuloi një metodë në Facebook, teknik
E zhveshur me partnerin, modelja publikon foton intime nga tualeti (FOTO LAJM) Emily Ratajkoëski njihet për paraqitjet e saja tejet provokuese, e jo rrallëherë edhe lakuriq. Së fundi, ajo vendosi
Ekspertët vënë alarmin: Mbylleni gjithmonë kapakun e tualetit, do t'ju mbrojë nga COVID-19! Në një kohë kur higjena personale është themelore në luftën kundër COVID-19, shkencëtarët kanë bërë një thirrje të fortë
Gruaja e Pogbas godet djalin e saj në fytyrë me letër tualeti (VIDEO) Gruaja e Paul Pogbas, Maria Zulay ka goditur djalin e saj në fytyrë me letër tualeti. Ajo po mundohej që ta bënte një
Sfida në internet: I riu që lëpiu tualetin del me koronavirus Një influencues nga Kalifornia që mori pjesë në sfidën e lëpirjes së tualeteve thotë se është testuar dhe se ka koronavi
6 mënyra si ta kthesh tualetin e shtëpisë në një Spa Në një kohë kur vija e hollë ndarëse mes zyrës suaj të punës dhe shtëpisë është kaq e paqartë dhe lajmet e bujshme mbi k
Tualeti juaj duket keq? Mësoni çfarë duhet të ndryshoni (FOTO LAJM) Sipas një studimi, një njeri shpenzon mesatarisht një orë e 42 minuta në tualet. Është normale që të duam të kemi tu
Nëse mendoni se shmangni mikrobet duke mbuluar tualetin me letër, e keni gabim! Shumë njerëz mendojnë se tualetet publike nuk janë të pastra dhe e mbulojnë me letër higjenike kur përdorin tualete publ
I riu gjen të pajetë të dashurën në tualetin e hotelit (FOTO LAJM) Një pianiste e re nga Rusia është gjetur pa shenja jete në tualet, në Budapest. Elina Valiyeva, 27 vjeç, u gjet nga i
Tualeti i zgjuar që detekton sëmundjet para se ato të ndodhin (FOTO LAJM) Për shkak se analiza e urinës dërgohet në zyrën e një mjeku, një punonjës ose haker në internet mund të përgjojë të dhën
24 familje qëndrojnë në 4 çadra, nevojat personale i kryejnë tek tualeti i xhamisë Situatë e rënduar për 24 familje në fshatin Marikaj në Bashkinë e Vorës të cilat kanë dalë jashtë nga banesat pas tërmet
Bini të flini pa hequr tualetin? Rreziku që i kanoset lëkurës suaj Heqja e tualetit nga fytyra në fund të ditës, duhet të jetë një rutinë klasike e çdo mbrëmje, para se të bini për të fje
Skandali në shtëpinë e fëmijës në Tiranë, 12 vjeçarja: Erdhi te tualeti im, u zhvesh “Fiks Fare” vazhdoi sot në mbrëmje të denoncojë problemet me të cilat hasen fëmijët që jetojnë në shtëpinë e femijës “Z
Çfarë mund të bësh në një WC prej ari? Ky burrë në SHBA e vodhi Një tualet prej ari 18 karatësh është vjedhur gjatë një vjedhjeje që ndodhi në Pallatin Blenheim. Policia ka njoftuar