999 rezultate për

tualet

Nëse mendoni se shmangni mikrobet duke mbuluar tualetin me letër, e keni gabim! Shumë njerëz mendojnë se tualetet publike nuk janë të pastra dhe e mbulojnë me letër higjenike kur përdorin tualete publ
Pse tharëset e duarve në tualete përbëjnë rrezik për shëndetin Në vitin 2014 një grup studiuesish të Universitit të Leeds në Angli shpalli të vërtetën tronditëse se tharëset e duarve
Sa herë është normale të shkoni në tualet gjatë ditës Sipas mjekëve nefrologë, nuk ekziston një numër perfekt i herëve kur duhet të shkoni në tualet, por ata këshillojnë të s
Imami i xhamisë në Liverpool: Mane pastron tualetet e xhamisë Sadio Mane përveç që shquhet për kualitet e larta të një të futbollisti, ai jashtë botës së futbollit vlerësohet jashtëz
Burri fshihej në tualet, nuk donte të merrej me fëmijët Një nënë e rraskapitur ka thënë që burri i saj fshihet në banjë deri në 25 minuta në çdo moment kur është radha e tij që
I riu gjen të pajetë të dashurën në tualetin e hotelit (FOTO LAJM) Një pianiste e re nga Rusia është gjetur pa shenja jete në tualet, në Budapest. Elina Valiyeva, 27 vjeç, u gjet nga i
Tualeti i zgjuar që detekton sëmundjet para se ato të ndodhin (FOTO LAJM) Për shkak se analiza e urinës dërgohet në zyrën e një mjeku, një punonjës ose haker në internet mund të përgjojë të dhën
Pse duhet të shkoni natën në tualet me njërin sy mbyllur? Sa prej jush kanë një përtesë të madhe për të shkuar në tualet në mes të natës? Ju del gjumi papritur dhe nuk mund të re
Aubameyang u largua nga fusha për të shkuar në tualet gjatë ndeshjes Arsenal-Brighton Pierre-Emerick Aubameyang rastësisht braktisi fushën në mes të ndeshjes, kur Arsenali ishte duke luajtur ndaj Brighton,
24 familje qëndrojnë në 4 çadra, nevojat personale i kryejnë tek tualeti i xhamisë Situatë e rënduar për 24 familje në fshatin Marikaj në Bashkinë e Vorës të cilat kanë dalë jashtë nga banesat pas tërmet
Skandali i futbollistit, publikohen pamjet e seksit në tualet (FOTO LAJM) Një skandal seksual ka “tronditur” botën e futbollit. Gjithçka ka ndodhur në futbollin italian, aty ku portieri i Reg
Perfekte për foto! Këto janë tualetet më të bukura që keni parë ndonjëherë (FOTO LAJM) Kush nuk adhuron të dalë nëpër restorantet më të bukura për të shijuar një pjatë dhe pse jo për t`u ndjerë mirë në një a
Prindërit në panik, gjenden kamera në tualetet e shkollës fillore Një skandal ëhstë zbuluar në Shkollën Fillore Duncombe, në Holloway, në veri të Londrës. Disa kamera janë zbuluar bre
Bini të flini pa hequr tualetin? Rreziku që i kanoset lëkurës suaj Heqja e tualetit nga fytyra në fund të ditës, duhet të jetë një rutinë klasike e çdo mbrëmje, para se të bini për të fje
I dashuri i bën foton në tualet Dua Lipës, shpërthejnë komentet Dua Lipa dhe i dashuri i saj Awnar Hadid janë ndër çiftet më të komentuara të momentit. Ata duken mjaft të dashuruar për
Siç s'ju shkon mendja, këto janë tualetet më qesharake në botë (FOTO LAJM) Tualetet më të çuditshme nga e gjithë bota janë mbledhur në një galeri online tepër qesharake. Pamjet u ndanë për he
Skandali në shtëpinë e fëmijës në Tiranë, 12 vjeçarja: Erdhi te tualeti im, u zhvesh “Fiks Fare” vazhdoi sot në mbrëmje të denoncojë problemet me të cilat hasen fëmijët që jetojnë në shtëpinë e femijës “Z
Përdorimi i telefonit në tualet, krijon hemorroidet Të gjithë e marrim telefonin me vete. Na është bërë zakon dhe edhe pse e dime qe nuk duhet, vijojme ta bëjmë një veprim
Çfarë mund të bësh në një WC prej ari? Ky burrë në SHBA e vodhi Një tualet prej ari 18 karatësh është vjedhur gjatë një vjedhjeje që ndodhi në Pallatin Blenheim. Policia ka njoftuar
Vendosi kamera në tualetet e studiove të “James Bond”, përfundon në burg Një burrë është dënuar me 16 muaj burg pasi kishte instaluar kamera të fshehta në tualetin e femrave në studiot “Pinewoo