999 rezultate për

tseng

E habitshme, 111 vjeç dhe shkonte në palestër Çdo ditë në orën 15:00, Henry Tseng shkonte në një palestër në Westside për stërvitjen e tij të përditshme edhe pse isht
Ky është i moshuari që habit të gjithë, 111 vjeç dhe shkon çdo ditë në palestër Çdo ditë në orën 15:00, Henry Tseng shkonte në një palestër në Westside për stërvitjen e tij të përditshme edhe pse isht
Mbijetoi për 60 orë në det edhe pse nuk dinte të notonte (FOTO) Një 42-vjeçar tajvanez ka mbijetuar 60 orë në det të trazuar edhe pse nuk dinte të notonte. Tseng Lien Fa ndodhej në